دانلود بازی Euro Truck Simulator 2 برای PC + تمامی آپدیت ها و DLC ها

آپدیت شد
پارسی گیم شنبه 22م خرداد 1400 123,390 بازدید
  • تاریخ انتشار : October 19, 2012
  • سبک : شبیه سازی
  • حجم : 15.4 گیگابایت
  • زبان : ENG

دانلود بازی Euro Truck Simulator 2 برای کامپیوتر رانندگی در دل جاده‌ها یکی از آرزوهای دیرینه و کودکی بسیاری از ماها بوده است. ماشین‌های سنگین باابهت خاصشان به‌نوعی سلطان جاده‌ها بوده‌اند و لذت سوارشدن یکی از آن‌ها با هیچ واژه‌ای قابل وصف نیست. بسیاری از ماها برای تجربه این لذت به بازی‌های ویدیویی پناه برده‌ایم. سبک بازی شبیه‌ ساز که امروزه یکی ...دانلود بازی برای ویندوز 8

بازی های کامپیوتری از گذشته به سیستم عامل ویندوز وابسته بودند. ویندوز به عنوان محبوب‌ترین و پرمخاطب‌ترین سیستم عامل برای رایانه‌های شخصی در طول سالیان سال، نقش مهمی در ترند شدن بازی های کامپیوتری داشته است. یکی از نسخه‌های این سیستم عامل که چندان شروع جالبی نداشت، ویندوز 8 بود که پس از به روزرسانی‌های متعدد، بازی های بسیاری حتی امروز نیز روی آن اجرا خواهند شد. با دانلود بازی کامپیوتری برای ویندوز 8، طیف گسترده‌ای از انواع بازی‌ها در ژانرهای مختلف را روی این سیستم عامل محبوب تجربه کرده و از آن لذت ببرید.

اگر به ویندوز 8 مجهز هستید و به دنبال بازی های کامپیوتری می‌گردید، با دانلود بازی کامپیوتر برای ویندوز 8، طیف گسترده‌ای از آن‌ها را تجربه کنید.

تجربه ژانرهای جذاب با دانلود بازی برای ویندوز 8

انواع ژانرهای جذاب و مهیج از بازی های کامپیوتری را می‌توانید برای ویندوز 8 پیدا کرده و دانلود کنید. از بازی های اکشن و ماجراجویی گرفته تا بازی های ترسناک، پلتفرمر، مسابقه‌ای و … که هر کدام عناوین زیادی را برای ارائه کردن به شما دارند. ویندوز 8 نیز با رابط کاربری نوین و مصرف کم از منابع سیستم، تجربه خوب و لذت‌بخشی از هر بازی را به خوردتان خواهد داد تا بدون هیچ مشکلی از بازی‌ها لذت ببرید.

دانلود بازی کامپیوتری برای ویندوز 8 با ترافیک نیم بها

شما می‌توانید در پارسی گیم، انواع بازی برای ویندوز 8 را پیدا کرده و به صورت کاملا رایگان دانلود کنید. بازی های ویندوز 8 تنوع بالایی دارند و بسیاری از آن‌ها بر روی سیستم‌های قدیمی‌تر نیز به سادگی اجرا خواهند شد. اگر سیستم عامل ویندوز 8 دارید و دنبال بازی های کامپیوتری برای ویندوز 8 هستید، همین حالا بازی موردنظر خود را در بخش ویژه‌اش جست و جو کرده و به صورت رایگان با ترافیک نیم بها دانلود کنید.

afrak