دانلود بازی Survivor Mercs برای PC
دانلود بازی Survivor Mercs برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Survivor Mercs برای PC

پارسی گیم 5 مهر 1402 بدون دیدگاه
1,606 بازدید

دانلود بازی Survivor Mercs برای کامپیوتر

به دنیای پر از آدرنالین Survivor Mercs خوش آمدید، یک بازی نفس گیر و عجیب که هرج و مرج یک شوتر bullet hell را با استراتژی یک روگ لایک ترکیب می‌کند. در این ماجراجویی پرمخاطره، شما نقش یک فرمانده شبیه‌سازی شده را بر عهده خواهید گرفت که تیمی از مزدوران را در برابر ارتش ربات‌های بی‌امان، خلقت شوم یک شرکت بزرگ شرور رهبری می‌کند. در آینده‌ای دیستوپیایی که در بشریت در آستانه انقراض است، شما آخرین امید این دنیا هستید. شخصیت اصلی به گروهی از مزدوران فرماندهی می‌کند و یک رهبر و فرمانده هم معمولی نیست؛ بلکه یک کلون یکبار مصرف با مجموعه‌ای تصادفی از ویژگی‌های منحصر به فرد است. مأموریت شما چیست؟ تیم خود را در تلاشی ناامیدکننده برای خلاص کردن جهان از شر این تهدید شیطانی رهبری کنید.

یکی از ویژگی‌های برجسته Survivor Mercs سیستم قرعه کشی ژنتیکی آن است. هر فرمانده از مجموعه‌ای از سه ویژگی به طور تصادفی انتخاب شده ایجاد می‌شود و هر بازی را به یک تجربه منحصر به فرد و غیر قابل پیش بینی تبدیل می‌کند. آیا تیم خود را با یک نفوذی غول پیکر به پیروزی هدایت خواهید کرد یا به تنهایی با ارتش تک نفره پیش خواهید رفت؟ همه چیز به شانس بستگی دارد. تیم مزدور خود را از فهرست مبارزان متنوعی که هر کدام دارای سلاح‌ها و توانایی‌های منحصر به فرد خود هستند، جمع آوری کنید. مکانیک آنها را کشف کنید و نابودی دشمنان مکانیکی خود را هدف قرار دهید. هر دست جدید در Survivor Mercs یک تجربه تازه و غیر قابل پیش بینی است. پس اگر این موضوعات برایتان جذاب است، سریعاً این بازی را دانلود کنید.

در گیم پلی Survivor Mercs فرماندهی را با سه ویژگی تصادفی کنترل کنید که هزاران ترکیب منحصر به فرد را ارائه می‌دهد. تیم خود را از مجموعه متنوعی از مزدوران بسازید که هر کدام درختان مهارت خاص خود را دارند. تیم و فرمانده خود را با ده‌ها آیتم خاص سفارشی کنید. نقشه‌های متمایز و تصادفی را با پارامترهای مختلف مأموریت و باس‌های منحصربه‌فرد تسخیر کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Jylko Through The Song و Voltaire The Vegan Vampire را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Survivor Mercs برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7
Processor: 2.5 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1060 Ti or higher, Radeon RX 570 or higher
Storage: 2 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10 or 11
Processor: 3 GHz quad-core
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1660 or higher, Radeon RX 5500 RT or higher
Storage: 2 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

In a world threatened by an evil mega-corporation’s private robot army, the last bastion of hope for mankind is a bunch of armed lunatics who signed up for a mercenary job. And who better to lead them than a disposable clone with an unpredictable set of special traits? Welcome to your new assignment, Commander. Take the battle to the enemy and build your underfunded, over-ambitious outfit into an apocalyptic war machine that rids the world of evil. With all chances stacked against your mercenary operation, this isn’t about glory. This is about the loot!

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.