دانلود زیرنویس فارسی بازی Sherlock Holmes Chapter One
سریع‌ترین اتومبیل‌های بازی GTA San Andreas
سید مسعود کاظمی

سریع‌ترین اتومبیل‌های بازی GTA San Andreas نسخه Definitive

سید مسعود کاظمی 13 آذر 1400 5 دیدگاه

تعداد اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas شاید با استانداردهای امروزی زیاد نباشد اما برای زمان خود تنوع بسیار خوبی داشت. بازی GTA: San Andreas یادآور خاطرات بسیاری برای یک نسل از گیمرها است. چه این بازی را روی سیستم شخصی در خانه تجربه کرده باشید، چه با جمع کردن پول تو‌جیبی، آن را ساعت‌ها در کلوپ (گیم‌نت آن زمان) با پلی‌استیشن 2 و کنترلرهای دست چندم، بازی کرده باشید، در هر صورت رانندگی با اتومبیل‌های پرسرعت یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این بازی خاطره انگیز است. در ادامه به شما سریع‌ترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas نسخه Definitive را معرفی خواهیم کرد.

سریع‌ترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas

بعد از 20 سال، راکستار نسخه‌ی بهبودیافته‌ی بازی GTA: San Andreas  را تحت مجموعه‌ای با نام The Trilogy – Definitive Edition برای کنسول‌های نسل نهم، نسل هشتم و رایانه‌های شخصی منتشر کرد. راکستار با عرضه‌ی این بازی قصد داشت با یک تیر دو نشان بزند؛ گیمرهای قدیمی با این نسخه تجدید خاطره کنند و گیمرهای جوان‌تر فرصت تجربه‌ی این بازی‌های فوق‌العاده را داشته باشند. با وجود آنکه بازی مشکلات بسیاری دارد، سیستم رانندگی بازی همچنان روان و سرگرم‌کننده است، به‌خصوص اگر ماشین پر قدرت و سریعی داشته باشید.

برترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas

ZR-350

اتومبیل ZR-350 برای اولین بار در بازی San Andreas اضافه شد. با اینکه این ماشین خوش‌رنگ و سریع، محبوبیت بسیاری بین طرفداران کسب کرد، اما راکستار در عناوین بعدی از آن استفاده نکرد. این اتومبیل که شباهت بسیاری به FD3S Mazda RX-7 دارد، با سرعت فوق‌العاده و در عین‌حال کنترل بی‌نقصش، یکی از بهترین و سریع‌ترین اتومبیل‌های این بازی است.

اتومبیل ZR-350 را چطور به‌دست بیاوریم؟

اتومبیل ZR-350 اکثراً در مناطق بالا شهر پیدا می‌شود. پیدا کردن آن در لوس سانتوس نسبت به سان فیرو و لاس ونتوراس سخت‌تر است. در عوض این اتومبیل زیبا را می‌توانید به‌راحتی با گشتن در لاس ونتوراس پیدا کنید. در جریان مأموریت Farewell, My Love… شما با یک نمونه شخصی‌سازی شده ZR-350 به مسابقه خواهید پرداخت که پس از پایان مسابقه می‌توانید آن را نگه‌ دارید.

برترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas

Banshee

در بازی GTA: Vice City راکستار طراحی اتومبیل Banshee را تغییر داد و با الهام از اتومبیل Corvette C4 آن را طراحی کرد. اما این طراحی در بازی GTA: San Andreas راه پیدا نکرد و همانند بازی GTA 3، اتومبیل Banshee با الهام از اتومبیل‌های Dodge Viper RT 10 و Pontiac Firebird طراحی شد. در هر صورت، سرعت زیاد این اتومبیل ویژگی مشترک تمامی نسخه‌های آن در طول مجموعه است.

اتومبیل Banshee را چطور به‌دست بیاوریم؟

یکی از دلایلی که اتومبیل Banshee محبوبیت خاصی بین طرفداران San Andreas دارد، سرعت بالا درکنار پیدا کردن آسان این اتومبیل است. هرچند که اتومبیل Banshee یک ماشین اسپورت است، اما آن را می‌توانید به‌راحتی در مناطق Rodeo Market و Richman لوس سانتوس پیدا کنید. این اتومبیل در شهر سان فیرو سخت پیدا می‌شود اما در شهر لاس ونتوراس تعداد زیادی از آن وجود دارد.

برترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas

Premier

اتومبیل Premier برخلاف ظاهر ساده و جعبه‌ای مانندش سرعت نسبتاً خوبی دارد. Premier که شباهت بسیار به مدل 1993 و 1994 اتومبیل Chevrolet Caprice دارد، یکی از مدرن‌ترین اتومبیل‌های موجود در بازی GTA: San Andreas محسوب می‌شود.

