دانلود زیرنویس فارسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
Minecraft Dungeons
مبین نعمت‌اللهی

بازی ماینکرافت برای کاربران کامپیوتر ایکس باکس گیم پس منتشر می‌شود

مبین نعمت‌اللهی 25 مهر 1400 بدون دیدگاه

کمتر کسی از علاقه‌مندان بازی‌های ویدئویی نام مجموعه بازی ماینکرافت را نشنیده است، اثری سندباکس که میلیون‌ها علاقه‌مند در سرتاسر جهان برای خود دست‌و‌پا کرده است. در جریان رویداد Minecraft Live Mojang امسال اعلام شد که باندل مخصوص این بازی در ماه نوامبر بر روی سرویس Xbox Game Pass برای رایانه‌های‌ شخصی عرضه خواهد شد. اقدامی که خرید و یا تمدید سرویس گیم پس را از هر زمان دیگری واجب‌تر می‌کند.

این باندل که درواقع Minecraft PC Bundle نام دارد، در کنار بازی Minecraft Dungeons، نسخه‌های جاوا و بدراک این اثر سندباکس را شامل می‌شود. در حال‌حاضر، ماینکرافت از لانچر به‌خصوص خود بر روی رایانه‌های ‌شخصی پشتیبانی می‌کند و اصرار مایکروسافت بر استودیو Mojang از یکپارچه‌سازی سیستم انتشار بازی در مجموعه‌ای واحد همچون سرویس گیم پس حکایت دارد، سیاستی که مخالفتی را با خود به دنبال نداشته است.

ماینکرافت

خبری از قابلیت کراس‌پلتفرم میان نسخه‌های جاوا و بدراک نخواهد بود

هر دو بازی Minecraft Bedrock و Minecraft Dungeons تا پیش از آن، در دسترس نسخه‌ی کنسول‌های ایکس باکس سرویس گیم پس قرار داشتند و با باندل جدید این بازی برای رایانه‌های شخصی، برای اولین‌بار نسخه‌ی Minecraft Java Edition در دسترس مشترکین این سرویس قرار می‌گیرد. تفاوت نسخه‌های جاوا و بدراک را می‌توان به عملکرد بهتر Modding در جاوا و قابلیت کراس‌پلتفرم در بدراک اشاره داشت. با این حال، استودیو Mojang اذعان کرد که قابلیت Cross Play همچنان میان این دو نسخه امکان‌پذیر نخواهد بود.

با اضافه شدن باندل بازی ماینکرافت به لیست بازی‌‌های سرویس گیم پس و حق‌اشتراک ماهیانه‌ی 10 دلار، می‌توان از آن به‌عنوان یک معامله‌‌ی دو سر برد یاد کرد. دسترسی به تمام بازی‌های فرست‌پارتی مایکروسافت در همان روز انتشار و محتویات جدید برای رایانه‌های شخصی، سرویس Game Pass را به یکی از قدرتمند‌ترین پلتفرم‌های تجربه‌ی بازی‌های ویدئویی، با پشتیبانی از صدها اثر انحصاری و مولتی‌پتلفرم تبدیل کرده است.

منبع: PC Gamer

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv