دانلود بازی Nascar Arcade Rush برای PC
دانلود بازی Nascar Arcade Rush برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Nascar Arcade Rush برای PC

پارسی گیم 5 مهر 1402 1 دیدگاه
2,430 بازدید

دانلود بازی Nascar Arcade Rush برای کامپیوتر

Nascar Arcade Rush تلفیقی هیجان‌انگیز از هیجان‌های پرسرعت مسابقه Nascar و لذت بازی های آرکید است. این اثر بازیکنان را دعوت می‌کند تا برای تجربه کاملاً جدید Nascar به صندلی راننده بروند و برداشتی تازه از مسیرهای مسابقه‌ای نمادین، مملو از اکشن و شگفتی‌های غیرمنتظره ارائه می‌دهد. Nascar Arcade Rush با طیف گسترده‌ای از گزینه‌های سفارشی سازی، مجموعه‌ای از ماشین‌های تاریخی برای انتخاب و حالت‌های مختلف گیم پلی، قصد دارد تجربه‌ای را ارائه دهد که هم علاقه‌مندان به مسابقه و هم طرف‌داران بازی های آرکید را راضی کند. برای شگفت‌زده شدن آماده شوید، زیرا مسیرهای آشنای Nascar، مانند تالادگا سوپراسپیدوی، جاده بین‌المللی دیتونا، و مارتینسویل، به محیط‌های مسابقه‌ای با اکتان بالا و از نظر بصری خیره‌کننده تبدیل می‌شوند.

بازیکنان این فرصت را دارند که از بین مجموعه وسیعی از مدل‌های خودروی کلاسیک که 75 سال سابقه مسابقات اتومبیل رانی را در بر می‌گیرد، از دهه 1950 تا ماشین‌های مدرن، انتخاب کنند. این امکان تجربه‌های مختلف و نوستالژیک را فراهم می‌کند. با هزاران گزینه سفارشی سازی در اختیار شما، وارد دنیای شخصی سازی شوید. وسیله نقلیه خود را با طرح‌های رنگ، رینگ، جلوه‌های بصری و موارد دیگر سفارشی کنید. علاوه بر این، می‌توانید لباس و کلاه ایمنی راننده خود را شخصی‌سازی کنید و از متمایز شدن سبک مسابقه‌ای خود در مسیر مطمئن شوید. برای کسانی که به دنبال یک چالش بزرگ‌تر هستند، در مسابقات چند نفره آنلاین 12 نفره شرکت کنید و مهارت‌های خود را در مسیر مجازی اثبات کنید. تجربه این بازی شاهکار را به همه توصیه می‌کنیم.

Nascar Arcade Rush با موفقیت یک بازی مسابقه‌ای آرکید لذت‌بخش را ارائه می‌کند که زندگی تازه‌ای را به مسیرهای نمادین Nascar می‌آورد. اگرچه ممکن است به اندازه کافی انقلابی نباشد که طرف‌داران مسابقه‌های آرکید را به خود جلب کند یا به عنوان یک نامه عاشقانه قطعی برای علاقه‌مندان به Nascar عمل کند، اما دقیقاً حد وسطی است که می‌تواند بازیکنان عادی را سرگرم کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Nascar 21 Ignition و NASCAR Heat 5 Ultimate Edition را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Nascar Arcade Rush برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64bit version only)
Processor: Intel i5 7400 @ 3GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Nvidia GeForce GTX 1060
DirectX: Version 12
Storage: 15 GB available space
Additional Notes: A controller is required for local multiplayer.

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 (64bit version only)
Processor: Ryzen 7 2700 X @ 3.7GHz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce RTX 2060
DirectX: Version 12
Storage: 15 GB available space
Additional Notes: A controller is required for local multiplayer.

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

The NASCAR Beasts are Unleashed! The thrill of NASCAR meets the rush of arcade racing in a new game that puts you in the driver’s seat of a completely new NASCAR experience with re-imagined, iconic racetracks in unmatched high-speed, wheel-to-wheel action!

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    جمال

    مهمان

    قابل قبوله… برای دونفره بازی کردنم میشه ازش استفاده کرد به صورت local coop

    پاسخ دهید