دانلود زیرنویس فارسی بازی Kena Bridge of Spirits
دانلود بازی Pax Nova Beyond the Rift برای PC
دانلود بازی Pax Nova Beyond the Rift برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Pax Nova Beyond the Rift برای PC

پارسی گیم 29 تیر 1400 بدون دیدگاه

دانلود بازی Pax Nova Beyond the Rift برای کامپیوتر

امروز شاهد حضور بازی‌های استراتژیک نوبتی زیادی در بازار بازی‌های ویدیویی هستیم. این بازی‌ها برخلاف سبک RTS که تقریباً یک ژانر مرده محسوب می‌شود، به دلیل ماهیت نوبتی خود شبیه به شطرنج‌های پیشرفته با مهره‌های متنوع بوده و به همین علت هم بازیکنان بیشتری را به سمت خود جذب می‌کنند. اینکه برای هر حرکت و نقشه فرصت کافی برای فکر کردن داشته باشید اهمیت زیادی دارد. بازی Pax Nova از استودیو Grey Wolf Entertainment عنوانی در همین سبک بوده که دنیایی علمی تخیلی را برای نبردهای خود برگزیده است.

Pax Nova Beyond the Rift
در این بسته الحاقی موجود جدید به اسم Emissary برای پیدا کردن تکه ارواح وارد سیاره Eos شده است. هم‌چنین سه ملیت جدید که همگی بیگانه هستند هم به لیست ملیت‌های قابل بازی اضافه‌شده‌اند. تغییرات آب و هوایی اکنون بخشی از بازی بوده، برای مثال طوفان‌های صحرایی یا برف و باران می‌تواند شرایط را برای مردم شما به‌شدت سخت‌تر کند. به‌جز این موارد، نیروهای جدید، تکنولوژی و ساختمان‌های قابل ساخت تازه‌ای نیز در این بسته الحاقی مهمان شما خواهد بود.

داستان بازی در آینده دور روایت می‌شود که طبق معمول، بشریت با خطر نابودی کامل روبه‌رو شده است. به دلیل جنگ و آلودگی فراوان، زمین دیگر برای انسان‌ها قابل سکونت نیست و برای چاره، پیامی به فضای بیکران فرستاده می‌شود. موجوداتی بیگانه با دریافت این پیام، این فرصت را به بشریت می‌دهند که در سیاره‌ای جدید به اسم Eos ساکن شوند و شروعی تازه داشته باشند. این مهاجرت عظیم به سیاره جدید را Pax Nova نام‌گذاری کردند.

شما در این بازی می‌توانید بین سه نژاد مختلفی که وجود داشته و هرکدام ملیت‌های متفاوتی در دل خود دارند، یکی را انتخاب کرده و آن را گسترش و توسعه دهید. علاوه بر ساخت‌وساز شهرهای وسیع و گسترده، اکتشاف سیاره‌های جدید و نبردهای مهم در این بازی انتظار شما را خواهند کشید. هر سیاره جدیدی که کشف کنید به‌صورت تصادفی شکل‌گرفته و محیط‌زیست متفاوتی را ارائه می‌دهد.

نبردها به‌صورت نوبتی و با جایگیری نیروهای شما در خانه‌های شش‌ضلعی معروف این سبک شروع می‌شود. در هر نوبت می‌توانید به حرکت دادن نیروهای خود بپردازید، حمله کرده و یا مواضع دفاعی برقرار کنید. طیف گسترده‌ای از نیروهای مختلف که برای هر نژاد متفاوت هستند نیز در دسترس شما خواهد بود و هرکدام از آن‌ها را می‌توانید جداگانه ارتقا و توسعه دهید. به‌جز گزینه‌های نظامی، دیپلماسی و روابط بین ملیت‌های مختلف نیز وجود داشته تا عمق استراتژیک بازی بیشتر شود. اگر تجربه یک بازی استراتژی نوبتی فضایی برایتان جذاب است، به‌هیچ‌عنوان Pax Nova را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Stellaris و Civilization VI را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Pax Nova Beyond the Rift با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows Vista, 7, 8 , 10 – 64 bit
Processor: 3.0 Ghz Intel Core i3 or equivalent
Memory: 6 GB RAM
Graphics: 1 GB NVIDIA GeForce GTX 460 or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Additional Notes: System requirements may be subject to change.

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows Vista, 7, 8 , 10 – 64 bit
Processor: 4.0 Ghz Intel Core i5 or equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1 GB NVIDIA GeForce GTX 660 or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Additional Notes: System requirements may be subject to change.

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Humanity has failed itself through pollution and war. After a century of political tension and countless armed conflicts, Earth is now on the verge of being uninhabitable. A communication from deep space gives us the chance to leave our dying planet and start over, by migrating to Eos, marking the beginning of the era of ‘Pax Nova’. But will it be enough to save humanity?
A powerful entity has arrived from beyond Eos to grant great powers in exchange for Soul Shards. Call down raging snowstorms or destroy entire planets by accumulating this rare new resource.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv