دانلود زیرنویس فارسی بازی GTA III
دانلود بازی Attack of the Earthlings برای PC
دانلود بازی Attack of the Earthlings برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Attack of the Earthlings برای PC

پارسی گیم 24 دی 1398 1 دیدگاه

دانلود بازی Attack of the Earthlings برای کامپیوتر

Attack of the Earthlings بازی جدید استدیوی کوچک و مستقل Team Junkfish است که به تازگی برای پلتفرم رایانه های شخصی در دسترس قرار گرفته است. طبق گفته ی استدیوی سازنده روند ساخت این بازی به دلیل کم بودن اعضای تیم سازنده بیش از چند سال زمان برده و این استدیو سعی کرده که با کمترین امکانات یکی بازی جذاب و اعیتادآور را روانه ی بازار کند، ژانر بازی Attack of the Earthlings نوبتی است، به این صورت که شما پس از انجام حرکت خود در بازی باید منتظر بمانید تا حریفتان حرکتش را انجام دهد و سپس نوبت شما خواهد شد، درست همانند شطرنج! در بازی ریشه هایی از عناوین اکشن و مخفی کاری نیز وجود دارد که به جذابیت گیم پلی بازی کمک زیادی کرده اند.

داستان بازی در مورد حمله انسان ها به یک سیاره ی بیگانه است، در دیگر بازی ها معمولا شاهد این هستیم که موجودات فرازمینی به سیاره ما حمله می کنند و منابع ما را غارت می کنند، اما در Attack of the Earthlings قضیه فرق می کند، انسان ها برای استفاده از یک منبع طبیعی جدید که از قدرت بسیار بالایی برخوردار است به سیاره ای جدید می رود و شروع به غارت و کشتن موجودات آن سیاره می کند، شما در نقش موجودات آن سیاره باید به مقابله با انسان ها بپردازید و جلوی آن ها را بگیرید.

گیم پلی بازی همانطور که گفته شد به صورت نوبتی طراحی شده و ریشه هایی از ژانرهای نقش آفرینی، مخفی کاری و استراتژیک نیز در بازی به چشم می خورند. سازندگان بازی سعی کرده اند علاوه بر حفظ جدیت بازی مقداری نیز عناصر کمدی و سرگرم کننده به گیم پلی بازی اضافه کنند که گیم پلی بازی برای کاربر جذاب تر باشد.

Attack of the Earthlings در بخش جلوه های بصری نیز خوب کار کرده و گرافیک فنی و هنری بازی کاملا راضی کننده است.

اگر به بازی های نوبتی و چند ژانره علاقه دارید، Attack of the Earthlings بازی است که می تواند شما را تا مدت ها سرگرم خود کند.

در ادامه برای دانلود بازی Attack of the Earthlings با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7 / 10
Processor: Dual-core 2.3 Ghz (i3 or better)
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GTX 560 Ti (1GB) / Radeon HD 6970 (2GB)
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 7 / 10
Processor: Quad-core 3.0 Ghz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GTX 760 (2GB) / Radeon R9 280 (3GB)
Storage: 3 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Attack of the Earthlings combines turn-based combat and stealth in a dark comedic single player campaign, where you the player, take control of the native alien race to defend your home world from the invading humans.Galactoil, a comically dysfunctional energy corporation, are hell-bent on harvesting the known universe for energy and will drill anything in its incessant quest to line its pockets with profit. However, their latest foray into energy exploration on Planet X13, has placed them into a bit of a pickle. The Swarmers, the native insectoid species, have another idea – to eat all the workers!

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • امیر محمد

    مهمان

    این فایل iso است یا که نه

    پاسخ دهید


Adv
Adv