خرید بازی مختار
بازی تانکی آنلاین
بازی تانکی آنلاین
صدای چرخ‌های تانک از خیابان‌ها و میدان‌های نبرد به گوش می‌رسد. دهانه‌ی توپ تانک به سمت هدف نشانه می‌رود و رعشه‌ی تمام کننده‌ی یک انفجار نوید امتیاز جدیدی را می‌دهد.شما وارد یک بازی آنلاین جدید شده‌اید که هیچ شباهتی به بازی‌هایی که تاکنون انجام داده‌اید ندارد. این بار تانک‌ها شوالیه‌ و قهرمان میدان هستند. بازی تانکی آنلاین نیاز به نصب و راه اندازی ندارد و بلافاصله بعد از ورود به بازی، می‌توانید آن را بازی کنید.

بازی تانکی آنلاین

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد
بازی زولا را می‌توان تنها بازی آنلاین و شوتر دانست که ناشر داخلی داشته و همواره از آن پشتیبانی خوبی می‌شود. شرکت سورنا گیمز در طول سال‌های متوالی، همواره برای بهبود بازی تلاش کرده و محتوای جدیدی را به آن اضافه کرده است. همچنین با بومی‌سازی این عنوان که در اصل محصول یک شرکت ترکیه‌ای است، هم‌وطنان ما می‌توانند در محیط‌های آشنا و با سلاح‌های ایرانی در این بازی به نبرد بپردازند. یکی از مورد انتظارترین بخش‌های این بازی پرطرفدار، بخش زولا بتل رویال بوده که به‌تازگی منتشرشده و این سبک محبوب را به بازی اضافه کرده است.

بتل رویال به بازی آنلاین زولا آمد

بازی مختار فصل قیام
بازی مختار فصل قیام
شرکت منادیان یکی از استودیوهای بازی‌سازی داخلی بوده که سه‌گانه بازی سفیر عشق را در سال 1399 معرفی کرد و به‌تازگی از شماره دوم آن که با نام مختار فصل قیام شناخته می‌شود رونمایی کرده است که در آن بازیکن، نقش جنگجوی مشهور، مختار ثقفی را بازی خواهد کرد.

بازی مختار فصل قیام

دانلود زیرنویس فارسی بازی Twelve Minutes
Borderlands-3
یحیی رحیمی

DLC های Borderlands 3 داستانی‌های بهتری روایت خواهند کرد؛ این آخرین نسخه بازی نیست

یحیی رحیمی 25 مرداد 1398 بدون دیدگاه

استودیو Gearbox Software مدام در حال تزریق موج هیجان به طرفداران خود است و هر بار با اطلاعات جدیدی از بازی Borderlands 3 ، ما را با ویژگی های جدیدی آشنا می کند. تا به حال تعداد انبوهی از تریلرها را مشاهده کرده ایم. مانند دیگر نسخه های قبلی، این بازی نیز دارای DLC خواهد بود و قرار است مراحل جدید و داستان های جدیدی را اضافه کند؛ اما این بسته های الحاقی چگونه خواهند بود؟

اخیرا نویسندگان اصلی بازی Borderlands 3 مصاحبه ای مفصل در این مورد داشته اند و گفته اند که DLC ها عظیم و سرگرم کننده خواهند بود. همچنین آن‌ها با داستان اصلی بازی متفاوت خواهند بود و ممکن است که داستان آن‌ها کمی عجیب تر و همچنین بهتر و عمیق تر باشند. خود داستان اصلی البته گسترده است و همچنین نویسندگان تا توانسته اند به آن عطر و طعم بهتر بخشیده اند.

DLC های بازی همچنین بازی را از جنبه دیگری نشان خواهد داد و روایت داستانی اش را شما تعیین خواهید کرد. تیم نویسندگان از اینکه ببیند بازی چگونه از آب درخواهد آمد فوق العاده هیجان انگیز هستند و باید دید که این تلاش ها به کجا خواهد رسید. نویسندگان همچنین در مورد آینده بازی نیز صحبت کردند و در این مورد گفته اند که همیشه احتمال ساخت یک نسخه دیگر وجود دارد. البته آن‌ها گفته اند که می خواهند داستان سه نسخه اول به طوری به هم متصل باشند و یک سه گانه فوق العاده بسازند. ممکن است نسخه بعدی بازی همه چیز را از نو شروع کند.

دیروز همچنین فهمیدیم که Borderlands 3 از قفل دنوو استفاده می کند و این ممکن است کمی به تجربه بازی ضربه بزند و سرعت اجرا را پایین بیاورد. میزان فضای مورد نیاز برای اجرای بازی نیز 40 گیگابایت است و نگران این موضوع نباشید. قرار است که بازی روز 13 سپتامبر برای کنسول های نسل هشتم و PC عرضه شود.

منبع: GamingBolt

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv