دانلود بازی Windbound برای PC
دانلود بازی Windbound برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Windbound The Loathing برای PC

پارسی گیم 4 دی 1399 6 دیدگاه
12,903 بازدید

دانلود بازی Windbound The Loathing برای کامپیوتر

تنهایی هم یکی از نیازهای بشری است و آدم باید با تنهایی کنار بیایید اما اگر داخل یک جزیره گیر افتاده باشید و راه فرار نداشته باشید، دیگر چندان از این حس خوشتان نخواهد آمد. بازی Windbound شمارا به جزیره‌ای کوچک خواهد کشاند و باید تک‌وتنها بقای خود را تضمین کنید. استودیو 5 Lives Studios در همکاری با Deep Silver با دومین بازی خود برگشته است و به دنبال ارائه یک فضای بی‌نظیر و دنج است. جزایر ممنوعه منتظر شما هستند، قایق چوبی را آماده کنید و به‌منظور کشف راز آن‌ها به آنجا برانید و اوقات خوشی را در این جزایر زیبا و چشم‌نواز سپری کنید. مهم‌ترین هدف در این بازی، زنده ماندن است و هر طور شده با شکار حیوانات باشد یا جنگیدن با موانع مختلف، از مرگ فرار کنید.

همه‌چیز از قایق کوچکی شروع می‌شود که صاحبش را در میانه طوفان به جزیره‌ای دورافتاده می‌کشاند و با نابودی‌اش، راه فرار را روی او می‌بندد. درحالی‌که نه خبری از قایق است و نه هیچ‌گونه غذا و ابزاری، باید دست‌خالی به جنگ موانع پیش رویتان بروید و زندگی را از صفر شروع کنید. با جمع‌آوری چوب و آیتم‌های مختلف به ساخت ابزار و سلاح بپردازید و غذای زیادی را جمع‌آوری کنید. جزیره‌ای که در آن گیر افتاده‌اید، طبیعت بسیار زیبایی دارد و سرشار از شگفتی‌هایی است که شمارا به خود جذب خواهد کرد. زندگی شهری ما را از چنین نقاط بکری دور انداخته است اما بازی Windbound به ما یادآوری می‌کند که چه بخش‌های زیبایی از کره خاکی وجود دارد که ما آن‌ها را فراموش کرده‌ایم. در حین جستجو در بازی با رازهای پنهانی مواجه خواهید شد که سال‌هاست در دل جزیره جا خوش کرده‌اند اما شما می‌توانید بالاخره پرده از آن‌ها بردارید.

پس از بقا یافتن در بازی، فرصت ساخت قایق را پیدا خواهید کرد و آن دفعه دیگر محدود به یک جزیره نخواهید بود و می‌توانید به دیگر جزایر هم‌سفر کنید و آنجا هم به ساخت خانه و سرپناه رو بیاورید. طبیعت وحشی Windbound سرشار از حیوانات وحشی است و باید مواظب آن‌ها باشید. یک جزیره به‌اندازه کافی منابع برای زنده ماندن ندارد و پیشنهاد می‌کنیم همان اوایل به ساخت قایق فروبیاورید و تا دیر نشده پای خود را به دیگر جزایر بازکنید. قایق تنها دوست شما در این مسیر خطرناک و پر از تله‌های گوناگون است. این بازی قابلیت شخصی‌سازی قایق و ارتقای آن را در اختیار شما قرار داده است و حتی قادر به طراحی قایق شخصی خواهید بود تا در برابر امواج مهیب اقیانوس و موجودات دریایی خطرناک، سپر دفاعی مناسبی داشته باشید. در این سبک بازی‌های Grounded و Ancestors The Humankind Odyssey را از دست ندهید.

در ادامه برای دانلود بازی Windbound New Nautilus Key Towers با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/7/8/8.1/Vista (64 bit)
Processor: 2.4ghz Intel Core 2 Duo or equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 4600, NVIDIA GeForce GTX 630, Radeon HD 5670
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/7/8/8.1/Vista (64 bit)
Processor: 2.66GHz Intel Core i7
Memory: 6 GB RAM
Graphics: Intel HD Graphics 5200, NVIDIA GeForce GTX 750, Radeon HD 7800
DirectX: Version 11
Storage: 4 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Shipwrecked alone on an uncharted island, explore, adapt and navigate the land and perilous seas to stay alive.
As Kara, you are a warrior, caught at sea in a fierce storm, adrift from your tribe. Thrown from your boat, at the mercy of the turbulent waters, you are tossed on to the shores of the Forbidden Islands, a mysterious paradise.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 6 دیدگاه
 • Avatar

  شamir

  مهمان

  سلا سی پیو من 1 هسته ای است اما 3.10 گیگا هرتزه و کارت گرافیکم خوبه رمم هشته بدونه لگ اجرا میشه ؟

  پاسخ دهید
 • Avatar

  Parsa

  مهمان

  سلام
  بازی روی این سیستم روان اجرا میشه؟
  و آیا از دسته کامپیوتر پشتیبانی می کنه؟
  Ram6gbddr3
  Win10 64bit
  Cpu intel i3 3240 3.4gh
  Gpu nvidia gt730 2gb

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به Parsa

   پشتیبانی

   سلام
   اجرا میشود

 • Avatar

  RJ JJ

  مهمان

  سلام
  من بازی رو نصب کردم اما وقتی میخوام بازی کنم کارکتر حرکت میکند اما دوربین نه ثابت میماند و کارکتر از دوربین دور میشود و همین طور جهت دید دوربین هم تغییر نمیکند چی کار کنم

  پاسخ دهید
 • Avatar

  امیررضا

  مهمان

  بازیش خوبه.
  خواهش می کنم اموزش نصب قرار دهید.

  پاسخ دهید