دانلود بازی Retreat to Enen برای PC
دانلود بازی Retreat to Enen برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Retreat to Enen برای PC

پارسی گیم 15 مرداد 1401 بدون دیدگاه
3,419 بازدید

دانلود بازی Retreat to Enen برای کامپیوتر

یکی از ژانرهایی که امروزه تنوع بالایی داشته و طرفداران زیادی از بازی‌های ویدیویی را به سمت خود جذب می‌کند، بازی‌های سبک بقا هستند که عناصر جهان باز و ساخت و ساز را نیز در آن تلفیق می‌کنند. این دسته از بازی‌های Survival به دلیل داشتن مکانیک‌های مختلف گیم پلی و پرداختن به یکی از اساسی‌ترین غریزه‌های انسان که همان بقا نام دارد، به‌شدت محبوب هستند. بازی Retreat to Enen از استودیو Head West عنوانی جدید در همین سبک و سیاق است زنده ماندن در یک دنیای خطرناک، سرسبز و زیبا را برای تجربه در اختیارتان قرار خواهد داد.

داستان بازی در آینده‌ای دور و سال 3600 میلادی جریان دارد. قرن‌ها جنگ، تغییرات ژنتیکی و تخریب محیط‌زیست باعث شده تا بشریت در معرض انقراض قرار بگیرد. این موضوع باعث شد تا انسان‌ها مسیر دیگری را انتخاب کنند و هر نفر با ورود به دوران بزرگ‌سالی، یاد بگیرد تا با طبیعت همسو شود و به جای تخریب آن، در کنارش زندگی کند تا به‌تدریج کره زمین بتواند خودش را بازیابی کند. این پروسه در جزیره‌ای سرسبز به اسم Eden اجرا می‌شود و شما نیز یکی از افراد ساکن آن هستید.

گیم پلی بازی همان عناصر کلاسیک و اصولی بازی‌های سبک بقا بوده که با ساخت و ساز، گشت و گذار و برطرف کردن نیازهای اصلی همراه است. به دلیل وجود تکنولوژی‌های آینده‌گرایانه، تجهیزات مناسبی برای این مسیر در اختیار شما قرار دارد و با زاویه دوربین اول‌شخص، تجربیات جذابی از زندگی در طبیعت را به دست می‌آورید. بازی Retreat to Enen آشتی انسان با طبیعت و زندگی سنتی در آینده دور و مملو از تکنولوژی را به تصویر می‌کشد. در طول بازی باید مراقب سطح سلامتی، گرسنگی و تشنگی و گرما و سرما باشید و برای خود پناهگاه مناسبی نیز بسازید. گاهی باید شکار کنید، از آب باران استفاده کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Satisfactory و V Rising را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Retreat to Enen برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64-bit
Processor: 3.2 GHZ quad core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GPU 660ti
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit
Processor: 3.2 GHZ quad core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce 970, Radeon RX 580 or equivalent with 4GB of video RAM
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

تصاویری از محیط بازی :

pixelsazan
About This Game :

Humanity is unrecognizable in the year 3600 CE. Centuries of war, socio-economic strife, and the impending climate catastrophe, put the apex species on the verge of extinction. Turning back from the brink, humans chose a different path, one of healing, peace, and reverence for the ecosystem they are a part of. As Earth heals, every human who reaches adulthood is now tasked with learning how to become one with Nature, on the island of Enen.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.