پارسی گیم

دانلود بازی JUMANJI The Video Game برای PC

پارسی گیم 24 آبان 1398 82 دیدگاه

دانلود بازی JUMANJI The Video Game برای کامپیوتر

دنیای بازی‌های ویدیویی و فیلم‌های سینمایی نزدیکی زیادی با یکدیگر دارند. بسیاری از فیلم‌های سینمایی تبدیل به بازی شده‌اند و حالا استودیو Funsolve LTD با اولین بازی خود وارد دنیای Jumanji شده است. فیلم سینمایی Jumanji سال 2017 به سینماها راه یافت و توانست همه را با داستان جذاب خود و همچنین شخصیت‌های بامزه‌اش سرگرم کند. 4 ماجراجویی که در قلب یک بازی گیر می‌کنند و برای بقای خود لازم می‌بینند که دست به انجام چالش سختی بزنند. ممکن است که فیلم سینمایی اصلی را دیده باشید و با خود گفته باشید که چقدر خوب می‌شد اگر می‌توانستید بازی آن را نیز تجربه کنید و در نقش Rock بامزه و قوی‌هیکل قرار بگیرید و کنار بقیه از سد مشکلات و موانع بگذرید و خود را نجات دهید، JUMANJI The Video Game دقیقاً برای همین اینجاست!

داستان بازی JUMANJI The Video Game پیرامون یک بازی فکری و گروهی به همین نام است. این بازی کاملاً سحرآمیز است و هر فردی که آن را تجربه کند را به داخل دنیای خود می‌کشاند و خود بازی واقعی را تجربه می‌کند. این بازی به دست 4 دانشجو می‌رسد و آن‌ها نیز دورهم می‌نشینند و به تجربه بازی می‌پردازند، غافل از آنکه هر 4 نفر به دنیای اصلی جومانجی وارد می‌شوند و وارد چالش بزرگی برای بقا و زنده ماندن خواهند شد. جنگلی بزرگ روبه روی چشمشان پدیدار می‌شود و به یک خودشان نیز به شخصیت‌های داخل بازی تبدیل می‌شوند، یکی پرزور و قوی‌هیکل می‌شود و دیگری به یک جانورشناس و دیگری نیز به پروفسوری جوان. تنها نکته منفی ماجرا آنجاست که در JUMANJI The Video Game تنها نباید بازی کنید، بلکه باید زنده بمانید و آن موقع است که بازی اصلی را برده‌اید. برای اتمام بازی و بازگشت به دنیای واقعی لازم است که پا به خطرناک‌ترین ماجراجویی زندگی خود بگذارید.

JUMANJI The Video Game ماجراجویی خطرناک در دل دنیای گم‌شده است. جذاب‌ترین قسمت بازی آن است که می‌توانید کنار سه نفر از دوستان خود آن را تجربه کنید و تصور کنید چه اوقات خوشی می‌توانید برای خود بسازید. از سویی ماجراجویی بازی نیز بی‌پایان است و هر دفعه یک‌طور دیگر وارد بازی خواهید شد. از تله‌های مهیب تا دشمنان مسلح پیش روی شما هستند و از سویی طبیعت جذاب بازی نیز جلوه دیگری به آن بخشیده است. یادتان باشد که این تنها یک بازی تکراری و مسخره نیست و قرار است بادل و جان برای نجات خود اقدام کنید. اگر به این بازی علاقه‌مند هستید می‌توانید نگاهی به Remnant: From the Ashes و ARK: Survival Evolved بیندازید.

در ادامه برای دانلود بازی JUMANJI The Video Game با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 7 / 8 / 10
Processor: Intel Core 2 Quad Q6600 (2.4 GHz) or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GT 430 (1024 MB)/ Radeon HD 6850 (1024 MB)
DirectX: Version 9.0
Storage: 3 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: 10
Processor: Intel i5, 4 x 2.6 GHz or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Sound Card: DirectX compatible

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Unite in adventure and laughter in the action-packed game of Jumanji, as you try to survive the ultimate challenge for those seeking to leave their world behind!
Only you and three teammates can recover the JEWELS and save Jumanji. So get online, gather friends for split-screen play, or go alone with AI companions. There’s an army of evil marauders to take on, deadly beasts and traps to dodge, and cool customizations to unlock. And with heroes Dr. Bravestone, Ruby, Mouse, and Prof. Oberon as your avatars, you know you’ve got the unique abilities – and hilarious failings – to save the day!

بازی های مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 82 دیدگاه
 • Avatar

  امیر مهدی

  مهمان

  سلام روی سیستم زیر اجرامیشه
  i7 12000k
  Rtx 3080
  Ram 32gb

  پاسخ دهید
 • Avatar

  محسن

  مهمان

  ببخشید روی این سیستم اجرا میشه؟
  گیگاهرتز CPU Cory i5 2400s 3.1
  رم 4گیگ
  گرافیک GT 730 یک گیگ

  پاسخ دهید