اتومبیل Premier را چطور به‌دست بیاوریم؟

این اتومبیل یکی از ماشین‌های استاندارد تاکسی‌ها است و به همین دلیل پیدا کردن آن دردسر خاصی ندارد. جدا از تاکسی، ماشین‌های پلیس نیز یک نمونه شخصی‌سازی شده‌ی Premier هستند که سرعت بیشتری نسبت به نسخه‌های معمولی آن دارند. اگر علاقه‌ای به نسخه تاکسی یا پلیس این اتومبیل ندارید، تعداد زیادی از نمونه‌ی ساده آن را می‌توانید در شهر سان فیرو پیدا کنید.

برترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas

Buffalo

اتومبیل Buffalo یکی دیگر از اتومبیل‌هایی است که برای اولین بار در بازی GTA: San Andreas به مجموعه اضافه شد. این اتومبیل با طراحی ماسل قدرت‌مندی که دارد یادآور اتومبیل Chevrolet Camero است. همانند منبع الهام خود، اتومبیل Buffalo سرعت و قدرت بالایی دارد.

اتومبیل Buffalo را چطور به‌دست بیاوریم؟

این اتومبیل پر سرعت را می‌توانید در عوض 28000 دلار ناقابل از اسلکه‌ی سان فیرو خریداری کنید. از آنجایی که ممکن است این مقدار پول را به‌همراه نداشته باشید، می‌توانید آن را درکنار خانه‌ی Catalina که در جنگل‌های سان اندریاس است نیز پیدا کنید. در نهایت، اتومبیل Buffalo را به‌صورت تصادفی در مناطق Rodeo، Richman و Market شهر لوس سانتوس نیز می‌توان پیدا کرد.

برترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas

Hotring Racer

این اتومبیل مسابقه‌ای بعد از محبوبیت بسیاری که در بازی GTA: Vice City کسب کرد، به نسخه بعدی این مجموعه یعنی San Andreas نیز اضافه شد. این اتومبیلِ مخصوص مسابقات رانندگی سه نسخه متفاوت دارد که هرکدام با الهام از اتومبیل‌های Ford Thunderbird، Chevrolet Cavalier و Chevrolet Monte Carlo طراحی شده است.

اتومبیل Hotring Racer را چطور به‌دست بیاوریم؟

تنها راه به‌دست آوردن اتومبیل Hotring Racer تکمیل کردن مسابقه 8-Track در شهر لوس سانتوس است. برای تکمیل کردن این مسابقه باید مهارت رانندگی بالایی در بازی داشته باشید. بعد از شرکت در مسابقه و تکمیل کردن آن، اتومبیل Hotring Racer در پارکینگ استودیوم اضافه خواهد شد. راه دیگری که می‌توانید این اتومبیل را به‌دست آورید استفاده از رمز است که در صورت استفاده از آن دیگر نمی‌توانید تروفی یا اچیومنت‌های بازی را کسب کنید.

برترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas

Bullet

این اتومبیل زیبا و پرقدرت، برای اولین بار در بازی GTA: San Andreas اضافه شد. اتومبیل Bullet شباهت بسیاری به اتومبیل Ford GT سال‌های 2005 و 2006 دارد. برخلاف اتومبیل قبلی، به‌دست آوردن این اتومبیل کار سختی نیست.

اتومبیل Bullet را چطور به‌دست بیاوریم؟

از آنجایی که این اتومبیل اسپورت قیمت بسیار بالایی دارد، تنها جای منطقی که می‌توانید آن را به‌دست بیاورید، خیابان‌های شهر لاس ونتوراس است. همچنین این اتومبیل را می‌توانید از اسکله‌ی سان فیرو خریداری کرده ولی قیمت بالای آن را فراموش نکنید. علاوه بر این با به‌دست آوردن مدال نقره در تمامی امتحانات مدرسه رانندگی، می‌توانید اتومبیل Bullet را به‌دست آورید.

برترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas

Super GT

اتومبیل Super GT یکی دیگر از ماشین‌هایی است که برای اولین بار در بازی San Andreas به مجموعه اضافه شد. این اتومبیل پر سرعت و شیک با الهام از سه اتومبیل Mitsubishi 3000GT سال 1993، Nissan 300 ZX Z32 و Toyota Supra سال 1993 طراحی شده است.

اتومبیل Super GT را چطور به‌دست بیاوریم؟

برای به‌دست آوردن این اتومبیل باید اندکی صبر داشته باشید. در قیاس با دیگر اتومبیل‌های موجود در San Andreas، این اتومبیل به‌ندرت در خیابان دیده می‌شود. بهترین شانس شما برای پیدا کردن این اتومبیل فوق‌العاده، شهر لاس ونتوراس است. پیشنهاد می‌کنیم شب را به‌دنبال این اتومبیل بگردید چون شانس پیدا کردن آن بیشتر است.

برترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas

Cheetah

اتومبیل Cheetah یکی از قدیمی‌ترین ماشین‌های مجموعه GTA است که برای اولین بار در بازی GTA 3 از آن رونمایی شد. هرچند این اتومبیل شیک قدرت و سرعت ماشین قبلی را ندارد، اما همچنان یک اتومبیل خوش استایل با سرعت بالا و کنترل بهینه است. این اتومبیل با الهام از Ferrari Testarossa مدلِ F512 TR طراحی شده است.

