دانلود بازی Ninja Gaiden Master Collection برای PS4

دانلود بازی Ninja Gaiden Master Collection برای PS4 پارسی گیم یکشنبه 16م خرداد 1400 4,772 بازدید
  • تاریخ انتشار : June 10, 2021
  • سبک : اکشن ماجراجویی
  • حجم : 4.31 گيگابايت
  • زبان : ENG

دانلود بازی Ninja Gaiden Master Collection برای پلی استیشن 4 سری بازی‌های Ninja Gaiden یکی از عناوین قدیمی در سبک اکشن و ماجرایی بوده که شما را در نقش یک نینجای ماهر قرار داده و موج گسترده‌ای از دشمنان را به سمت شما روانه می‌کند تا همه آن‌ها را به خاک و خون بکشید. حال استودیو KOEI TECMO بسته‌ای با نام NINJA GAIDEN: Master Collection منتشر کرده ...بازی های نینجایی PS4

یکی از گروه‌های پرطرفدار و محبوبی که در میان فرهنگ شرقی وجود دارد، نینجاها هستند که طیفی از مبارزان زبده، چالاک و سریع آن‌ها را تشکیل داده است. نینجاها با ابزراها و وسایل مخصوص خود و همچنین مهارت بالا در مخفی کاری، ماموریت‌های خود را اجرایی می‌کنند و به دلیل سبک و شخصیت منحصر به فردشان، به سوژه محبوبی در میان بازی های ویدیویی تبدیل شده‌اند. امروزه در میان بازی های پلی استیشن 4 می‌توان تعداد زیادی از بازی های نینجایی PS4 را نیز پیدا کرد که شما را در نقش یکی از آن‌ها قرار می‌دهد تا با مهارت و سرعت خود از سد چالش‌ها عبور کنید.

قدم زدن در قالب یک نینجا و از بین بردن دشمنان به صورت مخفیانه و نینجایی را در بازی های نینجایی PS4 تجربه کنید.

تجربه گیم پلی اکشن و مخفی کاری با بازی های نینجایی پلی استیشن 4

از ویژگی‌های اصلی در بازی های نینجایی PS4 می‌توان به گیم پلی آن اشاره کرد که تلفیقی از سبک اکشن، مبارزه‌ای رزمی و هم‌چنین مخفی‌کاری را به خوردتان می‌دهد. شما با استفاده از مهارت‌های ویژه نینجاها و همچنین ابزارها و سلاح‌های منحصر به فرد هر کدام می‌توانید به سراغ دشمنان رفته و از پس سایه‌ها، عذاب را بر سر هر کدام نازل کنید. این گیم پلی جذاب برگ برنده‌ای برای محبوبیت بازی های نینجایی  PS4محسوب می‌شود.

دانلود دیتای بازی های نینجایی  PS4 به صورت رایگان

شاید سلیقه شما هم همسو با بازی های نینجایی پلی استیشن 4 باشد و از تجربه آن‌ها لذت فزاینده‌ای ببرید. وبسایت پارسی گیم آرشیو کاملی از بازی های نینجایی پلی استیشن 4 را در اختیار شما قرار می‌دهد تا دیتای هر کدام را به صورت رایگان و با ترافیک نیم‌ بها دانلود کرده و پس از انتقال آن به کنسول، تجربه‌های نینجایی و اکشن خودتان را آغاز کنید.

afrak