دانلود بازی LunarLux برای PC
دانلود بازی LunarLux برای PC پارسی گیم

دانلود بازی LunarLux برای PC

پارسی گیم 7 مهر 1402 بدون دیدگاه
1,621 بازدید

دانلود بازی LunarLux برای کامپیوتر

LunarLux یک اکشن نقش آفرینی و ماجراجویی الهام گرفته از انیمه‌های ژاپنی است که در آینده‌ای دور، در سال 30XX روی ماه می‌گذرد. این بازی جذاب، بازیکنان را دعوت می‌کند تا در مأموریتی حماسی پر از علم، حقیقت، عدالت و اعتماد به Bella ملحق شوند. وی در این سفرش تلاش می‌کند بشریت را از تهدید قریب‌الوقوع ستاره دنباله‌دار Coda نجات دهد. همان‌طور که در این اودیسه قمری غوطه ور می‌شوید، از قدرت خاص شخصیت بازی استفاده می‌کنید، اسرار باستانی را کشف می‌کنید و از ماه در برابر نابودی و تخریب کامل محافظت می‌کنید. این بازی یکی از بهترین ترکیب‌های ژانری و استایلی در سال 2023 محسوب می‌شود.

هزار سال پیش، بشریت سیاره زمین شکلی به نام Terra را خانه خود می‌دانست. با این حال، یک رویداد فاجعه بار به نام ASTRA، بازماندگان را مجبور کرد به جای دیگری پناه ببرند. بدون هیچ سیاره قابل سکونت در دسترس، آخرین امید بشریت بر Luna، قمر زمین بود. آنها مصمم به پیشرفت، جامعه جدیدی را بر روی ماه ساختند و آن را به مرکز شلوغ نوآوری‌های تکنولوژیکی و دستاوردهای انسانی تبدیل کردند. حال به سال 30XX می‌رویم و Luna اکنون خانه ذهن‌های درخشان و خلاقیت‌های آنها است. با این حال، سایه‌ای تاریک بر فراز این بهشت قمری ظاهر می‌شود؛ همان دنباله‌دار که Terra را ویران کرد، بار دیگر ظاهر شده است.

شما نقش Bella، یک جنگجوی قمری را بر عهده می‌گیرید که مصمم به خنثی کردن فاجعه نابودی سیاره است. Bella مسلح به شمشیر لیزری و پرتو افشان، سفری چالشی را برای نجات دنیای خود آغاز می‌کند. بازی به طرز ماهرانه‌ای شما را از همان ابتدا در دنیای عاطفی Bella غرق می‌کند و ارتباط قدرتمندی با داستان را تضمین می‌کند. ماجراجویی شما با پیمودن مناظر ماه، چه با پای پیاده یا با اوج گرفتن در آسمان با استفاده از لباس جت مطمئن خود شروع می‌شود. علاوه بر این، می‌توانید مکان‌های مختلف ماه را با سفینه فضایی قابل شخصی سازی خود کاوش کنید و حس آزادی و غوطه وری خود را در این دنیای عظیم افزایش دهید.

LunarLux به توجه استثنایی خود به جزئیات و تعامل خود می‌بالد. تقریباً همه چیز در دنیای بازی قابل تعامل است. نبردها در بازی از یک سیستم ترکیبی متمایز مبتنی بر نوبت استفاده می‌کنند. زمان بندی مناسب بسیار مهم است. با بیش از 40 مهارت فعال و 30 مهارت پشتیبانی برای تسلط، مجموعه وسیعی از توانایی‌ها را در اختیار خواهید داشت. Bella در سفر خود تنها نیست. او توسط Tetra، یک دستیار ربات همه کاره راهنمایی می‌شود. Tetra می‌تواند از طریق کنترل پنل‌ها به شبکه‌های ناکارآمد شیرجه بزند و در طول مأموریت‌ها به شما کمک کند. این شبکه‌ها به صورت چالش‌های مینی گیم با گرافیک هشت بیتی و پیکسلی ارائه می‌شوند.

در LunarLux، علم نقش اصلی را ایفا می‌کند و نظریه‌های علمی دنیای واقعی را با مفاهیم علمی تخیلی ترکیب می‌کند. این بازی به بررسی ظرفیت بشریت برای رشد در ماه می‌پردازد که به کشف قوی‌ترین انرژی کیهانی جهان یعنی ضد ماده ختم می‌شود. این بازی یک نقش آفرینی فریبنده است که به طور یکپارچه داستان جذاب، اکتشافات عظیم، مکانیک مبارزات نوآورانه و گرافیک پیکسلی را با هم ترکیب می‌کند. این یک جواهر واقعی است که به بازی‌های کلاسیک ادای احترام می‌کند و در عین حال یک ماجراجویی تازه و فریبنده ماه را در سال 30XX ارائه می‌کند. پس وقت را تلف نکرده و سریعاً این بازی بی‌نظیر و خاص را دانلود و تجربه کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Star Ocean The Divine Force و Space Wreck را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی LunarLux برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7
Processor: 32/64bit compatible Dual Core CPU
Memory: 1 GB RAM
Graphics: 1 GB RAM
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7
Processor: 32/64bit compatible Dual Core CPU
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 1 GB RAM
DirectX: Version 11
Storage: 1 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

LunarLux is an anime-inspired action-adventure RPG that takes place on the Moon! A thousand years ago, humanity lived on the now volcanic and lifeless earth-like planet known as Terra. Due to the planetary catastrophe, ASTRA, humans were forced to find a new home. Unfortunately, no habitable planet existed within a reasonable distance, so the remaining survivors made their way to Luna, the moon that orbits Terra. Filled with hope, dreams, and determination, Humanity continued to survive and flourish in a new home. Centuries later in the year 30XX, Luna became home to some of the most brilliant human minds in existence (and their creations). However, humanity’s existence is now threatened by an oncoming antimatter comet – the same comet that wiped out the people of Terra a thousand years ago!

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.