زمان لازم Resident Evil 4 Remake
یحیی رحیمی

زمان مورد نیاز برای تمام کردن Resident Evil 4 Remake

یحیی رحیمی 5 فروردین 1402 15 دیدگاه
8,921 بازدید

بازی Resident Evil 4 Remake بالاخره منتشر شد و بازی‌کنان می‌توانند تجربه خود را آغاز کنند. این بازی دارای کمپین بی‌نظیری است که شما را با دشمنان وحشی و متعدد روبه‌رو می‌کند و درعین‌حال باید معماهایی را برای پیشرفت در بازی حل کنید و رازهای تازه‌ای را فاش کنید. ممکن است قبل از شروع بازی به فکرتان برسد که بدانید زمان مورد نیاز Resident Evil 4 Remake چقدر است و اینکه برای تمام کردن بازی باید چقدر وقت صرف کنید. در ادامه به سؤال شما پاسخ می‌دهیم.

ریمیک رزیدنت اویل 4 تا حدی میزان سختی بازی را افزایش داده است، اما محتوا ثابت مانده است. اگر بازی اصلی را تجربه کرده‌اید، می‌دانید که چقدر وقت برای نسخه بازسازی‌شده لازم دارید. کپکام رفتار شخصیت‌ها مانند اشلی را تغییر داده است، هوش مصنوعی دشمنان از نوع تعریف شده است و همچنین سیستم تیراندازی و دفاع نیز بازطراحی شده است. این باعث می‌شود تا تجربه شما در بازی اندکی متفاوت باشد. اما چقدر وقت برای تمام کردن Resident Evil 4 Remake لازم است؟

زمان مورد نیاز Resident Evil 4 Remake

زمان مورد نیاز Resident Evil 4 Remake

باید بگوییم که بازی جدید، محتوای زیادی نسبت به بازی اصلی اضافه می‌کند. اما اگر شما علاقه‌ای به کاوش در محیط ندارید و فقط می‌خواهید داستان را تکمیل کنید، دوازده ساعت وقت برای شما کافی است. این زمان برابر با نسخه اصلی است. از آنجایی که مأموریت‌های فرعی اضافه شده، آیتم‌های قابل جمع‌آوری وجود دارد و همچنین باید به فکر پیدا کردن تفنگ و آپگرید آن‌ها باشید، وقت بسیار بیشتری نسبت به دوازده ساعت لازم دارید.

اگر جزو افرادی هستید که تمامی محیط را جستجو می‌کنید و همچنین به دریافت اچیومنت و تروفی‌ها علاقه دارید، 25 ساعت وقت کفایت می‌کند. این 25 ساعت برای تجربه تمامی بازی و به‌نوعی 100 درصد کردن بازی کافی است. درصورتی‌که علاقه‌‌ای به دریافت تروفی‌ها ندارید و اینکه رسیدن به صد درصد برای شما اهمیتی ندارد، اما همچنان به تجربه مأموریت‌های جانبی علاقه دارید؛ 15 تا 20 ساعت وقت کافی خواهد بود. خلاصه‌ای از این دو پاراگراف را در ادامه ببینید:

 1. تمام کردن داستان: 12 ساعت
 2. تمام کردن داستان و مراحل جانبی: 15 تا 20 ساعت
 3. دریافت تمامی تروفی‌ها: 25 ساعت

در پایان باید به این نکته اشاره کرد که Resident Evil 4 Remake دارای چالش‌هایی است که بازی‌کننده را سرگرم می‌کنند. برای نمونه یکی از چالش‌ها شما را وادار به اسپیدران بازی و تمام کردن آن زیر هشت ساعت می‌کند. در نهایت زمان مورد نیاز Resident Evil 4 Remake به سبک بازی شما بستگی دارد و اگر از مسیر زیاد منحرف شوید، نیازمند وقت بیشتری هستید.

منبع:‌ GameSpot

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 15 دیدگاه
 • Avatar

  پارسا

  مهمان

  دریافت همه تروفی ها ۲۵ ساعت؟????
  حداقل حداقل ۴۰ ساعت میکشه

  پاسخ دهید
 • Avatar

  A

  مهمان

  ۱۲ ساعت؟ مگر خیلی داغون باشی با ۱۲ ساعت تمومش کنی با ۴ تمومش کردم اونم بدون مردن??

  پاسخ دهید
  • Avatar

   T در پاسخ به A

   مهمان

   داش ما هاردکور بازی می کنیم مپم کامل اکسپلور میکنیم

  • Avatar

   menhera0 در پاسخ به A

   مهمان

   تو خوبی ، ازینایی که کنسول و پیسیم نداری با موبایل بازی می‌کنی فقط

  • Avatar

   پدرت در پاسخ به A

   مهمان

   دیگه چاخان نکن من همه تروفی هارو گرفتم چون cd key گرفته بودم بازی رو بار اول رو حالت حرفه ای رفتم که بعدش بتونم آنلاین کار هامو اینجام بدم ۱۰:۳۴ دقیقه طول کشید تا تمومش کنم البته re4 اصلی رو فک کنم ۱۰۰ بار بیشتر تا آخرش رفته بودم

 • Avatar

  میلاد

  مهمان

  این تایم برای کسایی که اسپید ران میرن مثل سم میمونه

  پاسخ دهید
 • Avatar

  حمید

  مهمان

  راستی این بازی قرار نیست کرک بشه؟ جون به لب شدیم از بس دمو رو بازی کردیم????

  پاسخ دهید
  • یحیی رحیمی

   یحیی رحیمی در پاسخ به حمید

   نویسنده

   خیر. امپرس گفته است که روی این بازی کار نمی‌کند

  • Avatar

   رضا در پاسخ به حمید

   مهمان

   دادا منم همینم.

 • Avatar

  حمید

  مهمان

  12 ساعت ؟ یا خیلی نابود بازی کردین یا بازیتون با بازی ما فرق داشته، من تا الان چند ده بار تمومش کردم و هیچ وقت بیشتر از ۶.۵ ساعت نشده، حتی کمتر از ۶ ساعت هم تموم شده ، اونم با دو سه بار مردن??

  پاسخ دهید
  • Avatar

   Leon در پاسخ به حمید

   مهمان

   ارررررررره تو ک راسسسسستتتتت??

 • Avatar

  علیرضا

  مهمان

  با سلام این بازی برای ایکس باکس وان قطعی شد؟

  پاسخ دهید
  • یحیی رحیمی

   یحیی رحیمی در پاسخ به علیرضا

   نویسنده

   سلام خیر.