دانلود بازی Haunted House برای PC
دانلود بازی Haunted House برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Haunted House برای PC

پارسی گیم 27 مهر 1402 بدون دیدگاه
3,069 بازدید

دانلود بازی Haunted House برای کامپیوتر

Haunted House یک بازی جذاب است که چرخشی تازه به ماجراجویی کلاسیک آتاری به همین نام می‌آورد. این بازی روگ لایک از بازیکنان دعوت می‌کند تا به جای Lyn Graves، خواهرزاده جسور Zachary Graves، شکارچی گنج افسانه‌ای، قدم بگذارند. Lyn مأموریتی را آغاز می‌کند تا عمو و دوستانش را از قصری که توسط غول‌ها و هیولاها تسخیر شده است، نجات دهد که به سرعت همراهانش را تسخیر می‌کند. بازی حول ماجراجویی Lyn می‌چرخد تا قطعات شکسته شده یک کوزه جادویی را دوباره جمع کند تا آرامش را به خانه خالی از سکنه بازگرداند. با این حال این کار به همین سادگی‌ها نبوده و سفر سختی پیش رویتان است.

سفر بازیکن در Haunted House از طریق اتاق‌هایی که به طور تصادفی تولید می‌شوند، دیوارهای متحرک و مکان‌های غیر قابل پیش‌بینی، نویدبخش ماجرایی عجیب و هیجان‌های مخفیانه در هر دست از این بازی است. این بازی عناصری از گیم پلی روگ لایک را با تأکید زیادی بر مخفی کاری ترکیب می‌کند. هر دست به دلیل چیدمان اتاق‌ها و تغییر مکان‌های دشمن، تجربه‌ای منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند. این موضوع تضمین می‌کند که هیچ دو بازی یکسان نباشند و بازیکنان را درگیر چالش‌ها نگه می‌دارد. سبک هنری عجیب و غریب و کارتونی بازی در خدمت ایجاد یک تضاد جذاب استایل خاص و بامزه با فضای ترسناک و وهم انگیز است.

استایل گیم پلی بازی Haunted House در درجه اول به سمت گیم پلی مبتنی بر مخفی کاری با سکانس‌های مبارزاتی ساده گرایش دارد. این تعادل به بازیکنان در هر سنی اجازه می‌دهد تا از هیجانات بازی لذت ببرند. در حالی که Lyn عمارت جن زده را کاوش می‌کند، دوستان به دام افتاده‌اش را نجات می‌دهد که سپس به شخصیت‌های قابل بازی تبدیل می‌شوند. هر شخصیت دارای آمار متفاوتی است که تنوعی را به گیم پلی اضافه می‌کند و کاوش با همراهان مختلف را تشویق می‌کند. این بازی با به نمایش گذاشتن آیتم‌ها و ایستراگ های مربوط به بازی اورجینال و دیگر بازی‌های کلاسیک آتاری به دوران طلایی کنسول آتاری ادای احترام می‌کند.

مبارزه در این بازی در جایگاه دوم قرار می‌گیرد و تمرکز اصلی را بر روی مخفی کاری و حل پازل‌ها قرار می‌دهد. بازیکنان باید چالش‌های Haunted House را طی کنند و در عین حال از تله‌ها و آیتم‌ها برای منحرف کردن و فرار غول‌هایی که Lyn را تعقیب می‌کنند، استفاده کنند. جمع آوری جواهرات به Lyn قدرت می‌دهد تا مهارت‌ها و امتیازاتی داشته باشد که او را در مراحل بعدی قدرتمندتر می‌کند. بازیکنان برای پیشرفت در هر اتاق پازل‌ها را حل می‌کنند. هنگامی که یک معما حل شد، درب اتاق بعدی باز می‌شود و تمام دشمنان در اتاق فعلی شکست می‌خورند و به ارز تبدیل می‌شوند که می‌تواند برای ارتقا آیتم از آن‌ها بهره برد.

Haunted House شاید تأثیرگذارترین عنوان روگ لایک موجود در بازار نباشد، اما یک حلقه گیم پلی منحصر به فرد و جذاب را ارائه می‌دهد که عناصری از ژانرهای مختلف از جمله بازی‌های روگ لایک، بازی‌های مخفی کاری و ترس و بقا را ترکیب می‌کند. انواع اتاق و تنوع پازل و همچنین سیستم پیشرفت آن باعث می‌شود بازیکنان همیشه چیز تازه‌ای دریافت کنند. با اشاره به عناوین کلاسیک آتاری و تمرکز بر مخفی کاری، این بازی فرنچایزی را احیا می‌کند که با گذر زمان فراموش شده بود و تجربه خوب و لذت بخشی را ارائه می‌دهد. چه از طرف‌داران بازی اورجینال باشید یا گیمر مدرنی باشید، می‌توانید از تجربه این اثر جدید لذت ببرید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های MythForce و Adventures of DaKoo the Dragon را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Haunted House برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10 (64 bit)
Processor: Amd Athlon X4 / Intel Core i3 – 4th Gen
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Vega 8 / Intel HD Graphics
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 (64 bit)
Processor: Amd Ryzen 3 / Intel Core i5 – 4th Gen
Memory: 8 GB RAM
Graphics: RX 560 / GTX 1050
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Chills and stealthy thrills abound In Haunted House, a reimagining of the classic Atari adventure! Players take control of Lyn Graves, the precocious niece of legendary treasure hunter Zachary Graves. Lyn visits her uncle’s mansion with her closest compatriots, only to find the house overrun with ghouls and monsters who quickly grab and spirit away her friends. In order to free her uncle and her friends, and capture all the supernatural foes, Lyn must find the shattered pieces of a magical urn and put them back together.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.