پارسی گیم

دانلود بازی theHunter Call of the Wild – Te Awaroa National Park برای PC

پارسی گیم 9 تیر 1398 11 دیدگاه

دانلود بازی theHunter: Call of the Wild – Te Awaroa National Park برای کامپیوتر

آلاسکا بدون شک محلی اعجاب‌انگیز است و طبیعتی بکر و ناب دارد و پر از حیوانات دست‌نخورده و عجیب‌وغریب و خرس‌های دوست‌داشتنی و البته وحشی است. فیلم‌های سینمایی مختلفی مانند Into the Wild در مورد آن ساخته‌شده است و چرا در یک بازی به این طبیعت شگفت‌انگیز سفر نکنیم؟ این همان چیزی است که بازی theHunter: Call of the Wild – Yukon Valley پیش روی ما گذاشته است و ما را به منطقه Yokun Valley می‌برد و این‌جایی است که مقصد شکارچیان و اکولوژیست‌های مختلفی است. از کوهستان‌های برفی تا جنگل‌های پر از درختان توسکا پیش روی شماست و یک گله از حیوانات نیز منتظر شکار هستند و کافی است که نوک تفنگ شکاری خود را به سمت آن‌ها بگیرید و بعدازآن کار تمام است.

طبیعت فوق‌العاده‌ای در theHunter: Call of the Wild – Yukon Valley طراحی‌شده است وزندگی وحشی نیز پیرامون شمارا فراگرفته است، از نسیم خنک هنگام غروب گرفته تا حرکت آرام روباه‌ها و سروصدای اردک‌ها پیش روی شماست و البته زیاد پیرامون خرس‌های گریزلی بالا پایین نپرید که با آن هیکل گنده‌شان روزگارتان را سیاه خواهند کرد. هر گوشه این منطقه پر از احساس زندگی و رنگ واقعی زیستن است؛ اما ما برای لذت از این منطقه به اینجا سفر نکرده‌ایم و هدفی بزرگ پشت این کارمان داریم. تفنگی شکاری به پشت و آماده شلیک و شکار. تفنگ کانینک مگنوم 300 یار شفیق شما در آلاسکاست و به دلیل دقت فوق‌العاده آن توسط بسیاری از شکارچیان به کار می‌رود.

theHunter Call of the Wild - Yukon Valley

10 مرحله اصلی و 42 مرحله فرعی پیش روی شما قرارگرفته‌اند و theHunter: Call of the Wild – Yukon Valley بوی گوشت تازه گوزن را همه‌جا پخش‌وپلا کرده است. آلاسکا به دلیل فعالیت‌های تخریبی از آن حالت قدیمی خارج‌شده است و اکوسیستم آن دستخوش تغییرات زیادی شده است به گشت‌وگذار در محیط نفس‌گیر بازی بپردازید و اگر دلتان خواست، برای گذران و رفع گرسنگی، دست به تفنگ خود ببرید و شام شب را در کنار آتش گرم و رو به آسمان شب آماده کنید. ماجراجویی تنها واژه‌ای است که می‌شود برای عمق این بازی پیدا کرد و هر آنچه پیش رویتان است، یک فرصت فوق‌العاده برای بازدید از آلاسکا و شکار در این منطقه است.

بازی The Hunter: Call of the Wild طرفداران زیادی دارد و با بسته‌های الحاقی مختلفش شناخته می‌شود، این بار ما را به منطقه Yukon Valley برده است و تجربه‌ای شیرین و تلخ از طبیعت بکر آلاسکا را به ما نشان می‌دهد. اگر از عاشقان طبیعت هستید، تجربه این بازی را اصلاً از دست ندهید که استودیوی Expansive Worlds دیگر چنین فرصتی را در اختیار شما قرار نمی‌دهد.

در ادامه برای دانلود بازی theHunter: Call of the Wild – Te Awaroa National Park با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: 64bit OS – Windows 7
Processor: Intel i3-4170
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 660 / ATI HD7870 – 1GB VRAM
Storage: 20 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: 64bit OS – Windows 10
Processor: Intel i7 quad-core
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVidia GTX 760 / R9 270x – 4GB VRAM
Storage: 20 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Referred to by some as “The Last Frontier” and “The Land of the Midnight Sun”, it’s hard to deny that Alaska is a place of untamed natural beauty. Under the watchful gaze and devoted care of warden Jim Murray, Yukon Valley has become a haven for knowledgeable hunters and ecologists, looking to maintain the delicate balance of the ecosystem. With its breathtaking environments that stretch from the rolling hills of blood-coloured moss, to the snow-covered mountains framing the reserve; Yukon Valley is spectacular to behold.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

Arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 11 دیدگاه
 • Avatar

  هادی

  مهمان

  سلام
  وقتی می خواهم بازی را از حالت فشرده بیرون بیاورم می نویسه باید فایل پارت شماره 10 رو هم توی پوشه بزارم اما تو سایت شما اصلا پارت 10 وجود نداره . لطفا سریع راهنمایی ام کنید

  پاسخ دهید