بازی UFC 5 محمد علی کلی
یحیی رحیمی

اعتراض بازیکنان UFC 5 به طراحی اشتباه محمد علی کلی

یحیی رحیمی 6 آبان 1402 1 دیدگاه
9,618 بازدید

بازی UFC 5 به مدت چند روز است که برای کنسول‌های بازی منتشر شده است. افرادی که نسخه دیجیتال دلوکس را خریده‌اند، می‌توانند بازی را آغاز کنند و همچنین از بسته الحاقی ویژه استفاده کنند. محمد علی کلی، اسطوره ورزش بوکس در بازی یو اف سی 5 حضور دارد، اما طرفداران نسبت به قیمت گزاف او و همچنین طراحی اشتباه انیمیشن‌های او اعتراض کرده‌اند.

اوج دوران محمد علی کلی به دهه هشتاد میلادی باز می‌گردد و وی در سال 2016 دار فانی را وداع گفت. شرکت الکترونیک آرتز در بازی جدید تصمیم گرفت تا کاراکتری بر اساس وی بسازد و از این طریق درآمدزایی کند. بازی‌کنان نسبت به طراحی کاملاً اشتباه انیمیشن‌های محمد علی کلی اعتراض کرده‌اند و بسیاری نوشته‌اند که حرکات این کاراکتر هیچ ارتباطی به کلی ندارد و انیمیشن‌های او کپی همان مبارزان دیگر موجود در بازی است. این در حالی است که EA برای این کاراکتر 30 دلار هزینه دریافت می‌کند.

بسیاری از بازی‌کنان و طرفداران بازی اعتراض خود را نشان داده‌اند. یکی از کاربران مشهور تیک‌تاک به نام EyeGameUnwatch، ویدیویی کوتاه منتشر کرد و گفت که انیمیشن‌های محمد علی کلی بسیار ضعیف طراحی شده‌اند. او نیت دیاز، مبارزه یو‌اف‌سی را با کلی مقایسه می‌کند و نشان می‌دهد که انیمیشن‌های بازی یکسان هستند. در واقع تیم سازنده هیچ زحمتی برای طراحی یک کاراکتر دقیق انجام نداده است و صرف جزئیات صورت و بدن را مشابه کلی طراحی کرده است.

بازی UFC 5 محمد علی کلیطراحی ضعیف محمد علی کلی در UFC 5

محمد علی کلی به‌عنوان یک دی‌ال‌سی در دسترس است و تنها با پرداخت 30 دلار اضافه او را دریافت خواهید کرد. شرکت الکترونیک آرتز در واقع برای یک اسکین یا پوسته ساده بدون هیچ طراحی دقیق، مبلغ گزافی درخواست کرده است. کاربران ردیت نیز اعتراض خود را نشان دادند. یکی از کاربران نوشت که چنین اقدام غیرقابل قبول است. بازی UFC 5 با NBA 2K23 و WWE مقایسه شد و بسیاری اقدام الکترونیک‌آرتز را تلاش برای کسب درآمد به هر شکل خواندند. بازی شبیه‌ساز بسکتبال 2K، اکثر حرکت‌های ویژه بازیکنان مشهور را بازسازی می‌کند و یک روند واقعی ارائه می‌دهد.

توسعه بازی UFC 5 چندین سال طول کشیده است و بازی‌کنان انتظار بیشتری از الکترونیک آرتز داشتند. علاوه بر طراحی ضعیف کاراکترها، باگ‌ها و گلیچ‌های گرافیکی نیز گزارش شده است. در یک مورد شخصیت نامرئی می‌شود و بازی از حالت ورزشی به مخفی‌کاری تبدیل می‌شود. بازی UFC 5 برای کامپیوتر منتشر نشده است و تنها در دسترس کنسول‌های نسل جدید است.

منبع: DualShockers

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • Avatar

    Amir

    مهمان

    چرا قیمه هارو ریختن تو ماستا ????????

    پاسخ دهید