دانلود زیرنویس فارسی بازی Kena Bridge of Spirits
دانلود بازی Crackdown 2 برای XBOX 360
دانلود بازی Crackdown 2 برای XBOX 360 پارسی گیم

دانلود بازی Crackdown 2 برای XBOX 360

پارسی گیم 7 شهریور 1398 1 دیدگاه

دانلود بازی Crackdown 2 برای ایکس باکس 360

سری بازی Crackdown بدون شک یکی از سورپرایزهای بزرگ بود و حتی خود مایکروسافت نیز در سال 2007 انتظار نداشت که این بازی چنین موفقیتی به دست بیاورد. بعد از نسخه اول بود که مایکروسافت دوباره به فکر خلق نسخه‌ای دیگر افتاد اما ازآنجاکه دوستان قدیمی در استودیو Real Times مشغول به ساخت بازی A.P.B بودند، وظیفه ساخت به دوش استودیو جوان و تازه‌نفس Ruffian Games افتاد و بالاخره از دل همه این اتفاقات Crackdown 2 متولد شد. بازی ما را دقیقاً به نقطه پایان داستان نسخه اول می‌برد و حالا ویروسی عجیب تمام شهر را به زامبی‌های کله‌گنده و قدرتمندی تبدیل کرده است که در طول روز کنترل دست انسان‌هاست و زامبی‌ها نیز پادشاه شب‌های شهر.

سیستم گردش شب و روز در Crackdown 2 فوق‌العاده است و با غروب آفتاب ترس در تاروپود شما نقش می‌بندد و دشمنانی قوی‌تر و بدتر از آن مافیاهای لعنتی انتظار شمارا می‌کشند و تازه این‌ها هیچ منطقی نیز سرشان نمی‌شود. کم‌کم می‌فهمید که شما تنها ابرقهرمان بازی هستید و زامبی‌ها توانایی مبارزه با شمارا نداند و مگر اینکه در گروه‌هایی صدتایی به سمتتان هجوم برند که البته در آخر نیز این اتفاق را خواهید دید. مانند نسخه‌های پیشین می‌توانید به این‌ور و آن ور بپرید و البته زامبی‌ها نیز مانند شما می‌توانند روی برج‌های بلند بپرند و درنتیجه فکر فرار و این حرف‌ها را از ذهنتان بیرون کنید و مانند مرد با تفنگ قدرتمندتان روزگارشان را سیاه و تار کنید. اینکه همیشه یک زامبی مانند سایه به دنبال شماست، همان حس پساآخرالزمانی را القا می‌کند و ترس به اعماق وجودتان تزریق می‌شود.

مأموریت‌های بازی Crackdown 2 نسبت به نسخه‌های پیشین فوق‌العاده زیاد شده است و حالا تنوع بیشتری در کشتن دارید و همچنین می‌توانید سلاح‌های بیشتری را نیز به کار بگیرید. حالت Co-Op چهارنفره بازی لذت را به آخرین حد خود رسانده است و چه در گروه‌های چهار نفره، چه دو نفره و چه حتی تک نفره، هیجان و اکشن در تمام مکان‌ها حس می‌شود. تصمیم‌های شما تأثیر جدی روی داستان می‌گذارند و اگر گروه قاچاق اسلحه را نابود کنید، گروه‌های دیگر با کمبود سلاح مواجه خواهند شد. تنوع سلاح‌ها فوق‌العاده است و حتی می‌توان با هلیکوپتر به جان زامبی ها افتاد و نشان داد که رئیس شهر کیست. Crackdown 2 نسبت به نسخه اول زمین تا آسمان فرق کرده است و بخش آنلاین بازی و همچنین داستان جذاب آن ساعت‌ها شمارا سرگرم خود نگه خواهد داشت و اوقات خوبی برایتان خواهد ساخت.

در ادامه برای دانلود بازی Crackdown 2 با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Crackdown 2 is modeled similarly to its predecessor Crackdown, a third-person shooter in open world game play. The player character is an advanced super-powered officer for the city-funded “Agency”, known simply as the “Agent”. This time around, players choose one of four faces and armor colours (eight colours if they pre-ordered it), instead of just the preset heads offered before. Along with that, the orbs have been carried on from the first game, and the Agent’s powers are expanded and enhanced such as the Agility Skill which now allows the Agent to jump higher than in Crackdown, glide, and gain access to the helicopter landing pad at the Agency Tower. The player is able to commandeer any number of vehicles in the game, including Agency vehicles, Peacekeeper Cruisers and a large number of civilian vehicles that the Cell have armor plated. Checkpoint races are back, both Road and Rooftop versions. Like Crackdown, the game allows for on-line co-operative play in the main game, but now supports up to four players. The game also features competitive multiplayer modes for up to sixteen players.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • متین

    مهمان

    ببخشید سلام این آیا این بازی را می توان با فلش بازی کرد؟

    پاسخ دهید


Adv
Adv