ماد Red Dead Redemption کامپیوتر
یحیی رحیمی

ماد کامپیوتر Red Dead Redemption پشتیبانی از موس و کیبورد را افزود

یحیی رحیمی 24 آبان 1402 بدون دیدگاه
932 بازدید

بازی Red Dead Redemption به‌صورت رسمی برای کامپیوتر منتشر نشده است. در حال حاضر گیمرها نسخه نینتندو سوییچ را از طریق شبیه‌ساز Ryujinx روی کامپیوتر بازی می‌کنند. امکان استفاده از موس و کیبورد از طریق امولاتور فعال نبود و ماد تازه‌ای منتشر شده که این امکان را هم فراهم می‌کند.

راک‌استار گیمز امسال به بازنشر بازی رد دد ریدمپشن بدون تغییر و ریمستر برای کنسول نینتندو سوییچ و PS4 پرداخت. بسیاری از پی‌سی گیمرها منتظر انتشار پورت رسمی بودند، اما این اتفاق رخ نداد. یکی از راه‌ها برای تجربه بازی از طریق کامپیوتر، استفاده از شبیه‌ساز Xenia Xbox 360 است که نسخه قدیمی‌تر را اجرا می‌کند. هر دو امولاتور Yuzu و Ryunjinx قادر به اجرای نسخه ویژه نینتندو سوییچ هستند. بررسی‌های اخیر نشان داد که امولاتور Ryujinx ، بهترین ابزار برای تجربه ماجرای جان مارستون روی کامپیوتر است.

ماد تازه‌ای به نام Mouse Aim Control Injector منتشر شده است. با کلیک روی اسم ماد می‌توانید به صفحه دانلود آن منتقل شوید. این ماد اجازه می‌دهد تا دوربین بازی را از طریق موس کنترل کرد و با کیبورد و به‌سادگی بتوان کنترل جان مارستون را به دست گرفت. نصب ماد اجازه می‌دهد تا نشانه‌گیری مشابه بازی Red Dead Redemption 2 روی کامپیوتر شود. در نتیجه آخرین مانع برای تجربه بازی اول نیز از بین می‌رود. مادسازها در طی سال‌های اخیر، زیرک‌تر از استودیوها و ناشران بازی عمل کرده‌اند.

ماد Red Dead Redemption کامپیوترماد مهم Red Dead Redemption

سازنده ماد نوشته است که اسکریپت او تنها از طریق Ryujinx قابل‌استفاده است. البته نسخه Yuzu نیز در حالت توسعه است. این فرد قرار است ماد مشابهی برای بازی Zelda: Tears of the Kingdom بسازد. این باعث می‌شود تا بتوان یک بازی انحصاری سوییچ را برای اولین بار با موس تجربه کرد. مادسازها به‌طور مداوم در حال جابه‌جا کردن مرزهای ویدیوگیم هستند و بسیاری از تابوهای گذشته شکسته شده است. در صورتی که می‌خواهید Red Dead Redemption را با کامپیوتر و از طریق شبیه‌ساز بازی کنید، حتماً ماد گفته‌شده را نصب کنید.

بازنشر رد دد ریدمپشن برای کنسول‌های بازی سوییچ و پلی‌استیشن 4 موجی از انتقادات را به همراه داشت. بسیاری انتظار یک ریمستر گرافیکی را داشتند و اینکه سیستم‌ تیراندازی تغییر پیدا کند. این اتفاق رخ نداد و بازی دهه گذشته بدون تغییر و با قیمت پنجاه دلار به فروش رسید. مدیرعامل شرکت تیک‌تو باور داشت که این قیمت برای بازی‌ای که بسته الحاقی Undead Nightmares همراه آن بود، منطقی است. نظر شما چیست؟ آیا این بازی بالاخره برای PC منتشر خواهد شد؟

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.