دانلود بازی Strike Force 3 برای PC
دانلود بازی Strike Force 3 برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Strike Force 3 برای PC

پارسی گیم 3 مهر 1402 بدون دیدگاه
7,469 بازدید

دانلود بازی Strike Force 3 برای کامپیوتر

Strike Force 3 عنوانی در سبک تیراندازی اول شخص است. در این بازی، شما به یک مأمور حرفه‌ای و آموزش دیده در یک واحد ضد تروریسم نخبه هستید که وظیفه دارد جبهه بی‌رحم آزادی طارقیان (TLF) را نابود کند. در طیف وسیعی از مأموریت‌ها شرکت کنید، از جمله حملات دیوانه‌وار اکشن و عملیات مخفی کاری و تنوع و هیجان واقعی را در یک بازی شوتر مشاهده کنید. شدت سناریوهای نبرد مدرن را تجربه کنید، جایی که مهارت‌ها و استراتژی شما مورد آزمایش قرار می‌گیرد. در حالی که الطارق را از چنگال وحشت آزاد می‌کنید، در دره‌های بیابانی خیره کننده و شهرهای جنگ زده غوطه ور شوید. از زرادخانه‌ای چشمگیر از سلاح‌ها و تجهیزات پیشرفته برای پیشی گرفتن از دشمنان خود و تکمیل مأموریت‌های جسورانه به نفع خود استفاده کنید.

در جریان گیم پلی Strike Force 3 سرنوشت کل یک منطقه بر روی شانه‌های شما قرار می‌گیرد، زیرا شما وارد یک کمپین تک نفره جذاب پر از پیچ و تاب‌ها و چرخش‌های غیرمنتظره می‌شوید. درگیر تیراندازی‌های شدید و آدرنالین ساز شوید که قلب شما را در طول بازی به تپش می‌اندازد. Strike Force 3 دارای گرافیک پیشرفته‌ای است که واقع گرایی و غوطه‌ورشدن تجربه بازی را افزایش می‌دهد. این بازی دارای جلوه‌های صوتی واقعی است که شما را بیشتر در اکشن فرو می‌برد و یک فضای جنگی واقعی را ایجاد می‌کند. هنگام برنامه ریزی برای حرکت، انتخاب سلاح و سازگاری با شرایط در حال تغییر، نیاز به تفکر استراتژیک دارید. پس اگر به دنبال یکی از بهترین شوترهای اکشن و هیجان انگیز در سال‌های اخیر هستید، این بازی جذاب را سریعاً دانلود کنید.

آیا به دنبال یک بازی شوتر حماسی و دیوانه‌وار هستید که ساعت‌ها شما را سرگرم کند؟ نیاز نیست جای دوری بروید؛ Strike Force 3 برایش ما است. مأموریت شما بازگرداندن صلح به کشور جنگ زده الطارق با برچیدن جبهه آزادی‌بخش طریقان است. در کمپین همه‌جانبه تک نفره شیرجه بزنید، جایی که مهارت‌ها و تصمیمات شخصیت شما نتیجه بازی را شکل می‌دهد.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Strike Force 2 Terrorist Hunt و Counter-Strike Global Offensive را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Strike Force 3 برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/11 (64bit)
DirectX: Version 11
Storage: 10 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10/11 (64bit)
DirectX: Version 12
Storage: 10 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Welcome to the frontline of action-packed warfare in Strike Force 3! As a highly-trained elite operative, you’ll be thrust into the heart of modern-day combat against the ruthless Tariqian Liberation Front (TLF). Prepare for intense firefights, adrenaline-pumping stealth missions, and high-stakes challenges that will put your skills to the test.
Explore stunning desert canyons and war-torn cities as you fight to liberate Al-Tariq from the grips of terror. Use an arsenal of powerful weapons and cutting-edge gear to outmaneuver your enemies and complete daring objectives.

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.