دانلود بازی Paleo Pines برای PC
دانلود بازی Paleo Pines برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Paleo Pines برای PC

پارسی گیم 7 مهر 1402 بدون دیدگاه
1,045 بازدید

دانلود بازی Paleo Pines برای کامپیوتر

Paleo Pines یک شبیه‌ساز کشاورزی منحصر به فرد و جذاب است که با ترکیب گیم‌پلی کشاورزی سنتی و افزودن دایناسورها، پیچ و تاب جذابی را به این سبک ارائه می‌کند. این بازی به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا شخصیت خود را بسازند، ماجراجویی دلچسبی را آغاز کنند و در دنیایی که دایناسورها همراهان قابل اعتماد شما هستند، مزرعه‌ای پر رونق و بسیار گسترده بسازند. بازی با خلق شخصیت شروع می‌شود و از همان ابتدا به شما احساس مالکیت و فردیت می‌دهد. Lucky، یک پاراسورولوفوس آبی کمیاب، به شما ملحق شده که محور داستان می‌شود. منحصربه‌فرد بودن Lucky زمینه را برای مأموریت اصلی شما فراهم می‌کند.

مأموریت شما در این بازی، کشف محل نگهداری دیگر پاراسورولوفوس‌هایی که گم شده‌اند و ساختن یک محیط مناسب برای دایناسورها است. سفر شما در مزرعه‌ای متروکه‌ای که یک موضوع آشنا در بازی های شبیه ساز کشاورزی است آغاز می‌شود. در اینجا، شما باید زباله‌ها را پاک‌سازی کنید، محصولات را کشت کنید و به تدریج مزرعه خود را راه اندازی کنید. در حالی که این بخش از بازی با مکانیک‌های معمولی شبیه ساز کشاورزی هماهنگ است، به عنوان پایه‌ای حیاتی برای بقیه ماجراجویی زیبای شما عمل می‌کند. این بازی بر اساس گونه‌های دایناسورهایی که در مزرعه خود نگهداری می‌کنید، امکان خودکارسازی را فراهم می‌کند.

مدیریت استقامت هم برای شما و هم برای Lucky بسیار مهم است. این یک لایه چالش را اضافه می‌کند زیرا بین کار مزرعه و اکتشاف و تعامل با مردم شهر تعادل برقرار می‌کنید. پر کردن استقامت می‌تواند یک معما باشد و مدیریت کارآمد زمان کلیدی می‌شود. پس همین ابتدا می‌فهمید که با یک بازی شبیه ساز ساده طرف نیستید و اتفاقات جالب‌تری در آن رخ می‌دهد. هر دایناسور توانایی‌های منحصر به فرد خود را به ارمغان می‌آورد، مانند خاک ورزی یا برداشت محصول. رام کردن و مدیریت این موجودات ماقبل تاریخ به تجربه کشاورزی شما عمق و استراتژی می‌بخشد و هم چنین این اثر را از سایر آثار درون ژانر خود متمایز می‌کند.

علی‌رغم داشتن دایناسورها، روال روزانه شما تا حدودی قابل پیش بینی است: مراقبت از محصولات کشاورزی، پاک‌سازی فضا و کاوش. اضافه شدن Lucky هم به عنوان همراه و هم به عنوان قدرت گیم پلی، عنصر تازه‌ای را به کارهای روزانه شما می‌افزاید و به شما کمک می‌کند تا در نقشه گسترده و بی پایان این بازی حرکت کنید. مأموریت‌هایی که شهروندان به شما می‌دهند، باعث پیشرفت داستان می‌شود. قلب بازی در بخش‌های تعامل دایناسورها نهفته است. به جای خرید مستقیم دایناسورها، باید آنها را پیدا کنید، با آنها دوست شوید و آنها را به سبک جمع آوری موجودات خیالی جمع آوری کنید که یادآور سری بازی افسانه‌ای پوکمون است.

شما از فلوت برای برقراری ارتباط با این موجودات باشکوه استفاده می‌کنید که هر گونه دایناسور رمز منحصر به فردی دارد که با نت‌های موسیقی نشان داده می‌شود. دوستی موفقیت‌آمیز با دایناسورها، یک مینی گیم را باز می‌کند تا بتوانید آن‌ها را به دست آورید. این بازی دارای سبک هنری رنگارنگ و جذاب است که فضایی دنج و چشمگیر ایجاد می‌کند. این بازی یک ماجراجویی دنج و دلچسب است که شما را ساعت‌ها درگیر نگه می‌دارد تا مزرعه خود را در کنار دوستان خیالی خود پرورش دهید. اگر از طرف‌داران شبیه سازهای کشاورزی، بازی های مدیریتی و دایناسورهای عظیم هستید، Paleo Pines یک بازی ضروری است.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Fae Farm و Homestead Arcana را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Paleo Pines برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel i5-2300 or AMD Phenom II 830
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 950 or AMD Radeon RX 460
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 or 11
Processor: Intel i5-8300H or AMD Ryzen 3 2300U
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD Radeon RX 580
DirectX: Version 12
Storage: 5 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

Welcome to Paleo Pines, a charming island known for its friendly dinosaurs, quirky townsfolk, and mysterious past. Here evolution took a different path, creating a world in which humans and dinosaurs live together in harmony! Set out with your dino companion, Lucky, to uncover the island’s secrets and discover new dinos. Your arrival on the island is met with welcome curiosity by the local townsfolk who can help you on your quest (and just might give you more work to do!). Together with Lucky, build a thriving ranch, assist local villagers, befriend adorable dinosaurs, and unearth the island’s lost history to build your cozy dino sanctuary.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.