بازی Wonder Woman لایو سرویس
یحیی رحیمی

بازی Wonder Woman لایو سرویس خواهد بود

یحیی رحیمی 19 آبان 1402 بدون دیدگاه
73 بازدید

بازی Wonder Woman حدود دو سال پیش در مراسم گیم اواردز معرفی شد و اطلاعات اندکی از آن در دسترس است. آگهی استخدامی تازه‌ای نشان می‌دهد که این بازی جزو عناوین لایو سرویس شرکت وانر خواهد بود. بسیاری از شرکت‌های بازی‌سازی از جمله پلی‌استیشن به ساخت بازی‌های لایو سرویس رو آورده‌اند. مدیرعامل شرکت Warner Bros. Dicovery در اجلاس مالی جدید از تمرکز کامل روی بازی‌های سرویس مانند صحبت کرده است.

دیوید زاسلاو در اجلاس مالی اخیر اعلام کرد که تمامی عناوین تحت مالکیت باید به‌صورت لایو سرویس تبدیل شوند. او در این مورد گفت: «ما مشابه دیگر شرکت‌های بزرگ، مجموعه‌های کلیدی در اختیار داریم که هرکدام از آنها یک دارایی گیمینگ یک میلیارد دلاری هستند. هری پاتر، گیم آف ترونز، دی‌سی که امروزه بیشتر به بتمن خلاصه شده و مورتال کامبت که نسخه جدید آن سه میلیون کپی فروش کرد. در نتیجه ما مجموعه‌ها و عناوین ثابت‌شده را در اختیار داریم. استودیوهای بزرگی هم داریم که می‌توانیم به سرمایه‌گذاری بیشتر در آنها و اعطای منابع به این کسب و کار بپردازیم.»

وی در ادامه افزود:‌ «هدف ما تبدیل بزرگ‌ترین مجموعه‌هایمان چه روی کنسول و چه روی کامپیوتر به محصولاتی است که ویژگی‌هایی مانند لایو سرویس، مولتی‌پلتفرم و محتوای الحاقی رایگان داشته باشد. در نهایت هدف آن است که بازی‌کنان زمان بیشتری در این پلتفرم‌ها سپری کنند و در نهایت میزان درآمد افزایش پیدا کند. توانایی انجام آن را داریم و پتانسیل آنکه بتوانیم درآمد بیشتری پس از انتشار بازی داشته باشیم وجود دارد.»

بازی Wonder Woman لایو سرویسجزئیات بازی Wonder Woman

بازی Suicide Squad که مدتی پیش تأخیر خورد، جزو عناوین لایو سرویس است. بسیاری برایشان تعجب‌آور بود که چطور استودیو Rocksteady، سازنده بازی‌هایی مانند Batman Arkham Knight به ساخت یک بازی لایو سرویس پرداخته است. صحبت‌های مدیرعامل شرکت وارنر نشان می‌دهد که تمامی بازی‌های این شرکت به عناوین لایو سرویس تبدیل می‌شوند. به عبارت دیگر، شانس ساخت بازی داستانی بتمن و هری پاتر کاهش می‌یابد و حتی درصورتی‌که بازی‌ای از مجموعه گیم آف ترونز ساخته شود، آن هم لایو سرویس خواهد بود.

بازی Wonder Woman توسط استودیو Monolith در حال ساخت است. آگهی استخدامی تازه‌ای منتشر شده و طبق آن، استودیو نیازمند فردی است که بتواند یک محصول لایو سرویس را نگه‌داری و آپدیت کنند. این آگهی بازگشت سیستم Nemesis را هم تایید می‌کند. این سیستم اجازه می‌دهد تا رفتار شما واکنش‌های جدی در دنیای بازی داشته باشد. ورود شرکت وارنر به دنیای بازی‌های لایو سرویس به‌عنوان تهدیدی برای خلاقیت شناخته شده است و بسیاری معتقدند که این بازی‌ها در نهایت ضربه بزرگی به هنر بازی وارد خواهند کرد.

منبع: Wccftech

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.