دانلود بازی This Land Is My Land برای PC
دانلود بازی This Land Is My Land برای PC پارسی گیم

دانلود بازی This Land Is My Land برای PC

پارسی گیم 29 مهر 1400 31 دیدگاه

دانلود بازی This Land Is My Land برای کامپیوتر

مهاجرات اروپایی‌ها به آمریکا و اشغال زمین‌هایی که متعلق به مردم بومی آن محل بوده است، یکی از بخش‌های بزرگ تاریخ را تشکیل داده است. جایی که سرخپوست‌ها در قبایلشان زندگی می‌کنند و به‌یک‌باره تحت هجوم اروپایی‌ها قرار می‌گیرند. استودیو Game-Labs ما را وارد زندگی قبایل سرخپوست‌ها می‌کند. بازی This Land Is My Land درواقع زندگی یک ساکن واقعی دشت‌های آمریکا را به تصویر می‌کشد. باید از دل طبیعت لذت برد و با شکار حیوانات مختلف با استفاده از تیر و کمان خود، بقا یافت. تابه‌حال هیچ بازی ویدیویی نتوانسته است این‌چنین زندگی سرخپوست‌ها را به تصویر بکشد.

در بازی This Land Is My Land کافی است تیر و کمان خود را که مانند یار قدیمی‌تان است را بردارید و وارد دشت بزرگ آمریکا شوید. جایی که تا چشم کار می‌کند، پوشیده از جنگل‌های زیبا و طبیعتی چشم‌نواز است. البته که بخشی از زندگی یک سرخپوست آن است که با طبیعت و انواع و اقسام گیاهان ارتباط برقرار کند تا بتواند با استفاده از آن‌ها داروهایی طبیعی به دست آورد که التیام‌بخش دردهای قبیله‌اش شود. هرچند که شانه‌های پهن و پیکر تنومند یک مرد بومی آمریکا خود سنگری تنها در مقابل اروپایی‌هایی است که به سرزمین مادری‌اش هجوم آورده‌اند. در این میان با مردمی از دیاری دور آشنا خواهید شد و البته سریعاً می‌فهمید که این افراد به دنبال نابودی هویت شما هستند و همچنین زمین‌ها را غصب می‌کنند. به‌هرحال نیاز به ساخت سلاح و دارو دارید و همچنین لازم است خود و دیگر افراد قبیله را برای دفاع آماده کنید.

بازی This Land Is My Land به‌عنوان بهترین بازی تازه منتشرشده فروشگاه استیم در سال 2019 شناخته شد و ماجراجویی یک سرخپوست که در تلاش است دنیا را تغییر دهد طرفداران زیادی پیدا کرد. در طول بازی از مکان‌های زیادی دیدن خواهید کرد و همچنین با آیین قبایل مختلف آمریکایی نیز آشنا خواهید شد. برای بقا باید ماهی گرفتن و شکار را یاد بگیرید و البته که اروپایی‌ها نیز در گوشه دیگر به دنبال راندن شما از محل زندگی‌تان هستند. تابه‌حال هیچ بازی به این شکل زندگی قبایل بومی آمریکا را به تصویر نکشیده بود و حالا در بازی This Land Is My Land فرصت آن رادارید تا تجربه‌ای به‌یادماندنی را در دل طبیعت چشم‌نواز کسب کنید. در این سبک بازی‌هایی چون The Forest و Red Dead Redemption II را هم تجربه کنید.

در ادامه برای دانلود بازی This Land Is My Land با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7
Processor: Intel Core i5 2.8Ghz or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Geforce GTX 950 or AMD equivalent
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 12 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7 or AMD equivalent
Memory: 16 GB RAM
Graphics: Geforce GTX 1080 or AMD equivalent
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 12 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


تبليغات
دانلود
About This Game :

Take your trusty bow, fast mustang, and take back your lands. Fight the patrols, Sneak into forts and settlements, Explore the beautiful world, Craft weapons and medicine, Hunt animals, Lead your loyal companions to victory. One of the best early access launches of 2019 – This Land is My Land will let you experience the journey of a chief of a small Native American tribe resisting the changing world.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط