دانلود بازی Garden Simulator برای PC
دانلود بازی Garden Simulator برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Garden Simulator برای PC

پارسی گیم 30 شهریور 1401 بدون دیدگاه

دانلود بازی Garden Simulator برای کامپیوتر

با پیشرفت صنعت گیم، ایده‌های نوین و تازه‌ای به آن ورود پیدا می‌کنند که گاهی اوقات از سطح انتظارات گیمرها نیز فراتر می‌رود. یکی از این ایده‌ها، بازی‌های شبیه ساز است. عناوینی که در ژانر شبیه ساز منتشر می‌شوند، در اصل برای شکستن مرز بین واقعیت و دنیای بازی‌ها ساخته شده‌اند. در میان صدها عنوان رنگارنگ مانند شبیه ساز خلبانی و قطار سواری، بازی‌های کوچک‌تری نیز خودنمایی می‌کنند. یکی از این عناوین که به تازگی منتشر شده، Garden Simulator نام دارد.

بازی Garden Simulator به دست استودیویی مستقل ساخته شده و همان‌طور که از نامش مشخص است، قرار است کنترل و پرداختن به یک باغچه کوچک در پشت خانه را در اختیار شما قرار دهد. با تجربه Garden Simulator شما باید باغچه‌ای را از ساده‌ترین حالت خود، تبدیل به یکی از زیباترین محیط‌های چشم نواز دنیا کنید. توانایی کاشتن محصولات مختلف، تغییر دکوراسیون باغچه، برداشت محصولات و فروش آن‌ها در این بازی جذاب فراهم شده است؛ تجربه‌ای که به شدت آرامش بخش است.

سبزیجات تازه، میوه‌های سالم و گل‌های زیبا؛ همگی برای شما فراهم شده، بدون اینکه نیاز به ترک منزل خود داشته باشید. هر چه بازدهی و توجه شما به باغچه کوچکتان بیشتر باشد، می‌توانید محصولات بیشتری برداشت کنید و با پول فروششان، زمین خود را گسترش دهید. چمن زن، قوطی آبیاری و نهال در انتظار شما هستند. برای یک تجربه زیبا و آرامش بخش در طبیعت آماده شوید. البته مسیر پیش رویتان به هیچ وجه ساده نبوده و باید زحمت زیادی برای کسب یک باغچه عالی صرف کنید.

بازی Garden Simulator عنوانی در سبک مزرعه داری و شبیه ساز است. شما توانایی انجام فعالیت‌های مختلف برای ساختن یک باغچه زیبا و خیره کننده را دارید. این یک مسیر سخت و طاقت‌فرسا بوده که نیاز به توجه تمام وقتتان دارد. پس باغ مجازی خود را پرورش دهید، از گیاهان مراقبت کنید، سپس آنها را برداشت کرده و بفروشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Farming Simulator 22 و The Good Life را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Garden Simulator برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8.1, 10 (x64)
Processor: Intel i5-series Quadcore, AMD Ryzen-series
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1060, AMD RX 590
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7, 8.1, 10 (x64)
Processor: Intel i7-series Quadcore, AMD Ryzen-series
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1080, AMD Radeon RX Vega 64
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 4 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

The love of gardening is a seed once sown that never dies.
Fresh vegetables, healthy fruits and beautiful flowers – now you have the chance to take care of your own allotment and harvest the crops. Boredom at home is a thing of the past – today you’ll enjoy nature. Cultivate your own virtual garden, take care of the plants, then harvest and sell them.
With Garden Simulator you’ll get your own patch of land, place decorational elements, and nurture the plants, before you harvest them. The richer your yield, the more you can sell and the more money you can spend to enhance your piece of paradise. With countless unlockable features and additional content, your green thumb will be challenged to the max!

بازی های مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.