دانلود زیرنویس فارسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
دانلود بازی Wartales برای PC
دانلود بازی Wartales برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Wartales برای PC

پارسی گیم 11 آذر 1400 2 دیدگاه

دانلود بازی Wartales برای کامپیوتر

ماجراجویی امری است که تمام بازی‌های ویدیویی به خورد ما می‌دهند. بسیاری از این ماجراجویی‌ها را شاید هرگز نتوانیم در زندگی واقعی خود تجربه کنیم و همین موضوع، آن‌ها را به‌شدت جذاب و سرگرم‌کننده می‌کنند و بازی‌های ویدیویی را در جایگاه ویژه‌ای قرار می‌دهند. بازی Wartales از استودیو Shiro Games عنوان جدیدی در سبک نقش‌آفرینی و جهان‌باز بوده که ماجراهای گروهی از مزدوران را که به دنبال پول و ثروت هستند، برای شما روایت می‌کند. برای گشت‌وگذار در محیطی وسیع و مملو از هیجان خودتان را آماده کنید.

صدها سال از سقوط امپراتوری بزرگ Edoran می‌گذرد که توسط طاعونی بزرگ و وحشتناک اتفاق افتاد. پس از سقوط امپراتوری، هرج‌ومرج زیادی در سرزمین ایجاد شد و مزدوران مختلف، دزدان و غارتگران ظهوری پرشکوه برای خود رقم زدند. شرف داشتن مدت‌ها است از این سرزمین دور شده و سبک و سیاق جدیدی، به‌عنوان روش عادی زندگی در آن تعیین شده است. شما باید گروهی از همین مزدوران تشنه ثروت را در سرزمین بزرگ هدایت کرده و در محیط‌های وسیع آن، به ماجراجویی بپردازید.

از ویژگی‌های مهم بازی می‌توان به وسعت بالای دنیا و تنوع فعالیت‌هایی که می‌توانید انجام دهید اشاره کرد. در طول مسیر می‌توانید همراهان جدیدی پیدا کنید که هر کدام ویژگی‌ها و مهارت‌های منحصربه‌فردی دارند و در شرایط مختلفی کارآمد هستند. طیف گسترده‌ای از تجهیزات و سلاح‌ها در بازی وجود دارد که همگی را در طول ماجراجویی‌های خود پیدا کرده، می‌دزدید و یا از تاجرها خریداری خواهید کرد.

مأموریت‌های اصلی و فرعی بسیاری در بازی Wartales در انتظار شما است. شاید بخواهید دزدان باشرفی باشید و به مردم عادی کمک کنید و یا برعکس، از آن‌ها دزدی کرده و زندگی همه را تباه کنید. مبارزات در بازی به سبک کلاسیک نوبتی صورت می‌گیرد و برای پیروزی باید تاکتیک‌های مناسب و متفاوتی در هر نبرد پیاده‌سازی کنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Divinity Original Sin 2 و Terraria را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Wartales با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 64bit
Processor: Intel 2.0ghz Core 2 Duo or equivalent
Memory: 2 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 690
DirectX: Version 10
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64bit
Processor: Intel i5 3.1 Ghz Quad core
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 950
DirectX: Version 10
Storage: 10 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

It has been a hundred years since the world saw the fall of the once great Edoran Empire at the hands of an unprecedented plague that swept the nation. In the turmoil and uncertainty that has followed, mercenary work, banditry and thievery across the land is abundant, as honor has long since become an almost entirely forgotten virtue.
Now, prepare to lead a group of unscrupulous characters who revel in such activity in a massive open world where combat, death and a thirst for riches will shape and define your day to day life. You are not special, the chosen one or a once in a millennia hero ushering in a new era of peace. Your goal is solely to survive and thrive in this harsh and hostile world.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 2 دیدگاه
 • ممد

  مهمان

  آپدیت ها رو هم قرار بدید
  با تشکر، بازی لاتی ای بود

  پاسخ دهید
 • عرفان

  مهمان

  بازی خیلی کند پیش میره

  پاسخ دهید


Adv
Adv