دانلود بازی Creepy Tale 3 Ingrid Penance برای PC
دانلود بازی Creepy Tale 3 Ingrid Penance برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Creepy Tale 3 Ingrid Penance برای PC

پارسی گیم 27 اسفند 1401 بدون دیدگاه
3,607 بازدید

دانلود بازی Creepy Tale 3 Ingrid Penance برای کامپیوتر

خیلی‌ها فکر می‌کنند که بازی‌های ترسناک باید شامل المان‌های بقا و یا مبارزه‌ای باشند که با گیم پلی عمیق پیوند خورده است. ولی یکی از دیگر راه‌های خلق یک بازی ترسناک خوب، با ایجاد اتمسفری خفه کننده و روایتی تاریک است. این کار معمولاً به شکل قدرتمندی در بازی‌های ماجراجویی انجام می‌شود. سری بازی‌های Creepy Tale نیز تعدادی از جذاب‌ترین بازی‌های ماجراجویی ترسناک هستند که با استایل هنری خاص کارتونی، موفق به خلق اتمسفری شده‌اند که سایر بازی‌ها در آن بازمانده‌اند.

اینگرید به عنوان مجازات برای تخلفاتش به جهنم فرستاده می‌شود. در حالی که با نیروی تاریکی که می‌خواهد قلبش را ببلعد مبارزه می‌کند، باید راه خود را به سمت رستگاری پیدا کند. سرنوشت او در دستان شماست. Creepy Tale 3 Ingrid Penance که سومین قسمت درون فرنچایز خود بوده، پر شده از ماجراهای عجیب و معماهای هوشمندانه که شدیداً از بازی‌های ماجراجویی کلاسیک درس گرفته‌اند. شما ساعت‌ها درگیر حل معماها و یافتن مسیرهای خروج از دنیای جهنمی خود خواهید بود.

دنیای زیرین مملو از موجودات خزنده است. برخی از آنها می‌خواهند اینگرید کوچک را به طور کامل ببلعند، برخی دیگر می‌خواهند او را با کابوس‌های بی پایان عذاب دهند و برخی دیگر می‌خواهند او را به مجسمه‌ای جذاب تبدیل کنند تا همسایگان خود را تحت تأثیر قرار دهند. استایل گرافیکی این بازی به خوبی موفق شده دنیای جهنمی را به همراه تمامی ساکنینش به تصویر بکشد. شما قطعاً حس می‌کنید که در حال سفری واقعی به عمق تاریکی‌ها هستید. تجربه این بازی بی نظیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازی Creepy Tale 3 Ingrid Penance عنوانی در سبک ماجراجویی و پازل است. این بازی سومین شماره درون فرنچایز Creepy Tale بوده که روایتگر داستان‌های درون جهنم است. بازی با گرافیک فوق‌العاده زیبا و خیره کننده‌اش، دنیای ترسناک جهنمی را به بهترین شکل به تصویر کشیده و بدون شک ارزش تجربه شدن را دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Creepy Tale 2 و Five Night At Freddy’s را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Creepy Tale 3 Ingrid Penance برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 7 / 8 / 10
Processor: 2 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 600 Series
Storage: 7 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 64-bit Windows 7 / 8 / 10
Processor: 2 GHz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce 600 Series
Storage: 7 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Creepy Tale 3: Ingrid’s Penance is a macabre interactive adventure filled with bizarre events and puzzles. The story revolves around a capricious, spoiled girl named Ingrid. She steps on a loaf of bread to avoid getting her shoes dirty and tumbles all the way down to hell.
The underworld is teeming with creepy creatures. Some of them want to swallow little Ingrid whole, others want to torment her with never-ending nightmares, and still others want to turn her into a charming statue to impress their neighbors.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.