محمد صادق شجاعی

تریلرهای رویداد ایکس باکس CG نخواهند بود

محمد صادق شجاعی 15 خرداد 1402 بدون دیدگاه
85 بازدید

طبق گفته‌های آرون گرینبرگ، معاون بازار‌یابی ایکس باکس، هیچ‌یک از تریلر‌هایی که در رویداد آتی ایکس باکس نمایش داده خواهند شد، CG نیستند.

هفته آینده شرکت مایکروسافت دو رویداد مهم را برگزار خواهد کرد. در رویداد اول تریلر‌های جدیدی از آثار ایکس باکس به نمایش گذاشته شده و احتمالا بازی‌های تازه‌های رو‌نمایی می‌شود. پس از این رویداد، مراسم بازی Starfield آغاز و اطلاعات مختلفی از این اثر مورد‌انتظار ارائه خواهد شد. بسیاری از طرفداران آثار Xbox نگران هستند که باری دیگر تریلر‌های CG پخش شده و خبری از گیم پلی نباشد. آرون گرینبرگ، معاون بازاریابی ایکس باکس، با انتشار یک توییت تلاش کرده که این نگرانی را رفع کند.

آرون گرینبرگ در پاسخ به یکی از کاربران توییتر گفته است: «تریلر هیچ‌یک از بازی‌های فرست پارتی ما به صورت کامل CG نخواهند بود. تمامی موارد یا ویدیو‌های داخلی بازی و In-Engine بوده یا متعلق به کات‌سین‌های داخل بازی هستند. هر یک از تریلر‌ها دارای برچسب بوده و مشخص می‌شود که چه ماهیتی دارند.»

بازی Everwild

بازی Everwild یکی آثار احتمالی حاضر در رویداد ایکس باکس

احتمالا معاون بازاریابی ایکس باکس به این واسطه به رویداد پلی استیشن اشاره داشته که در قالب آن بازی جدید Fairgame$ با نمایش یک تریلر CG معرفی شد. علاوه بر این، آرون گرینبرگ به یکی از دنبال‌کنندگان خود گفته است که رویداد Xbox حاوی تریلر مربوط به فیلم سینمایی نخواهد بود. این گفته وی به نمایش تریلر فیلم Gran Turismo در رویداد PlayStation Showcase اشاره دارد.

رویداد ایکس باکس در ساعت 20:30 روز 21 خرداد (11 ژوئن) برگزار خواهد شد. بلافاصله پس از این رویداد، مراسم بازی استارفیلد شروع می‌شود. احتمالا معاون بازاریابی ایکس باکس تایید کرده که مدت زمان این دو رویداد در مجموع حدود دو ساعت خواهد بود.

انتظار می‌رود که در رویداد ایکس باکس شاهد ارائه تریلر‌ها و اطلاعات تازه‌ای از بازی‌های Avowed ،Perfect Dark ،Everwild ،Fable ،State of Decay 3 و Contraband باشیم.

منبع: VGC

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.