بازی GTA 6 کوآپ GTA VI
یحیی رحیمی

بازی GTA 6 ممکن است مأموریت‌های کوآپ داشته باشد

یحیی رحیمی 19 آبان 1402 بدون دیدگاه
226 بازدید

بررسی دقیق ویدیوهای لو رفته GTA 6، جزئیات تازه‌ای را فاش کرده است. بازی GTA VI ممکن است مکانیک‌های کوآپ داشته باشد و دو نفر بتوانند به‌صورت گروهی به انجام مأموریت‌ها بپردازند. شرکت راک‌استار گیمز چند روز پیش، تاریخ پخش تریلر GTA 6 را اعلام کرد و اوایل ماه دسامبر قادر به تماشا اولین تیزر یا تریلر از بازی جدید مجموعه جی تی ای خواهیم بود.

یکی از کاربران ردیت به نام Tobbelobben با بررسی ویدیوهای فاش‌شده، منو مخفی را پیدا کرده است. منو مدیریت فعالیت‌های بازی‌کننده نشان می‌دهد که چه کارهایی می‌توان در بازی انجام داد. این کارها شامل سنگرگیری، سینه‌خیز رفتن، نبردهای تن به تن، استفاده از قلاب و… می‌شود. آنچه در این منو بیشتر به چشم می‌آید، دو عمل Downed Self Revive و Downed Self Suicide است. به عبارت دیگر بازی‌کننده می‌تواند خود را در حین نبرد زنده کند و این قابلیت تنها در بازی‌های آنلاین دیده می‌شود.

این دو عمل تنها زمانی معنی پیدا می‌کنند که دو نفر به‌صورت گروهی در حال تجربه بازی باشند و دیگری زمین‌گیر شود و فرد دیگر مجبور شود به او کمک کند. در نهایت المان‌هایی مانند پینگ هم دیده می‌شوند که نشان می‌دهند یک سری قابلیت‌های کوآپ یا حالت آنلاین در بازی وجود دارد. البته این ویژگی‌ها ممکن است مربوط به هوش مصنوعی باشد. برای نمونه در طی مأموریت، هر دو شخصیت جیسون و لوسیا حضور داشته باشند و اگر یکی از آنها زمین افتاد، دیگری سریعاً به کمکش بیاید و خبری از حالت آنلاین نباشد.

بازی GTA 6 کوآپ GTA VIحالت کوآپ GTA 6

محبوبیت بازی GTA به حدی است که امکان گنجاندن حالت چندنفره یا گروهی در بخش کمپین وجود دارد. راک‌‌استار گیمز با انتشار هر بازی جدید، سعی کرده تا قابلیت‌های بیشتری اضافه کند. از آنجایی که GTA V در نسل هفتم منتشر شد، بسیاری انتظار تغییرات گسترده را دارند. برای نمونه یکی از رسانه‌ها از کاربرانش پرسید که آیا انتظار دارید GTA 6 برای پلی‌استیشن 4 منتشر شود و بخش بزرگی گفتند که امیدوارند این اتفاق رخ ندهد و یک اثر کاملاً نسل جدید را ببیند.

هنگامی‌که GTA VI در سال 2025 منتشر شود، زمان زیادی از نسل جدید کنسول‌ها گذشته است و به نسل بعدی نزدیک‌تر خواهیم بود. با این حساب باید یک بازی بسیار باکیفیت و گرافیکی دریافت کنیم. طرفداران و گیمرها بی‌صبرانه منتظر بازی هستند. تنها توییت ساده راک‌استار گیمز در مورد تریلر ماه بعد، 1.3 میلیون لایک خورد، 127 میلیون ویو گرفت و پنجاه‌هزار نفر زیر آن کامنت گذاشتند. بسیاری انتظار دارند که جی‌تی‌ای 6 همان هفته اول، یک میلیارد دلار سود کند. همچنین گزارشی نشان داد که بودجه احتمالی این بازی حدود یک تا دو میلیارد دلار است.

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.