دانلود بازی Savant Ascent Remix برای PC
دانلود بازی Savant Ascent Remix برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Savant Ascent Remix برای PC

پارسی گیم 13 مهر 1402 بدون دیدگاه
1,529 بازدید

دانلود بازی Savant Ascent Remix برای کامپیوتر

تصور کنید وارد دنیایی می‌شوید که در آن موسیقی هیجان انگیز متال با آشوب و اکشن همراه می‌شود، جایی که برخورد فولاد و ضربان تپنده یک موسیقی متن خیره کننده هر حرکت شما را هدایت می‌کند. به Savant Ascent Remix خوش آمدید، یک تجربه بازی هیجان‌انگیز که عناصر شوترهای کلاسیک، پلتفرمرها و بازی‌های ریتم را به طور یکپارچه با هم ترکیب می‌کند. در این بازی، شما نقش کیمیاگر را بر عهده می‌گیرید که پس از فوران انفجاری یک گوی مرموز، خود را در حال پرتاب شدن از قلعه‌ای بلند می‌بیند. در ادامه مسیری حماسی را کشف می‌کنید که با خشونت و دیوانگی‌های بسیاری برای یافتن قله نهایی همراه خواهد بود.

شخصیت اصلی داستان ما با آسمانی که با شفق‌های قطبی ارغوانی در حال چرخش آراسته شده و میل بی امان برای رسیدن به قله، سفری را آغاز می‌کند که به همان اندازه که چالش برانگیز است، از نظر بصری خیره کننده هم هست. Savant Ascent Remix توسط استودیوی D-Pad ساخته شده که به خاطر کار خود بر روی بازی Owlboy شناخته شده‌اند و یک بازسازی از Savant Ascent اورجینال است. گیم پلی اصلی حول یک تیراندازی جهنمی دو بعدی کلاسیک می‌چرخد، اما با پیچ و تاب منحصر به فرد که کمتر در بازی‌های مشابه مشاهده کرده‌اید. این بازی موسیقی را در قلب خود تزریق کرده که نمونه‌اش در بازار وجود ندارد.

کنترل شما بر کیمیاگر داستان تا حدودی محدود است. او می‌تواند بین تعداد مشخصی از سکوها یا نقاط روی صحنه حرکت کند و نقش اصلی شما این است که او را در این سفر خطرناک با استفاده از پرش‌ها و سر خوردن‌های دقیق هدایت کنید. همان‌طور که مراحل بازی را طی می‌کنید، با هجوم دشمنان بی امان روبرو خواهید شد. مسلح به اسلحه قابل اعتماد خود، در حالی که از حملات بی امان آنها فرار می‌کنید، انبوهی از دشمنان را دفع خواهید کرد. دشمنان به طور قابل پیش بینی حرکت می‌کنند و بازی را به یک رقص مسحورکننده از حفظ و زمان بندی دقیق تبدیل می‌کنند که یادآور سمفونی یک قطعه موسیقی پیچیده و حماسی است.

با اینکه مکانیک‌های بازی تا حدودی ساده به نظر می‌رسند، انتظار یک سواری آسان را نداشته باشید. این بازی به دلیل سختی خود بدنام است، حتی در حالت آسان، تنها سه جان را به شما می‌دهد. چالش با پیشرفت شما تشدید می‌شود و زمانی که دشمنان اره برقی به دست وارد صحنه می‌شوند به سطوح تقریباً غیرممکن می‌رسد. از نظر گرافیکی، این بازی یک اثر فوق‌العاده بصری است که به طور یکپارچه عناصر معماری گوتیک، آلبوم‌های متال و فعالیت‌های یک نابغه شیطانی را در هم می‌آمیزد. سبک هنری پر جنب و جوش و تیز بازی در هر مرحله نفوذ می‌کند و شما را در دنیایی از جذابیت تاریک و شگفتی‌های مکانیکی غرق می‌کند.

باس فایت ها یک نکته برجسته هستند که هر کدام سبک و استعداد منحصر به فردی را به نمایش می‌گذارند. همان‌طور که از برج بالا می‌روید، با گروهی رنگارنگ از باس‌ها روبرو می‌شوید که هر کدام با استعداد منحصر به فرد خود معرفی شده‌اند. از نسخه شبیه خودتان گرفته تا یک سامورایی رباتیک که در کیهان حرکت می‌کند، هر رویارویی چالش‌های جدیدی را ارائه می‌کند که شما را درگیر و مشتاق چیزهای بیشتر نگه می‌دارد. این بازی شما را به دنیایی می‌برد که در آن هر قدم مانند سفری در موسیقی متال است. این بازی با گیم پلی چالش برانگیز، گرافیک عالی و موسیقی متنی که روح شما را به لرزه در می‌آورد را ابداً از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های MythForce و Oceanhorn 2 Knights of the Lost Realm را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Savant Ascent Remix برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Win 10
Processor: Dual Core
Memory: 1 GB RAM
Graphics: Pixelshader 3.0 enabled graphics card(DirectX 10 capable graphics card)
Storage: 300 MB available space
Sound Card: Any

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Get ready for an adrenaline-filled elevator ride through a robot-infested tower. Wield powerful magic, and acrobatic moves as you reclaim the Alchemist’s domain from a horde of mechanical fiends.
A follow-up to the award-winning Savant – Ascent, this fast paced adventure sets you off on a new path to greater heights! As a collab with musical artist Savant – a new album will hit Steam together with the game on Sept. 29th! Check out the Savant – Ascent REMIX Soundtrack and jump onto our Discord to join the hype!

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.