GTA 6 کامپیوتر GTA VI
یحیی رحیمی

نسخه کامپیوتر بازی GTA 6 دیرتر منتشر می‌شود

یحیی رحیمی 5 آبان 1402 4 دیدگاه
1,641 بازدید

بازی GTA 6 طبق گفته یکی از معتبرترین اینسایدرها و افراد آشنا به بازی‌های راک‌استار گیمز، ابتدا در دسترس کنسول‌های بازی قرار می‌گیرد. راک‌استار گیمز در حالی که بسیاری انتظار معرفی نسخه جدید مجموعه جی تی ای را داشتند، همچنان تصمیمی برای انجام این کار ندارد. به نظر می‌رسد که روند توسعه بازی GTA VI و نسخه مخصوص PC وارد بعد پیچیده‌ای شده است و این بازی‌ساز مشهور نیازمند زمان بیشتری برای رفع ایرادات و انتشار یک بازی بهینه است.

شایعه جدید بازی جی تی ای از سوی Tez2 مطرح شده است. او یکی از داده‌کاوهای راک‌استار گیمز است و فردی است که اطلاعات درستی در مورد بازی‌های این شرکت فاش می‌کند. وی معتقد است که نسخه کامپیوتر GTA 6 قرار نیست کنار نسخه کنسول در دسترس قرار گیرد. او پیامی در فروم جی‌تی‌ای قرار داده و ادعای تازه‌ای را مطرح کرده است. او اشاره کرد که نسخه کامپیوتر مشکلات و باگ‌های بیشتر نسبت به نسخه کنسول دارد و برطرف کردن آنها زمان بیشتر نیاز دارد. در نتیجه نسخه PC اندکی دیرتر منتشر خواهد شد.

این اینسایدر معتقد است که تجربه انتشار نامناسب بازی‌هایی مانند The Last of Us Part 1 و همچنین Jedi Survivor باعث شده تا راک‌استار گیمز نسبت به بازی خود هشیار‌تر عمل کند. در نتیجه وقت بیشتری صرف نسخه کامپیوتر خواهد شد و اینکه ابتدا نسخه کنسول در دسترس قرار می‌گیرد. این روند در مورد تمامی بازی‌های قبلی راک‌استار گیمز نیز رعایت شده است و این شرکت، وقت بیشتری برای پورت PC در نظر گرفته است. دلیل آن است که بازی نهایی به‌صورت کاملاً بهینه اجرا شود.

GTA 6 کامپیوتر GTA VIنسخه کامپیوتر GTA 6

تز2 ادعا کرد: «باگ نسخه کامپیوتر بیشتر از نسخه کنسول است. راک‌استار نمی‌خواهد چیزی مشابه وضعیت نسخه کامپیوتر لست آو آس برای موردانتظارترین بازی موجود اتفاق بیفتد. من از چند منبع مختلف شنیده‌ام که توسعه‌دهندگان انتظار دارند که نسخه PC بازی VI مدتی دیرتر منتشر شود، امیدواریم که این تاخیر حدوداً چند ماهی باشد.» گفتنی است Tez2 منبع قابل استنادی است و اطلاعات اشتباه و بی‌اساس را منتشر نمی‌کند.

گفتنی است بازی GTA V هم حدود یک سال و نیم دیرتر برای کامپیوتر منتشر شد. بازی Red Dead Redemption 2 نیز ابتدا در دسترس کنسول گیمرها قرار گرفت. این اتفاق در مورد بازی LA Noire و Max Payne 3 هم رخ داد. تاخیر پیش‌آمده برای افزودن قابلیت‌های بیشتر به نسخه کامپیوتر بوده است و این‌طور نیست که راک‌استار گیمز به این پلتفرم بی‌توجه است. منتظر انتشار اطلاعات بیشتر در ادامه بمانید.

منبع: ComicBook

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 4 دیدگاه
 • Avatar

  سجاد

  مهمان

  الیاس جان معلوم نیست هنوز باید صبر کنی هنوز راکستار هیچ چیزی نگفته ولی با وجود اینکه راکستار سازنده ای هست که بازی هاش بسیار بهینه اس امید دارم سیستم خوبی داشته باشه

  پاسخ دهید
 • Avatar

  سجاد

  مهمان

  قشنگ مثل رد دد دو! متاسفانه سازنده ها مثل قبل pc گیمرا اهمیت نمی دن و براشون اولویت اخره اول کنسول گیمران بعد ما

  پاسخ دهید
  • Avatar

   حسام در پاسخ به سجاد

   مهمان

   نه دوست عزیز ، به امینت محصولشون اطمینان ندارند. حق هم دارند الان تیم های هک مختلفی منتظرند که به محض دادن نسخه Pc اونا اولین تیمی باشند که نسخه کرک شدش رو بیرون میدن! میخان به فروش نسبی اول دست پیدا کنند بعد ریسک اومدن نسخه غیرقانونی اش فروششون رو پایین بیاره وگرنه این بازی قبل از اینکه برای کنسولی بیاد ، بازی Pc بوده

  • Avatar

   الیاس در پاسخ به سجاد

   مهمان

   سلام
   من کامپیوتر سیستم مشخصات
   i5. 4570
   Rx580 گیگ 8
   رم 16
   برای کامپیوتر gta vi 6 میشه یا نه ؟؟؟
   شما ممنونم