دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای PC
دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای PC

پارسی گیم 8 مهر 1402 8 دیدگاه
3,723 بازدید

دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای کامپیوتر

Harvest Moon The Winds of Anthos هفتمین قسمت از سری Harvest Moon است که توسط Natsume ساخته شده است. این قسمت به عنوان بخشی از مجموعه‌ای ظاهر شد که در سال 2014 شروع شد، زمانی که Natsume تصمیم گرفت بازی های شبیه سازی کشاورزی خود را با نام نمادین Harvest Moon ایجاد کند. با این حال، ذکر این نکته ضروری است که این بازی نه تنها در گرافیک، بلکه در مکانیک و پیشرفت گیم پلی، خود را از عناوین Story of Seasons متمایز می‌کند. این تمایز باعث شده تا شاهد خلق شدن یکی از اعتیادآورترین و خاص‌ترین بازی های ژانر مزرعه داری و شبیه ساز در سال‌های اخیر باشیم.

بازی Harvest Moon The Winds of Anthos با الهه کشاورزی و چهار ارواح او که شاهد یک فوران آتشفشانی فاجعه بار هستند شروع می‌شود. هر روح منطقه متفاوتی را برای محافظت از ساکنان از این فاجعه محافظت می‌کند. الهه کشاورزی پیامی را در یک بطری می‌فرستد که زمینه را برای سفر شما فراهم می‌کند. ده سال بعد، شما در مزرعه‌ای در Lenctenbury بیدار می‌شوید که توسط دکتر جونیور در مورد هنر کشاورزی خلق شده است. در طول تلاش برای بازیابی یک مرغ فراری، به پیام الهه کشاورزی برخورد می‌کنید. این موضوع باعث آغاز سفری حماسی در خلق مزارع و برقراری صلح و دوستی در سراسر سرزمین خواهد شد.

از اینجا به بعد، مسئولیت مدیریت یک مزرعه و باز کردن تدریجی مناطق مسدود شده قبلی بر عهده شماست. دکتر جونیور نقش مهمی ایفا می‌کند و به طور مداوم ایده‌های مبتکرانه‌ای برای ساده کردن زندگی شما را ارائه می‌دهد. الهه کشاورزی نیز کمک جادویی خود را قرض می‌دهد و سفر کشاورزی شما را مسحورتر می‌کند. Harvest Moon The Winds of Anthos شامل تمام عناصری است که از یک بازی شبیه ساز کشاورزی انتظار می‌رود: کشاورزی، دامپروری، ماهیگیری، معدن، پخت و پز، صنایع دستی و جستجوی علوفه. با این حال، به شیوه‌ای منحصر به فرد به این فعالیت‌ها خواهد پرداخت که قبل از این مشاهده نکردید.

دانه‌های محصولات در فروشگاه‌ها موجود نیستند. در عوض، آنها را به عنوان موجودات کوچک قرمز رنگی که در سراسر جهان پراکنده شده‌اند، خواهید دید. درگیر شدن با این دانه‌ها، کیسه‌هایی از آن‌ها را به شما می‌دهد. این سیستم یک بعد اکتشافی می‌افزاید، زیرا هر منطقه جدید ممکن است انواع مختلفی از دانه‌ها، از جمله انواع کمیاب را تولید کند. مثلاً، دانه‌های بنفش اغلب بیش از یک محصول ارائه می‌دهند. چالش در حفظ ردیف‌های کشت سازمان یافته به دلیل مجموعه بذرهایی است که جمع آوری می‌کنید خواهد بود. تأثیرات گوناگون محیطی در بازی، مانند آب و هوا و فصل‌های مختلف، بر فعالیت‌های کشاورزی شما تأثیر می‌گذارد.

فراتر از حیوانات معمولی مانند جوجه‌ها و گاوها، می‌توانید انواع موجودات را در طول کاوش‌های خود رام کنید، از خرگوش‌ها و اسب‌ها گرفته تا حیوانات حتی عجیب‌تر مانند خرس و ببر. رام کردن نیاز به صبر دارد، اما تنوع موجودات جنبه منحصر به فردی به مزرعه شما می‌بخشد. استخراج معادن نیز متمایز است، زیرا بیشتر سنگ‌های معدنی از طریق تخلیه یافت می‌شوند که مکان‌های سنگ معدن را بر روی زمین نشان می‌دهد. در حین حفاری، باید مراقب سقوط سنگ‌هایی باشید که می‌توانند استقامت شما را کاهش دهند. اگر به دنبال یک بازی شبیه ساز مزرعه داری شاهکار و بی نظیر می‌گردید، تجربه این اثر جذاب و خاص را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Harvest Moon One World و Story of Seasons A Wonderful Life را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Harvest Moon The Winds of Anthos برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows® 10, Windows® 11 64bit
Processor: Intel(R) Core(TM) i5-7200U or over
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 750 or over
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Explore the Amazing World of Anthos! The land of Anthos was a peaceful and harmonious land watched over by the Harvest Goddess and the Harvest Sprites, who protected the inhabitants of Anthos from natural disasters such as storms, earthquakes, and the like. However, one day many years ago, Anthos experienced a severe volcanic eruption that threatened life on Anthos itself, and the Harvest Goddess and Harvest Sprites had to use all of their remaining power to keep the people and animals of Anthos safe. This left the different villages across the land blocked off from each other. Some unfortunate souls even got trapped outside their villages, and were unable to return…

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 8 دیدگاه
 • Avatar

  Sadre

  مهمان

  نه با کیبورد پلی میشه نه با دسته چیکار کنیم؟

  پاسخ دهید
 • Avatar

  Anex

  مهمان

  سلام ببخشید بازی حتی با دسته بازی هم اجرا نمیشه
  چیکار باید کرد؟

  پاسخ دهید
 • Avatar

  Anex

  مهمان

  ببخشید من بازی رو نصب کردم ولی نه با موس و کیبورد میاره نه با دسته بازی
  حتما باید دسته ایکس باکس داشته باشی تا بازی اجرا بشه؟

  پاسخ دهید
 • Avatar

  سعید