دانلود زیرنویس فارسی بازی GTA III
بازی Bloodborne
محمد صادق شجاعی

احتمال ساخت دنباله و ریمستر بازی Bloodborne قوت گرفت

محمد صادق شجاعی 26 مهر 1400 بدون دیدگاه

شایعات مربوط به ساخت نسخه ریمستر و دنباله بازی Bloodborne و همچنین انتشار آن برای کامپیوتر، از سال‌ها پیش به نقل محافل خبری تبدیل شده و همچنان خبر‌هایی از آن از طریق رسانه‌های مختلف مخابره می‌شود. واضح است که طرفداران این محصول مشهور استودیو FromSoftware خواستار تحقق یکی از این موارد هستند، اما تا‌کنون شرکت سونی واکنشی نسبت به این خواسته بازیکنان نشان نداده است. اکنون طبق جدید‌ترین اخبار بازی، یکی از کارکنان سابق IGN و از اعضای فعلی Last Stand Media به نام کالین موریارتی (Colin Moriarty) ادعا کرده که استودیو Bluepoint Games نه تنها نسخه ریمستر بازی Bloodborne را برای کنسول پلی استیشن 5 می‌سازد، بلکه در حال کار روی دنباله این اثر است.

علاوه بر این، بنیان‌گذار XboxEra یعنی نیک بیکر (Nick Baker) که سابقه خوبی در فاش کردن اخبار مربوط به پلی استیشن در ماه‌های اخیر دارد، در تازه‌ترین اپیزود XboxEra Podcast به این موضوع اشاره کرده است. او با استناد به اخباری که شنیده است، باور دارد که استودیو بلوپوینت گیمز در حال ساخت نسخه ریمستر و دنباله بازی Bloodborne است. همچنین او می‌گوید که پورت بازی مذکور برای پلتفرم PC «کامل شده است».

بازی Bloodborneآیا ساخت دنباله Bloodborne واقعیت دارد؟

استودیو Bluepoint Games به تازگی توسط شرکت سونی خریداری و به جمع استودیو‌های PlayStation اضافه شده است. پس از این اقدام شرکت Sony، مشخص شد که محصول بعدی این استودیو یک باز‌سازی نبوده و استودیو بلوپوینت گیمز بازی جدیدی خواهد ساخت. با این حال صراحتا اعلام نشد که این استودیو مشغول کار روی IP جدیدی است. مدتی بعد شایعه‌ای پخش شد که براساس آن استودیو مذکور پروژه دیگری نیز در دست ساخت داشته و قرار است یک بازی «محبوب» را بازسازی کند.

انتشار شایعات مختلف و متعدد در رابطه با بازی بلادبورن چندان غیر‌معمول نبوده و قبلا نیز تعدادی از آن‌ها در رسانه‌های مختلف منتشر شده است. به دلیل عدم ارائه این اخبار از سوی مراجع رسمی و اعضای استودیو بلوپوینت گیمز، همچنان نمی‌توان صحت آن‌ها را تایید کرد.

نظر شما راجع به شایعات مطرح شده چیست؟ آیا با خروج بازی بلادبورن از انحصاری پلی استیشن موافق هستید؟ آیا از انتشار دنباله این بازی محبوب استقبال می‌کنید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv