دانلود بازی Warhammer 40,000 Dakka Squadron Flyboyz Edition برای PC
دانلود بازی Warhammer 40,000 Dakka Squadron Flyboyz Edition برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Warhammer 40,000 Dakka Squadron Flyboyz Edition برای PC

پارسی گیم 4 اسفند 1399 بدون دیدگاه

دانلود بازی Warhammer 40,000 Dakka Squadron Flyboyz Edition برای کامپیوتر

دنیای Warhammer برای بسیار از ما دنیایی آشنا و معروف است و عناوین موفق بسیاری در این دنیا پا به عرصه وجود گذاشته‌اند. بازی Warhammer 40K Dakka Squadron از استودیو Phosphor Game سبک مبارزات هوایی را در این دنیا برگزیده تا عنوانی با ایده‌ی جدید و نو را ارائه دهد.

شما کنترل یکی از خلبان‌های نژاد Ork را بر عهده می‌گیرید که برای رئیس قبیله‌اش کار می‌کند. شما به 5 خلبان مختلف دسترسی خواهید داشت که هرکدام قابلیت‌ها و ویژگی‌های منحصربه‌فرد و هواپیمایی متفاوت را در اختیاردارند. در داستان شما باید مرتبه و درجه خود را در بین هم‌رزم‌های خود بالا ببرید و برای جنگ بزرگی که علیه انسان‌ها شکل خواهد گرفت خود را آماده کنید.

قسمت مرحله‌ای بازی در 5 سیاره مختلف جریان خواهد داشت که هرکدام اکوسیستم و محیط مخصوص به خود رادارند و ازلحاظ بصری زیبا و منحصربه‌فرد هستند. در هر سیاره تعدادی مأموریت اولیه خواهید داشت که با پشت سر گذاشتن آن‌ها و جمع‌آوری امتیاز، به مبارزه نهایی با Boss اصلی آن سیاره دسترسی پیدا خواهید کرد. مأموریت‌ها تنوع مناسبی دارند. در برخی باید از هواپیماهای باری محافظت کنید یا هواپیماهای باری دشمن را نابود کنید و یا در مقابل موج بی‌شمار دشمنان زنده بمانید و دفاع کنید. این تنوع، عمق گیم پلی بازی را بیشتر کرده و تجربه را برای شما لذت‌بخش‌تر خواهد کرد.

هر خلبان به 10 نوع هواپیما مختلف دسترسی دارد که علاوه بر رنگ و ظاهر، می‌تواند قابلیت‌های آن‌ها را نیز تغییر و ارتقا دهد. هر هواپیما برای کار خاصی مناسب است، برخی بمب‌افکن هستند و برخی دیگر برای نبردهای هوایی نفس‌گیر مناسب‌ترند. گیم پلی بازی بسیار ساده و روان است و کنترل هواپیماهای مختلف حس راحتی را به شما منتقل می‌کند. جلوه‌های بصری بازی نیز قابل‌قبول بوده و شلیک کردن با سلاح‌های مختلف هواپیماها لذت‌بخش و به‌یادماندنی است. نبردهای انتهایی هر مرحله با Boss ها علاوه بر چالش‌برانگیز بودن، جذاب و دیدنی هستند. همچنین سریع بودن جریان بازی، هیجان زیادی را در بطن بازی افزوده که تجربه بازی باعث می‌شود ساعت‌ها با آن سرگرم شده و گذر زمان را نیز حس نکنید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Ace Combat 7 Skies Unknown و STAR WARS Squadrons را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Warhammer 40,000 Dakka Squadron Flyboyz Edition با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7
Processor: Intel Core 2 Duo E8400
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GT 520
Storage: 10 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Blazing, Ork aerial combat waged across 41st millennium battlefields.
Dakka Squadron is a fast-paced, aerial shooter where you are an Ork Flyboy, taking to the skies to do what Orks do best – fight!
Fly across alien worlds, against insane odds, blasting away with your Supa-Shootas to destroy enemy air forces and ground targets, while unlocking new weapons and upgrading your plane to be the most “dead killy” Flyboy in the sky.
Choose an Ork Clan and customize your jet to augment your play style.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.