دانلود زیرنویس فارسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
بلیزارد game awards
سید مسعود کاظمی

جف کیلی: اکتیویژن بلیزارد جزو مراسم Game Awards 2021 نخواهد بود

سید مسعود کاظمی 13 آذر 1400 بدون دیدگاه

Game Awards مهم‌ترین مراسم اهدای جوایز به بازی‌های ویدئویی است که از سال 2014 به این سو به‌صورت سالیانه برگزار می‌شود. خبرنگار خبره حوزه بازی‌های ویدئویی، جف کیلی، خالق و میزبان این مراسم است. پس از افشاگری‌های صورت گرفته در مورد وضعیت کاری کارمندان در استودیوی اکتیویژن بلیزارد، جف کیلی اخیراً اعلام کرد که اکتیویژن بلیزارد جزو مراسم Game Awards 2021 نخواهد بود.

جف کیلی در تویتی نوشت:

جدا از نامزدی‌های کسب‌شده، من تأیید می‌کنم که اکتویژن بلیزارد جز مراسم Game Awards امسال نخواهد بود. مراسم Game Awards بهانه‌ای برای تجلیل کردن از این صنعت سرگرمی است. آزار، اذیت و درنده‌خویی جایی در هیچ شرکت و اجتماعی ندارد.

در ادامه جف کیلی اشاره کرد که مراسم Game Awards پلتفرم خوب و مناسبی برای تشویق و ترغیب تغییرات در صنعت است. او همچنین اضافه کرد که برای این کار تک‌تک اعضای این صنعت باید متحد شوند تا مشکلات حل و فضای مناسب کاری خلق شود.

غیبت بلیزارد در مراسم Game Awards 2021

پس از مصاحبه‌ای که جف کیلی با نشریه واشنگتن پُست انجام داده بود، بعضی از طرفداران و کارمندان شرکت‌ها به گفته‌های واکنش نشان دادند. جف کیلی در این مصاحبه گفت:

ما می‌خواهیم از طراحان و کارمندان حمایت کنیم. برای این کار نیاز به تفکر و زمان داریم تا سنجیده عمل کنیم.

بلیزارد game awards

این گفته‌ی کیلی صدای بسیاری از کارمندان استودیو‌های مختلف را درآورد. پس از فاش شدن سوءرفتارهای رئیس اکتیویژن بلیزارد، بابی کوتیک؛ کیلی طی یک رشته تویتی اعلام کرد که اکتیویژن بلیزارد جزو مراسم نخواهد بود و هیچ شخصی از این شرکت به‌عنوان مجری دعوت نخواهد شد که واکنش مثبت طرفداران صنعت گیم را به‌همراه داشت.

درکنار اهدای جوایز به بازی‌های مختلف، بازی‌های بسیاری نیز نمایش خواهند داشت. اخیراً مشخص شده است که اشلی جانسون، صداپیشه‌ی شخصیت الی در مجموعه The Last of Us قرار است یکی از مجری‌های این مراسم باشد. جیانکارلو اسپوزیتو و مینگ نا وِن، بازیگران سریال محبوب مندلورین نیز در مراسم حضور خواهند داشت. کیانو ریوز و کری انت ماس، ستاره‌های مجموعه ماتریکس که قسمت چهارم آن به‌زودی اکران خواهد شد نیز به مراسم دعوت شده‌اند.

لاورا بیلی، صداپیشه خوش نام صنعت ویدئو گیم در کنار رئیس سابق نینتندو، ریجی فیزامه نیز در مراسم حضور خواهند داشت. موزیک زنده یکی از بخش‌های مهم و محبوب مراسم Game Awards بوده است و امسال قرار است بند Imagine Dragons و Sting در این مراسم اجرای زنده داشته باشند.

مراسم Game Awards 2021 در تاریخ 18 آذر برگزار خواهد شد.

منبع: TheGamer

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv