دانلود بازی Live A Live برای PC
دانلود بازی Live A Live برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Live A Live برای PC

پارسی گیم 25 مهر 1402 بدون دیدگاه
1,523 بازدید

دانلود بازی Live A Live برای کامپیوتر

Live A Live یک نقش آفرینی جذاب و منحصر به فرد است که شما را به سفری در زمان دعوت می‌کند. این بازی از زمان خود جلوتر بود و در هنگام انتشارش این ژانر هنوز در حال آزمایش ساختارها و ایده‌های مختلف بود. این بازی که در ابتدا در سال 1994 منتشر شد و اخیراً نیز بازسازی شده است، به عنوان گواهی بر خلاقیت و نوآوری زمان خود برجسته است و تا به امروز به درخشش خود ادامه می‌دهد. Live A Live با هفت کاراکتر متمایز که در دوره‌ها و مکان‌های مختلف قرار دارند، از قالب سنتی RPG خطی فاصله می‌گیرد. این بازسازی جذابیت نسخه اصلی را حفظ کرده و با گرافیک مدرن و صداگذاری آن را بسیار بهبود می‌بخشد.

یکی از برجسته‌ترین جنبه‌های Live A Live، داستان سرایی غیر خطی آن است. شما می‌توانید انتخاب کنید که با هر یک از هفت شخصیت شروع کنید که روایت‌های فردی آنها مستقل است. این غیر خطی بودن به شما امکان می‌دهد تا بازی را به شکل خاص خود کاوش کنید و هر طور که می‌خواهید بین داستان‌ها جابه‌جا شوید. حتی اگر روی یک فایل ذخیره کنید، بازی به راحتی پیشرفت شما را در هر خط داستانی ردیابی می‌کند و شما را تشویق می‌کند تا برای کشف اسرار پنهان، فصل‌ها را دوباره مرور کنید. نبردهای Live A Live برجسته هستند و هر شخصیت از یک سیستم نوبتی برای حرکت در میدان جنگ و شرکت در مبارزات استفاده می‌کند.

هر فصل نه تنها در دوران متفاوتی اتفاق می‌افتد، بلکه دارای شخصیت‌های منحصربه‌فرد و مکانیک‌های گیم‌پلی خاص است. به‌عنوان‌مثال، در دوران ماقبل تاریخ که زبان هنوز اختراع نشده است، داستان سرایی بر انیمیشن‌ها و تصاویر متکی است. قهرمان داستان، غارنشینی به نام پوگو، از حس بویایی قوی خود برای ردیابی NPCها و دشمنان استفاده می‌کند. در مقابل، شینوبی دوره ادو، Oboromaru، می‌تواند خود را در سایه بپوشاند تا به طور مخفیانه فصل خود را بدون کشتن کسی کامل کند، یا درگیر نبردهای وحشیانه شود. توانایی‌ها و داستان هر شخصیت متمایز است و آنها را در نوع خود دوست داشتنی و بسیار به‌یادماندنی می‌کند.

بازسازی Live A Live در سال 2022، صداگذاری را در تمام صحنه‌های مهم داستان معرفی می‌کند، به شخصیت‌ها عمق می‌بخشد و تجربه کلی را بهبود می‌بخشد. دو صوت ژاپنی و انگلیسی در دسترس هستند، اگرچه ممکن است گاهی اوقات ناهنجاری در بازیگری انگلیسی وجود داشته باشد. گروه بازیگران شخصیت‌های دوره های مختلف موفق می شوند بازیکنان را در داستان های مربوطه خود مجذوب کنند. ظاهر دشمنان در هر فصل به گونه‌ای طراحی شده‌اند که با توانایی‌های منحصربه‌فرد شخصیتش مطابقت داشته باشند و به مبارزه عمق بیشتری دهند. نبردهای نوبتی در ابتدا ساده به نظر میرسند، ولی با گذر زمان چالش های زیادی به سراغتان می آید.

تأثیر Live A Live بر روی ژانر نقش آفرینی ژاپنی غیر قابل انکار است. این یک بازی جلوتر از زمان خود بود و تأثیر آن را می‌توان در عناوین بعدی مانند Chrono Trigger، سری Bravely، Undertale و موارد دیگر مشاهده کرد. اهمیت تاریخی این بازی باعث می‌شود که برای علاقه‌مندان به بازی‌های RPG که می‌خواهند ریشه‌های برخی از مشهورترین عناوین این ژانر را کشف کنند، یک بازی ضروری باشد. بازسازی جدید این عنوان موفق شده تا جان تازه‌ای به اثر کلاسیک بدهد. ساختار غیر خطی، شخصیت‌های متنوع، مبارزات جذاب و شگفتی‌های روایی آن را به عنوانی برجسته در ژانر تبدیل کرده است که نباید از دست داد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های LunarLux و Silent Hope را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Live A Live برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows® 10 / 11 64-bit
Processor: AMD A8-7600 / Intel® Core™ i3-3210
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon™ RX 460 / NVIDIA® GeForce® GTX 750
DirectX: Version 12
Storage: 8 GB available space
Additional Notes: 1280×720, Preset “Low”, 30FPS

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows® 10 / 11 64-bit
Processor: AMD A8-7600 / Intel® Core™ i5-3330
Memory: 8 GB RAM
Graphics: AMD Radeon™ RX 470 / NVIDIA® GeForce® GTX 1060 (3GB)
DirectX: Version 12
Storage: 8 GB available space
Additional Notes: 1920×1080, Preset “Maximum”, 60FPS

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

You will receive a LIVE A LIVE Legends Wallpaper as a free gift for purchasing the game. Thank you for your support! LIVE A LIVE, originally only released for the Super Famicom in Japan, is being revived on Steam! Experience this legendary RPG, brought to life in the same HD-2D visual style as OCTOPATH TRAVELER. Featuring remastered music from original composer Yoko Shimomura and produced by Takashi Tokita (the director of the original game), this remake retains everything that players loved about the original while also being accessible to newcomers.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.