دانلود بازی Distant Worlds 2 برای PC
دانلود بازی Distant Worlds 2 برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Distant Worlds 2 برای PC

پارسی گیم 22 اسفند 1400 بدون دیدگاه

دانلود بازی Distant Worlds 2 برای کامپیوتر

بازی‌های استراتژیک از گذشته یکی از ژانرهای اصیل و محبوب در بازی‌های ویدیویی بوده‌اند و به دلیل گیم پلی تاکتیکی جذاب، بازیکنان بسیاری را به سمت خود جذب می‌کردند. این سبک هم زیرشاخه‌های زیادی داشته و هم به سوژه‌های بسیاری در آن پرداخته شده است، از جنگ‌هایی در دوران قدیم و باستان بشریت گرفته تا جنگ جهانی اول و دوم، جنگ‌های مدرن امروزی و سوژه‌های آینده‌گرایانه و علمی تخیلی در فضا و کهکشان. بازی Distant Worlds 2 از استودیو CodeForce عنوانی جذاب و علمی تخیلی در سبک استراتژیک بوده که شما را به مبارزاتی مهیج در کهکشان دعوت می‌کند.

این بازی که شماره دوم سری محسوب می‌شود، در سبک 4X بوده و نقشه‌هایی وسیع و بزرگ را برای مبارزه و مدیریت در اختیار شما قرار می‌دهد. حال با گرافیکی زیبا و بهینه‌سازی شده سه‌بعدی، رابط کاربری مناسب و روایت داستانی جذاب می‌توانید ساعت‌ها از این بازی لذت ببرید. هرچند بازی Distant Worlds 2 خودش را در سبک 4X معرفی می‌کند، اما عناصر لحظه‌ای یا همان Realtime نیز در آن حضور دارند تا تلفیقی از تاکتیک‌های نوبتی را در کنار مبارزات لحظه‌ای و زنده تجربه کنید.

در بازی بیش از 2000 منظومه وجود دارد که شامل سیارات بسیاری می‌شوند و هر کدام در انتظار کشف شدن توسط شما هستند. این کهکشان وسیع به‌قدری بزرگ و واقع‌گرایانه است که در هر لحظه شما را غافلگیر کرده و ماجرای جدیدی را سر راهتان قرار می‌دهد. شما در بخش داستانی می‌توانید با هر کدام از گروه‌های بازی متحد شوید و امپراتوری کهکشانی خود را به کمک آن‌ها بنا کنید. ساخت و ساز مقرهای مختلف، مدیریت و کنترل منابع، ساخت نیروهای نظامی که طیف گسترده‌ای از سفینه‌ها و کشتی‌های فضایی را شامل می‌شوند از دیگر بخش‌های گیم پلی بازی است. عمق گیم پلی به لطف عناصر 4X به مبارزات ختم نشده و عناصر بیشتری مانند روابط دیپلماتیک، تصمیم‌های مهم و… نیز در آن حضور دارد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Stellaris و Civilization VI را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Distant Worlds 2 برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 8, 10 (64-bit only) – The game runs on Windows 7 but no support will be provided
Processor: 4+ Core CPU @ 2.5GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVidia GTX 760-equivalent or better, 2+Gb VRAM, DirectX 11 compliant
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX 11 compatible sound card
Additional Notes: Screen Resolution: 1024×768 minimum but not ideal for best UI experience

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 8, 10 (64-bit only) – The game runs on Windows 7 but no support will be provided
Processor: 8+ Core CPU @ 3GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVidia GTX 1050-equivalent or better, 4+Gb VRAM, DirectX 11 compliant
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX 11 compatible sound card
Additional Notes: Screen Resolution: 1920×1080+ for best UI experience; Mouse: Recommend using a mouse with a scroll wheel

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Distant Worlds Returns! Distant Worlds, the critically acclaimed 4X space strategy game is back with a brand new 64-bit engine, 3D graphics and a polished interface to begin an epic new Distant Worlds series with Distant Worlds 2.
Distant Worlds 2 is a vast, pausable real-time 4X space strategy game. Experience the full depth and detail of turn-based strategy, but with the simplicity and ease of real-time, and on the scale of a massively-multiplayer online game. The Universe is Yours!

بازی های مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.