بازی Mass Effect جدید
یحیی رحیمی

انتشار Mass Effect جدید سه تا چهار سال دیگر طول می‌کشد

یحیی رحیمی 18 آبان 1402 بدون دیدگاه
38 بازدید

تام هندرسون، گزارشگر و افشاگر معروف بازی‌های ویدیویی در توییت تازه‌ای به وضعیت تولید بازی Mass Effect جدید اشاره کرد. او مدعی است که اطلاعاتی از یک اینسایدر معتبر دریافت کرده و طبق آن، حداقل سه تا چهار سال دیگر تا انتشار اثر باقی مانده است. روز گذشته تیزر کوتاهی از بازی مس افکت جدید منتشر شد که نشان از وجود یک شخصیت اصلی تازه می‌داد و باعث شد تا طرفداران نسبت به انتشار اثر در یکی دو سال آینده تهییج شوند.

استودیو BioWare سخت در تلاش است تا بازی جدید Dragon Age را به مرحله نهایی برساند. این باعث شده تا بازی Mass Effect جدید در اولویت آنها قرار نداشته باشد. در نتیجه تا زمانی که دراگون ایج بعدی منتشر نشود، فرایند تولید نهایی بازی مس افکت آغاز نمی‌شود. تام هندرسون با انتشار توییت کوتاهی نوشت که سه تا چهار سال دیگر باقی مانده است و هیچ اطلاعات دیگری در این مورد فاش نکرد.

تیزر رسمی روز گذشته نشان داد که یک شخصیت جدید خلق شده است. تیزر به بازی Mass Effect Andromeda نیز ارجاع می‌داد و این نشان می‌دهد که این بازی همچنان برای استودیو حائز اهمیت است. شکست این بازی باعث شده تا صبر و انتظار طرفداران برای بازی بعدی لبریز شود. درحالی‌که جریان بازی موردپسند واقع شد و بهترین سیستم نبرد را هم در این مجموعه داشت، اما داستان ضعیف و شخصیت‌های فراموش‌شدنی باعث شد تا در نهایت با یکی از بدترین‌ بازی‌های مس افکت روبه‌رو شویم.

بازی Mass Effect جدیدبازی Mass Effect جدید

تیزرهای روز گذشته روی واژه Nebula متمرکز بودند. همچنین فرد تازه‌ای را می‌توان در تیزر دید که هیچ اطلاعاتی از هویت او در دست نیست. او کلاه ویژه به سر دارد و نمی‌توان صورت او را دید. البته از لباسی که به تن دارد، می‌توان فهمید که با یک انسان یا موجودی شبیه انسان روبه‌رو هستیم. طرفداران شروع به گمانه‌زنی کرده‌اند و می‌گویند که شخصیت اصلی جدید نمایش داده شده است. دومین تیزر نیز به یک کد رمز ویژه اشاره داشت. رقم 2819 بخشی از این کد بود و عده‌ای نوشتند که این همان سالی است که اتفاقات بازی در آن رخ می‌دهند.

واژه Oculon طبق بررسی‌ها اسم قبلی سیتادل است و به نظر می‌رسد که استودیو BioWare در Mass Effect جدید به ریشه‌ها بازخواهد گشت. در سوی دیگر پیام منتشرشده نشان می‌دهد که قرار است داستان پیش برده شود و احتمال اینکه شاهد یک بازی پیش‌درآمد باشیم ضعیف است. منتظر دریافت اطلاعات بیشتر در طی سال‌های آتی باشید.

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.