دانلود زیرنویس فارسی بازی GTA III
دانلود بازی Essays on Empathy برای PC
دانلود بازی Essays on Empathy برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Essays on Empathy برای PC

پارسی گیم 4 خرداد 1400 بدون دیدگاه

دانلود بازی Essays on Empathy برای کامپیوتر

بازی‌های داستان محور درصورتی‌که بتوانند روایتی مناسب و به‌یادماندنی را ارائه دهند تا مدت‌های طولانی محبوبیت خود را حفظ خواهند کرد؛ اما موضوعی که مطرح است دقت سازندگان در طراحی و پیاده‌سازی این روایت داستانی بوده که بسیار در موفقیت بازی مؤثر است. بازی Essays on Empathy از استودیو Deconstructeam روایتی از 10 داستان مختلف را در دنیایی پیکسلی برای شما آماده کرده است.

اینجا با یک بازی ساده داستان محور سروکار دارید. قبل از هر چیز گرافیک پیکسلی بازی این موضوع را به شما گوشزد می‌کند که داستان عنصر اصلی است و دنیای بازی با ساده‌ترین حالت برای شما به تصویر کشیده شده است. اما جایی که بازی تمرکزش را روی آن قرار داده 10 داستان مختلفی است که در آن وجود دارد. 10 داستان که درگیرش شوید، 10 داستان متفاوت و مهیج!

نکته مهم این است که در هرکدام از این 10 روایت متفاوت، گیم پلی‌ای منحصربه‌فرد را نیز تجربه خواهید کرد که خلاقیت سازندگان خوش‌ذوق این بازی را نشان می‌دهد. برای مثال در یکی از این داستان‌ها شما در نقش دانشمندی بازی می‌کنید که جراحی‌ها و آزمایش‌های مختلفی را بر روی بدن انسان‌ها انجام می‌دهد. گیم پلی در این بخش دید دستان دانشمند را هنگام جراحی و آزمایش در اختیار شما قرار داده، سپس در داستانی دیگر باید نقش معدنچی‌هایی در زیر زمین را بازی کنید که گیم پلی اینجا بیشتر شبیه به بازی‌های پلتفرمر کلاسیک است.

این تفاوت در گیم پلی هر 10 داستان بازی امری است که در هیچ بازی دیگری نخواهید یافت. شما در اصل با تجربه بازی Essays on Empathy، 10 عنوان متفاوت را با گیم پلی‌هایی منحصربه‌فرد تجربه کرده‌اید، موضوعی که شاید تابه‌حال در هیچ‌کدام از بازی‌های ساخته‌شده در استودیوهای کوچک‌تر شاهد آن نبوده باشید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌ Papetura را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Essays on Empathy با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7/8.1/10 x64
Processor: Intel Pentium D 915 (2800 MHz), AMD Athlon 64 4000+ (2600 MHz) or equivalent
Memory: 1 GB RAM

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Essays on Empathy is a curated compilation of Deconstructeam’s best efforts in seeking new narrative experiences in games.
Inhabit the lives of a diverse cast of characters from all walks of life in bite-sized, innovative, interactive stories; from a hitman working at a flower shop, to a schoolgirl who is convinced her skeleton isn’t hers.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv