تنظیمات گرافیک Assassin's Creed Mirage
یحیی رحیمی

یکی از تنظیمات گرافیک Assassin’s Creed Mirage حذف می‌شود

یحیی رحیمی 1 آبان 1402 بدون دیدگاه
550 بازدید

یکی از تنظیمات مهم گرافیک Assassin’s Creed Mirage قرار است اواخر ماه اکتبر امسال حذف شود. قابلیت Chromatic Aberration یا کج‌نمایی رنگی در آپدیت بعدی بازی میراژ حذف می‌شود. البته گزینه‌ای برای بازگرداندن آن وجود خواهد داشت و به‌نوعی این گزینه اختیاری می‌شود. بازی‌کنان نسبت به فعال بودن قابلیت کج‌نمایی رنگی اعتراض کرده بودند و یوبی‌سافت به بازخوردها گوش داده و تصمیم گرفته تا قابلیت گرافیکی موردبحث را حذف کند.

یکی از توسعه‌دهنده‌های بازی در کانال دیسکورد از تغییر تنظیمات گرافیک Assassin’s Creed Mirage خبر داد. یوبی‌سافت به بازخوردها دقت کرده و فهمیده است که بازی‌کنان از این قابلیت گرافیکی رضایت ندارند. بازی‌کنان در طی روزهای گذشته به تجربه بازی جدید سری اساسینز کرید پرداختند و نظرات خود را به اشتراک گذاشتند. یکی از قابلیت‌هایی که موردپسند قرار نگرفت، کج‌نمایی رنگی بود. اتفاقی که در واقعیت رخ می‌دهد، اما وجود آن باعث شده تا تصاویر بازی اندکی تار شوند.

کج‌نمایی رنگی در واقع انحراف تصویر حاصل از تصویر واقعی است که باعث می‌شود تا وضوح تصویر تار شود. تعدادی از لنزهای دوربین چنین اشکالی دارند و هنگام فیلم‌برداری با آنها به دلیل تفاوت در ضریب شکست طول موج‌های مختلف نور در لنز، کج‌نمایی رنگی پیش می‌آید. اگر بازی میراژ را تجربه کرده باشید، می‌دانید که تصویر و رنگ در گوشه‌ها اندکی تار می‌شود و این ناشی از فعال بودن قابلیت کج‌نمایی رنگی است. این قابلیت گرافیکی در طی آپدیت بعدی حذف خواهد شد.

تنظیمات گرافیک Assassin's Creed Mirageتغییر تنظیمات گرافیک Assassin’s Creed Mirage

بازی‌کنان از اینکه یوبی‌سافت قابلیت Chromatic Aberration را به‌طور اجباری اعمال کرده، ناراضی هستند. چندین رسانه نیز به اجباری بودن قابلیت کج‌نمایی رنگی پرداخته بودند و یوبی‌سافت پس از اعتراض‌ها، تصمیم به حذف آن گرفت. مدیر روابط عمومی اساسینز کرید در دیسکورد نوشت که تلاش‌ها برای غیرفعال‌سازی گزینه گرافیکی موردبحث شروع شده است. آپدیت جدید که آخر ماه اکتبر منتشر می‌شود، این گزینه را به‌طور کامل خاموش می‌کند. اگر فردی بخواهد آن را فعال کند، می‌تواند به تنظیمات سر بزند و آن را برگرداند.

طرفداران بازی از اینکه می‌بینند بازخوردهای آنها برای یوبی‌سافت اهمیت دارد، خوشحال هستند. بازی اساسینز کرید میراژ خالی از اشکال نیست و باگ‌ها و مشکلاتی باعث شده تا نیاز به آپدیت حس شود. توسعه‌دهنده در حال کار روی مشکلات است و به‌زودی آپدیت‌ها از راه می‌رسند. منتقدان از تغییرات بازی رضایت نداشتند و امتیازهای Assassin’s Creed Mirage کمتر از حد انتظار بود. نظر شما چیست؟ آیا اساسینز کرید میراژ را بازی کردید؟

منبع: PCGAMESN

Youtube Par30Game

مطالب مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.