آپدیت نسل جدید Witcher 3
یحیی رحیمی

تروفی و اچیومنت‌ها به نسخه جدید The Witcher 3 منتقل نمی‌شوند

یحیی رحیمی 5 آذر 1401 بدون دیدگاه

تنها چند هفته تا انتشار نسخه نسل جدید The Witcher 3 باقی مانده است و هر روز به فهرست جزئیات این آپدیت اضافه شود. روز گذشته از حذف باگ فال دمیج ویچر 3 باخبر شدیم و طبق آخرین اخبار بازی، تروفی و اچیومنت‌ها به نسخه جدید منتقل نمی‌شوند و بلکه لازم است مانند گذشته به شکار تروفی و اچیومنت بپردازید. توسعه‌دهنده می‌گوید که قابلیت انتقال فایل ذخیره فعال است و تمام فعالیت شما در نسخه قبلی منتقل می‌شود، اما اگر می‌خواهید تمامی گیمراسکورها را دریافت کنید یا تروفی پلاتینیم را ببینید، نیاز به شروع دوباره دارید.

معمولاً انتقال فایل ذخیره به کنسول‌های PS5 و Xbox Series X/S به این صورت است که تمامی تروفی یا اچیومنت‌ها منتقل می‌شوند. زیرا که بازی در فایل ذخیره، اطلاعات کافی را ثبت کرده است. این اتفاق برای کنسول پلی استیشن 5 عادی است و مشکلی تابه‌حال وجود نداشته است، اما کنسول ایکس باکس سری در تعدادی از بازی‌ها مشکل دارد و توسعه‌دهنده باید دستی مشکل را حل کند. در نهایت به بازی The Witcher 3 می‌رسیم که این فرایند را کنار گذاشته و لازم است دوباره از ابتدا بازی را برای دریافت تروفی پلاتینیم آغاز کرد.

تروفی و اچیومنت نسخه جدید The Witcher 3

عدم انتقال تروفی در آپدیت The Witcher 3

با انتشار نسخه‌ی نسل نسخه جدید The Witcher 3 لازم است بار دیگر تروفی و اچیومنت‌ها را کسب کنید. مارسین موموت، مدیر ارتباطات استودیو CD Projekt RED‌ در پاسخ به توییت یکی از طرفداران، خبر مهمی را بازتاب داد. وی در این مورد نوشت: «سؤالات زیادی را در این مورد می‌بینم. اچیومنت‌ها محدود به یک پلتفرم هستند و بدین معنی که نمی‌توان هنگام انتقال فایل ذخیره، آن‌ها را هم جابه‌جا کرد. لازم است بار دیگر آن‌ها به دست آورید.»

اکثر تروفی های The Witcher 3 مربوط به مأموریت‌های داستانی است و در نتیجه برای کسب تروفی پلاتینیم یا 2000 گیمر اسکور ایکس باکس لازم است که بازی را از ابتدا آغاز کنید. اگر شما جزو افرادی هستید که می‌خواهید دوباره بازی را روی نسل جدید تجربه کنید و همچنین به دریافت تمامی تروفی‌ها علاقه دارید، وقت کافی برای تجربه کامل محتوا کنار بگذارید. بدون شک این مسئله باعث آزرده شدن طرفداران ویچر خواهد شد، زیرا که بسیاری درخواست شروع دوباره بازی را نداشتند.

نسخه جدید ویچر 3 با تغییرات اساسی منتشر می‌شود. وضوح 4K با امکان اجرای بازی با 60‌ فریم برای کنسول‌های بازی فعال می‌شود. ری تریسینگ و تنظیمات دوربین جدید به همراه حالت عکاسی در راه هستند. جزئیات گرافیکی بازی افزایش یافته است و همچنین مشکلات متعدد مانند فال دمیج و تکراری بودن روستایی‌ها در بازی هم رفع شده است. آپدیت نسل جدید در تاریخ چهاردهم دسامبر (23 آ‌ذر) برای کامپیوتر، Xbox Series X/S و PS5 منتشر می‌شود.

منبع: TheGamer

تبليغات
دانلود

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.