دانلود بازی Halo Spartan Strike برای PC
دانلود بازی Halo Spartan Strike برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Halo Spartan Strike برای PC

پارسی گیم 26 اردیبهشت 1399 8 دیدگاه

دانلود بازی Halo Spartan Strike برای کامپیوتر

سری بازی های Halo یکی موفق‌ترین فرانچایزهای تاریخ بازی‌های ویدیویی است. تابه‌حال نسخه‌های مختلفی از این بازی را تجربه کرده‌ایم و همراه مستر چیف افسانه‌ای، دشمنان زیادی را به رگبار گلوله بسته‌ایم. استودیو 343 Industries در سال 2014 به کمک Vanguard Games یک نسخه فرعی از این سری را راهی پلتفرم اکس باکس و موبایل‌های هوشمند کردند که هیلو دوست‌داشتنی را این بار با مزه یک ژانر دیگر به ما چشانید. در بازی Halo Spartan Strike این بار بازی از بالا روایت می‌شود و شاهد یک شوتر متفاوت نسبت به نسخه‌های پیشین هستیم که باید در 30 مرحله مختلف به شکار دشمن و نابودی آن‌ها در جنگ‌های هیجان‌انگیز بپردازید.

بازی Halo Spartan Strike شمارا به‌عنوان یک سرباز اسپارتان وارد نبردی شیطانی می‌کند. بیش از 30 مرحله چالشی و جذاب در طی چندین شهر و جنگل با تفنگ‌ها و قابلیت‌های مختلف پیش روی شماست. استفاده از سلاح‌های محبوب هیلو یکی از نکات مثبت این بازی است و می‌توانید تمام میدان نبرد را با رگبار تفنگ پیشرفته‌تان غبارروبی کنید! مانند همیشه دشمنانی وجود دارند که می‌خواهند سر به تن انسان نباشد و شما نیز کار سختی برای نابودی آن‌ها دارید. هدف اصلی بازی نابودی این دشمنان است که در طی مراحل مختلف و باگیم پلی هیجانی به خورد شما داده می‌شود. جدا از آن داستانی تازه و جدا از سری بازی هیلو هم در نظر گرفته‌شده است که شمارا به گوشه‌های تاریک هستی می‌کشاند و آنجا هم باید نشان دهید که سرباز خوبی هستید و تحمل هیچ‌گونه زورگویی و قلدری را در سراسر کهکشان ندارید.

بازی Halo Spartan Strike از خط اصلی سری هیلو فاصله زیادی دارد اما هر طرفداری را وسوسه می‌کند که حداقل یک‌بار هم که شده بازی را تجربه کنند. وب‌سایت‌های معتبر بازی‌های ویدیویی امتیازهای بسیار خوبی را به این بازی اعطا کرده‌اند و در نظر تعدادی نیز با یک بازی اعتیادآور بسیار هیجان‌انگیز روبه‌رو هستیم که چالش‌های سختی را پیش روی شما قرار می‌دهد. سازندگان بازی معتقدند که این عنوان، نگاه تازه‌ای به نبرد کلاسیک هیلو دارد. با بیش از دو دهه تجربه در تولید بازی ، نقطه‌ضعفی در این‌یکی دیده نمی‌شود و این مجموعه بدون هیچ مشکل و ایرادی به‌عنوان یکی از بهترین‌های ژانر خود در دسترس قرارگرفته است. در این سبک می‌توانید Gears Tactics و Halo Wars Definitive Edition را هم مزه کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Halo Spartan Strike با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7, 8 and 8.1
Processor: Dual core processor
Memory: 1 GB RAM
Graphics: DirectX10 compatible graphics card w/ dedicated 512MB RAM (ATI Radeon 3670, NVIDIA 8600 GT or Intel HD 3000)
DirectX: Version 10
Storage: 2550 MB available space
Additional Notes: DirectX feature level 10 required

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7, 8 and 8.1
Processor: Quad core processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: DirectX10 compatible graphics card w/ dedicated 1GB RAM
DirectX: Version 11
Storage: 2550 MB available space
Additional Notes: DirectX feature level 10 required

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Halo: Spartan Strike makes you a Spartan supersoldier battling evil forces. Delve into 30 challenging missions through cities and jungles using a devastating arsenal of weapons, abilities and vehicles including the iconic Warthog against the Covenant and Promethean enemies. Be the Spartan and deny your foes the conquest of Earth. Earn Steam achievements, complete missions and compete against your friends for the top scores in the leaderboards.

بازی های مرتبط