فصل دوم The Last of Us
ارحام ادبخواه

فیلم‌برداری فصل دوم The Last of Us اوایل 2024 آغاز می‌شود

ارحام ادبخواه 12 آبان 1402 بدون دیدگاه
90 بازدید

با توجه به موفقیت‌های فصل اول و نیمه تمام ماندن داستان، ساخت فصل دوم سریال The Last of Us اجتناب ناپذیر بود. حال با توجه به اطلاعات جدید متوجه شدیم که فیلمبرداری دومین فصل این سریال مورد انتظار در اوایل سال 2024 کلید خواهد خورد.

کیسی بلویز که با عنوان رئیس شبکه اچ بی او شناخته می‌شود، امروز اعلام کرد که فیلم‌برداری فصل دوم سریال لست آف آس به زودی شروع خواهد شد. به عبارتی دیگر، او از اوایل سال آینده میلادی به عنوان پنجره زمانی مورد نظر برای شروع جدی فیلم‌برداری یاد کرد. البته که پیش از این هم انتظار چنین اتفاقی را داشتیم. فصل اول سریال The Last of Us که در سال 2023 در دسترس قرار گرفت، یکی از موفق‌ترین نمایش‌های تلوزیونی تاریخ شبکه اچ بی او بود.

همین موفقیت‌ها فصل ابتدایی باعث شد که رئسای شبکه خیلی سریع چراغ سبز را برای ساخت فصل جدید نشان دهند. این خبر از سوی کریگ مازن و نیل دراکمن منتشر شد و کاری کرد که طرفداران به ادامه ماجراجویی الی و جول در دنیای ویدیو گیم امیدوارتر شوند. حالا که بخش زیادی از حاشیه‌های مربوط به اعتصاب اصحاب هالیوود به پایان رسیده، شبکه اچ بی او قرار است به زودی به استقبال فیلم‌برداری فصل دوم The Last of Us برود.

فصل دوم The Last of Us

ساخت فصل دوم لست آف آس به زودی آغاز خواهد شد

اما جالب است بدانید که برنامه شورانرهای سریال مورد بحث همیشه بدین شکل نبوده است. آن‌ها پیش از این قصد داشتند کارهای پیش تولید و فیلمنامه نویسی را سریع تمام کنند تا روند فیلم‌برداری در ماه‌های پایانی سال 2023 آغاز شود. اما همان‌طور که به احتمال زیاد خبر دارید، اعتصاب مجمع نویسندگان آمریکا و سایر عوامل تولید باعث شد که روند ساخت بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها با تاخیرهای نسبتا طولانی همراه شوند. با این حال کریگ مازن اظهار کرد که او در طول این مدت به نوشتن ادامه فیلم‌نامه سریال مذکور پرداخته است.

با گذر از تمام بحث‌های مطرح شده باید بدانید که برخی از اعضای SAG-AFTRA (انجمن بازیگران سینما-مجمع هنرمندان تلوزیون و رادیو آمریکا) هنوز به اعتصاب خود ادامه داده‌اند و خواستار حق و حقوق بیش‌تری برای خود هستند. همین موضوع ممکن است روی فیلم‌برداری فصل دوم سریال The Last of Us تاثیر بگذارد و باعث شود که با تاخیر مجدد روند ساخت آن مواجه شویم.

اما در کنار تمامی این مشکلات به نظر می‌رسد که اعضای SAG-AFTRA و استودیوهای مختلف هالیوودی در حال رسیدن به توافقاتی هستند تا همه چیز به حالت عادی و همیشگی خود باز گردد. هنگامی که این توافقات صورت گیرد و هر دو طرف به رضایت کامل برسند، احتمالا تاریخ جدید و دقیق‌تری برای ساخت فیلم و سریال‌های آینده اعلام خواهد شد.

حال هر اتفاقی که رخ دهد، اگر به موفقیت‌های فصل اول لست آف آس نگاه کنیم بعید است که اچ بی او به همین راحتی‌ها بی‌خیال آن شود. نظر شما در مورد شروع فیلمبرداری فصل دوم The Last of Us و سایر حاشیه‌های به وجود آمده چیست؟ نظرات خود را با تیم پارسی گیم و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع: ComicBook

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.