دانلود بازی Boti Byteland Overclocked برای PC
دانلود بازی Boti Byteland Overclocked برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Boti Byteland Overclocked برای PC

پارسی گیم 3 مهر 1402 بدون دیدگاه
1,139 بازدید

دانلود بازی Boti Byteland Overclocked برای کامپیوتر

Boti Byteland Overclocked هیجانی تازه از بازی‌های گرافیکی و داستان محور با تمرکز بر ژانر پلتفرمر قدیمی را ارائه می‌کند. دنیایی پر جنب و جوش که پر از قطعات الکترونیکی و مدارها بوده را کاوش کنید که یادآور عناوین محبوبی مانند Astro’s Playroom و New Super Lucky’s Tale است. بازی دارای یک دنیای بصری محرک است که پر از استایل‌های رنگارنگ و پازل‌های جذاب است که بازیکنان را به پناهگاهی از سرگرمی‌های بی‌نظیر دعوت می‌کند. پیمایش در زمین بازی مجازی کاملاً ساده و درگیرکننده بوده و آن را برای بازیکنان در تمام سطوح مهارت قابل دسترسی می‌کند. Boti Byteland از آیتم‌ها و جوایز مخفی پر شده که کاوشگران را تشویق می‌کند تا ساعت‌ها اکتشافات لذت بخش را در هر گوشه و کناری که پیدا می‌کنند آغاز کنند.

این بازی بر مکانیک‌های پلتفرمینگ کلاسیک و دقیق تکیه دارد که ویژگی‌های آشنا مانند پرش‌های دوتایی و ضربات سقوط روی سر دشمنان را ارائه می‌دهد. از انتقال یکپارچه بین گیم پلی انفرادی و دونفره لذت ببرید. این اثر به بازیکنان این شانس را می‌دهد که به تنهایی یا با یک دوست بازی کنند و لذت برخوردهای جنگی و حل پازل را افزایش دهند. موسیقی متن بازی دنیای عجیب و غریب آن را تکمیل می‌کند و ویژگی ژانر ریتم به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سمفونی‌های موسیقی ایجاد کنند و لایه‌ای اضافی از درگیری تجربه کنند. این بازی قابلیت تجربه مجدد را از طریق آیتم‌های پنهان، رازها و انواع محتویات قابل بازگشایی ارائه می‌دهد که آن را برای افرادی که عاشق تکمیل بازی ها هستند و اسپیدرانرها به شدت مناسب می‌کند. تجربه‌اش را به هیچ وجه از دست ندهید.

Boti Byteland Overclocked یک پلتفرمر سه بعدی لذت بخش است که با موفقیت به وعده‌های سرگرم کننده، کاوش و دنیای روباتیک جذاب عمل می‌کند. اگرچه ممکن است در ژانر پلتفرمینگ انقلاب جدیدی را ایجاد نکند، اما تجربه‌ای در دسترس و سرگرم کننده را برای بازیکنان در هر سنی ارائه می‌دهد و آن را تبدیل به اثری خوب در دنیای غنی ژانر پلتفرمر می‌کند.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Pilfer Story of Light و Protodroid Delta را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Boti Byteland Overclocked برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Inter Core i7-8750H / AMD Ryzen 5825u
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 1050Ti / Radeon graphics
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX Compatibile

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Intel Core i5 10400 // AMD ryzen 5 5600g
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Nvidia RTX 2060 // AMD RX 5700
DirectX: Version 11
Storage: 20 GB available space
Sound Card: DirectX Compatibile

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Boti: Byteland Overclocked combines classic 3D platforming with a splash of innovation. Double jump, dash, hover, and glide through vibrant levels, discovering fantastic combos inspired by the very essence of computers and technology.
Enjoy the pure delight of gaming together in our drop-in, drop-out co-operative mode. Bond with a friend on your quest to save Byteland, with the gameplay seamlessly adapting between solo and two-player modes. Because everything is better… TOGETHER!

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.