دانلود بازی Cocoon برای PC
دانلود بازی Cocoon برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Cocoon برای PC

پارسی گیم 11 مهر 1402 2 دیدگاه
3,766 بازدید

دانلود بازی Cocoon برای کامپیوتر

Cocoon یک بازی پازل و پلتفورمر مسحورکننده و محرک فکری است که بازیکنان را به دنیایی سورئال و به زیبایی پیچیده دعوت می‌کند. این بازی که توسط Geometric Interactive ساخته شده است، شما را با دنیایی مرموز و پیچیده با الهام از طبیعت مرموز حشرات آشنا می‌کند. در ابتدای مسیر شما نقش موجودی شبیه حشره را بر عهده می‌گیرید که از پیله‌ای از گلبرگ‌ها بیرون می‌آید. بدون هیاهو، توضیح یا راهنمایی، خود را در دنیایی نارنجی، خشک و عمدتاً بی ثمر می‌یابید. اگرچه Cocoon چند دشمن دارد که در میدان‌های بسته جمع شده‌اند، مبارزه محور اصلی بازی نیست. در عوض، این اثر بر اکتشاف و سفر تأکید دارد.

در دنیای باز Cocoon، مناظر تحت سلطه سازه‌های باستانی است که با انرژی عجیبی می‌درخشند. مأموریت شما ساده است: از این ساختارها برای ادامه حرکت به جلو استفاده کنید. در حالی که دلیل سفر شما مبهم است، یک نیروی ناملموس شما را وادار می‌کند تا به جلو بروید و پیشرفت را هم آگاهانه و هم بخشی ذاتی از دلیل وجود داشتنتان در نظر بگیرید. پازل‌ها، در حالی که در مواقعی چالش برانگیز هستند، از طاقت فرسا شدن اجتناب می‌کنند. بازی به طور ماهرانه شما را راهنمایی می‌کند، قسمت‌های غیرمرتبط با پازل فعلی‌تان را می‌بندد، و اطمینان می‌دهد که روی هدفی که در دست دارید متمرکز می‌شوید. پس با خیال راحت وارد آن شوید.

گیم پلی در Cocoon به طرز فریبنده‌ای روی ساده است. شما فقط با پنج دکمه شخصیت خود را کنترل می‌کنید که هر کدام مربوط به یکی از چهار جهت اصلی و یکی برای تعامل است. اکثر ساختارهای بازی با قرار دادن یک گوی در محل مناسب فعال می‌شوند. با این حال، سادگی جای خود را به پیچیدگی می‌دهد، زیرا در بازی عمیق‌تر می‌شوید. گوی‌های موجود شامل دنیاهای عظیمی درون خود هستند. قرار دادن یک گوی در وسط یک سازه مکانیکی، محیط آن را در حوضچه‌ای کم عمق از آب منعکس می‌کند و به شما امکان می‌دهد به طور یکپارچه بین دنیاها جا به جا شوید. این جابه‌جایی‌ها با گرافیک زیبایی به تصویر کشیده شده است.

حل پازل‌ها در یک جهان اغلب بر روی دیگر دنیاها تأثیر می‌گذارد و شما را ملزم می‌کند که گوی‌ها را در مکانشان قرار دهید تا پیشرفت کنید. هر گوی که در دست دارید، قدرت‌های منحصربه‌فردی مانند آشکار کردن مسیرهای پنهان یا استفاده از آسانسورهای آبی، افزودن لایه‌های پیچیدگی به پازل‌ها را به شما می‌دهد. همان‌طور که در پازل‌های Cocoon حرکت می‌کنید، به تدریج قوانین و منطق ناگفته بازی را یاد می‌گیرید. مکانیک‌های گیم‌پلی نسبتاً ثابت باقی می‌مانند، اما روش‌هایی که از آنها استفاده می‌کنید در طول بازی تکامل می‌یابند. این پیشرفت شما را درگیر کرده و تشویق می‌کند تا آزمایش کنید و هدف مکانیک‌های بازی را کشف کنید.

Cocoon هیچ روایت صریحی ارائه نمی‌کند، اما بازیکنان را تشویق می‌کند تا در مورد پیام اصلی بازی فکر کنند. سفرهای فردی ما، مهم نیست که چقدر بزرگ به نظر می‌رسند، جز بخش‌های کوچکی از ملیله بزرگ‌تر هستی و دنیا هستند. با پیشرفت، Cocoon پازل‌ها و توانایی‌های جدیدی را معرفی می‌کند و به تدریج پیچیدگی را افزایش می‌دهد. این تکامل گیم پلی را تازه و جذاب نگه می‌دارد. Cocoon گیم پلی نسبتاً کوتاهی را ارائه می‌دهد که حدود پنج تا شش ساعت طول می‌کشد تا کامل شود. در نتیجه، Cocoon یک پلتفرم پازل نفس گیر و بی نظیر است که به پیچیدگی دنیا و اهمیت سفرهای فردی می‌پردازد. تجربه‌اش را از دست ندهید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Paperman Adventure Delivered و Bright Side Riddles and Puzzles را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Cocoon برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-2600 or AMD FX-8350
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 950, 2 GB or AMD Radeon R9 380, 4 GB
Storage: 3 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i7-3770 or AMD Ryzen 5 1400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 960, 4 GB or AMD Radeon RX 590, 8 GB
Storage: 3 GB available space

تصاویری از محیط بازی :

About This Game :

From Jeppe Carlsen, the lead gameplay designer of LIMBO and INSIDE — COCOON takes you on an adventure across worlds within worlds. Master world-leaping mechanics to unravel a cosmic mystery.
COCOON is a unique take on the puzzle adventure genre, where each world exists within an orb that you can carry on your back. Wrap your head around the core mechanic of leaping between worlds—and combine, manipulate, and rearrange them to solve intricate puzzles.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 2 دیدگاه
 • Avatar

  حسین

  مهمان

  سلام خسته نباشید . کرک شده ؟

  پاسخ دهید
  • پارسی گیم

   پارسی گیم در پاسخ به حسین

   پشتیبانی

   سلام
   بله