دانلود زیرنویس فارسی بازی GTA III
دانلود بازی Commander 85 برای PC
دانلود بازی Commander 85 برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Commander 85 برای PC

پارسی گیم 13 فروردین 1400 بدون دیدگاه

دانلود بازی Commander 85 برای کامپیوتر

داستان محور بودن یک بازی می‌تواند یا منجر به موفقیت چشمگیر آن شود و یا برعکس آن بازی را در مسیری به سمت نابودی پیش ببرد. برای همین استودیوهای بازی‌سازی ریسک عرضه یک عنوان داستانی را می‌دانند. این‌که محور اصلی بازی شما داستان باشد و سایر عناصر مانند گیم پلی و گرافیک در اولویت کمتری قرار بگیرند نیازمند داستانی قوی و عمیق است. بازی Commander 85 از استودیو The MoonWalls یک عنوان داستانی جدید است که روایتی علمی تخیلی را تعریف می‌کند.

داستان بازی در مورد یک پسر نوجوان در سال 1980 میلادی است که به‌عنوان هدیه تولد یک کامپیوتر قدرتمند با نام Commander 85 گرفته است که هوش مصنوعی پیشرفته مخصوص به خودش را دارد؛ اما پس از دست‌کاری آن ویروس خطرناکی فعال می‌شود که به سیستم‌های امنیتی کشور آمریکا و شوروی نفوذ کرده و امکان فاجعه و رخ دادن یک جنگ اتمی را فراهم می‌کند. حال بر عهده شما است که با تعاملی که با هوش مصنوعی کامپیوتر دارید، سرنوشت دنیا را رقم بزنید و از رخ دادن یک فاجعه تمام‌عیار جلوگیری کنید.

گیم پلی بازی ساده و در هک کردن سیستم‌های مختلف خلاصه می‌شود. از هک کردن سیستم ساده مدرسه برای تغییر دادن و دست‌کاری نمرات خود گرفته تا هک کردن سیستم‌های امنیتی فوق پیشرفته در سطح کشور. هر فرایند هک کردن زمان‌بر است و در طول مدت‌زمانی که هک کامل می‌شود می‌توانید فعالیت‌های جانبی‌ای در اتاق خود داشته باشید، با والدین خود درگیر شوید و از حرف‌های همیشگی آن‌ها در مورد زیاد پای کامپیوتر نشستن و… را بشنوید.

داستان بازی 3 پایان مختلف دارد که بسته به انتخاب‌های شما ممکن است به هرکدام از آن‌ها برسید و به‌نوعی قابلیت دوباره بازی کردن را به آن می‌بخشد. همچنین تجربه دنیای دهه 80 می‌تواند برای بسیاری از بازیکنان نوستالژیک و خاص باشد و دیدن تکنولوژی‌ها و تم آن دوره برای آن‌ها جذابیت خاصی داشته باشد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی The Forest و Rust را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Commander 85 با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/8.1/10
Processor: Core i3 / Ryzen 3
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 2GB VRAM or equivalent
DirectX: Version 9.0c
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible
Additional Notes: System requirements may change during the development of the game

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7/8/8.1/10
Processor: Core i5 / Ryzen 5
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 970 4GB VRAM or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible
Additional Notes: System requirements may change during the development of the game

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

“13 May 1985: Today is my BIRTHDAY!!! Mum gave me the best present ever! a Commander 85 – a super modern computer with real artificial intelligence! It’s very smart, and I can talk to it and play games on it. I can’t wait till the other boys see it!”
Commander 85 is a sci-fi thriller about a seemingly ordinary birthday present that changes the lives of the main characters forever, disturbing the sleepy peace of the Chicago suburbs. However, when the military experiments get out of control and the world faces the threat of nuclear war, you won’t be alone. Together with a group of friends and a crazy scientist, you’ll have to try and end the Cold War, discover the secret of the Commander computers, and find out the mysterious truth behind the Roswell incident…

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv