دانلود بازی Asterix and Obelix Heroes برای PC
دانلود بازی Asterix and Obelix Heroes برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Asterix and Obelix Heroes برای PC

پارسی گیم 20 مهر 1402 بدون دیدگاه
1,958 بازدید

دانلود بازی Asterix and Obelix Heroes برای کامپیوتر

Asterix and Obelix Heroes یک بازی منحصر به فرد و جذاب است که عناصر کارت بازی و نبردهای نوبتی را در دنیای نمادین آستریکس و اوبلیکس، دو جنگجوی گالی که در 50 سال قبل از میلاد در برابر اشغال رومیان مقاومت می‌کنند، ترکیب می‌کند. این بازی با رویکرد گیم پلی اصلی، 24 شخصیت دوست داشتنی از سری کمیک آستریکس و مأموریت خنثی کردن برنامه‌های جاه‌طلبانه جولیوس سزار، تجربه‌ای تازه و جذاب را ارائه می دهد. اگر از طرف‌داران قدیمی کارتون‌های این دو شخصیت بامزه باشید، بدون شک این بازی برای شما حس و حالی نوستالژی و کلاسیک را ایجاد کرده و شما را برای ساعت‌ها درگیر می‌کند.

گیم پلی اصلی حول محور ساختن یک دست کارت و نبردهای استراتژیک نوبتی می‌چرخد. بازیکنان می‌توانند دستی از 30 کارت را از 150 کارت منحصر به فرد موجود در بازی جمع کنند. هر کارت نشان دهنده یک عمل یا توانایی متفاوت است، مانند آسیب رساندن به دشمن یا شفا دادن یک قهرمان با استفاده از معجون‌های Getafix. کلید موفقیت این است که استراتژی خود را با هر نبرد تطبیق دهید، انتخاب‌های عاقلانه‌ای داشته باشید و با ترکیب کارت‌های مختلف دستی قدرتمند ایجاد کنید. به‌عنوان‌مثال، ترکیب توانایی‌های شخصیت‌هایی مانند Unhygienix و Fulliautomatix می‌تواند نتایج غیرمنتظره و ویرانگری را به همراه داشته باشد.

علاوه بر آستریکس و اوبلیکس، بازی دارای فهرستی از بیش از 20 شخصیت نمادین از سری کمیک آستریکس است. بازیکنان می‌توانند به عنوان شخصیت‌هایی مانند Cacofonix the bard، Dogmatix سگ وفادار، Unhygienix ماهی فروش و حتی شخصیت‌های تاریخی مانند ملکه کلئوپاترا بازی کنند. هر شخصیت دارای ویژگی‌های منحصر به فرد و مهارت نهایی متناسب با شخصیت و توانایی‌های آنها است. این یک لایه استراتژی اضافه می‌کند زیرا بازیکنان باید قهرمان مناسب را برای مقابله مؤثر با دشمنان مختلف انتخاب کنند. شما می‌توانید ساعت‌های زیادی را صرف بررسی کارت‌ها و توانایی‌های آن‌ها در بازی کنید.

روایت کلی بازی حول تلاش دهکده گالی برای یافتن یک گنج پنهان قبل از اینکه جولیوس سزار بتواند آن را تصرف کند، می‌چرخد. اعتقاد بر این است که این گنج قدرت عظیمی می دهد و سزار به دنبال آن است تا تمام گال را تسخیر کند. بازیکنان سفری را در شش منطقه متمایز آغاز می‌کنند که هر کدام چالش‌هایی از جمله لژیون‌های رومی، دزدان دریایی، مصری‌ها، وایکینگ‌ها و حیوانات وحشی را دارند. این بازی یک روایت شاخه‌ای را ارائه می دهد که در آن بازیکنان مسیر خود را انتخاب می‌کنند، درگیر نبردهای نوبتی می‌شوند، گنج‌ها را پیدا می‌کنند و از موانع اجتناب می‌کنند. داستان سرایی با کلی دیالوگ طنز بامزه همراه خواهد بود.

Asterix and Obelix Heroes برداشتی تازه و نوآورانه از مجموعه کمیک محبوب ارائه می‌کند. در حالی که مکانیک بازی ممکن است دارای برخی ویژگی‌های عجیب باشد، اما فرصتی را برای طرف‌داران آستریکس و اوبلیکس فراهم می‌کند تا در دنیای جذاب کارتونی غوطه‌ور شوند و در عین حال از ترکیبی بی‌نظیر از کارت بازی و نبردهای نوبتی لذت ببرند. چه از طرف‌داران قدیمی این سری باشید و چه تازه وارد ماجراهای این قهرمانان گالی باشید، بازی قول یک سفر هیجان انگیز و تاکتیکی را برای خنثی کردن نقشه‌های سزار و حفظ روح تسلیم ناپذیر گال‌ها می دهد. نبردهای استراتژیک و چالشی بسیاری در انتظار شما خواهد بود.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Last Kids on Earth Hit the Deck و Asterix and Obelix XXXL The Ram From Hibernia را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Asterix and Obelix Heroes برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: Intel Core i3 4130T (2.9 GHz) / AMD Ryzen 3 2200G (3.5 GHz)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4400 (128 MB) / AMD Vega 8 (512 MB)
DirectX: Version 11
Storage: 1.5 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel i3 8100 (3.6 GHz) / AMD Ryzen 3 2200G (3.5 GHz)
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 970 (4 GB) / AMD R9 290X (4 GB)
DirectX: Version 12
Storage: 1.5 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

The year is 50 BC. Gaul is entirely occupied by the Romans. Well, not entirely… One small village of indomitable Gauls still holds out against the invaders. In this game, designed to delight both fans of deck building and of the Asterix series, you can build a deck of 30 cards from the 150 available in the game. Each card in your deck can be used to advance your strategy, from inflicting heavy damage with a menhir to healing a hero with one of Getafix’s potions! It’s up to you to adapt to each round, make the right choices and create combos that are as unexpected as they are devastating, by mixing, for example, the famous frenemies Unhygienix and Fulliautomatix.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.