اتومبیل Super GT را چطور به‌دست بیاوریم؟

اتومبیل Super GT را می‌توانید با روش‌های مختلفی به‌دست بیاورید. اگر شانس‌تان خوب باشد می‌توانید این اتومبیل پر سرعت را در مناطق Rodeo، Market، Paradiso و Old Venturas پیدا کنید. راه دیگری که می‌توانید صاحب این اتومبیل شوید خریداری آن از طریق اسکله‌ی سان فیرو است. البته باید اشاره کنم که قیمت آن چیزی حدود 84 هزار دلار است.

برترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas

Turismo

این اتومبیل که یادآور ماشین زیبا و شیک Ferrari F40 است، جز خوش کنترل‌ و سریع‌ترین ماشین‌های GTA: San Andreas محسوب می‌شود. این اتومبیل خیلی زود به سرعت 200 کیلومتر برساعت می‌رسد، اما کنترل بهینه آن در سرعت‌های بالا، این اتومبیل را به یکی از بهترین‌ها تبدیل کرده است.

اتومبیل Turismo را چطور به‌دست بیاوریم؟

این اتومبیل خوش استایل را می‌توانید در اکثر مناطق بازی پیدا کنید اما شانس به‌دست آن در منطقه‌ی Old Venturas شهر لاس ونتوراس بیشتر است. همانند اتومبیل Cheetah، بهترین زمان برای پیدا کردن این اتومبیل نیمه‌های شب است. این اتومبیل را از طریق اسلکه نیز می‌توانید خریداری کنید، اما در قدم اول باید لیست ماشین‌های سفارشی را تکمیل کنید تا این اتومبیل به اسکله اضافه شود.

برترین اتومبیل‌های بازی GTA: San Andreas

Infernus

اتومبیل Infernus سریع‌ترین اتومبیل بازی San Andreas و دو نسخه قبلی مجموعه GTA است. این ماشین شیک می‌تواند تا 250 کیلومتر بر ساعت سرعت داشته باشد. در بازی GTA: San Andreas این اتومبیل با الهام از Honda NSX و نمونه‌ی اولیه Lamborghini Diablo طراحی شده است.

اتومبیل Infernus را چطور به‌دست بیاوریم؟

خوشبختانه بازی San Andreas جز معدود بازی‌های این مجموعه است که به‌دست آوردن Infernus در آن کار سختی نیست. این اتومبیل در تمامی شهرها به‌صورت تصادفی ظاهر می‌شود اما احتمال پیدا کردن آن در مناطق Downtown شهر لوس سانتوس، سان فیرو و لاس ونتوراس بیشتر است. همچنین این اتومبیل فوق‌العاده را می‌توانید در عوض 76 هزار دلار ناقابل از اسکله خریداری کنید.

این لیستی از سریع‌ترین اتومبیل‌های موجود در بازی GTA: San Andreas نسخه Definitive بود تا به راحتی با یکی از جذاب‌ترین و بزرگ‌ترین بخش‌های San Andreas آشنا شوید. داشتن اتومبیل سریع برای فرار کردن از دست پلیس‌ها و زودتر رسیدن به‌هدف تجربه‌ی GTA: San Andreas را جذاب‌تر خواهد کرد. به‌نظر شما کدام اتومبیل سریع‌تر است؟ اتومبیل مورد علاقه‌ی شما در بازی کدام است؟ در بخش نظریات برای‌مان بنویسید.

منبع:Gamerant

مطالب مرتبط

سوالات متداول در رابطه با این محتوا

آیا اتومبیل‌های موجود در بازی GTA: San Andreas تنوع خوبی دارند؟

بله.طیف گسترده‌ای از اتومبیل‌ها در کلاس های مختلف را می‌توان در این بازی پیدا کرد که هر کدام ویژگی‌های مخصوص به خودشان را دارند.

۱
سریع‌ترین اتومبیل بازی GTA: San Andreas چیست؟

اتومبیل Infrenus

۲
بهترین کنترل اتومبیل در بازی GTA: San Andreas برای کدام است؟

اتومبیل Turismo

۳
قدیمی‌ترین اتومبیل لوکس در سری بازی‌های GTA کدام است؟

اتومبیل Cheetah

۴

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 5 دیدگاه
 • دانا

  مهمان

  ما انقد سیستمم به در نمیخره فقط باهاش میتونم far cry 3 با کوالیتی لو بازی کنم

  پاسخ دهید
  • حسین در پاسخ به دانا

   مهمان

   سیستم من انقدر چرته جی تی ای ۳ هم روش اجرا نمیشه😊

 • The_Mrtz

  مهمان

  سلام.من یادمه تو بچگی روی پلی استیشن 2 یا کامیپوتر نسخه قدیمی سن اندریاس رو بازی میکردم و بلد نبودم رمز بزنم و وقتی یکی ازین ماشین ها پیدا میکردم مثل تو دنیای واقعی ازش مراقبت میکردم 😂😂😂🤣🤣
  واین که اون زمان که بازی میکردم تو بازی اصلا از این جور ماشین ها خیلی کم پیدا میشد . این ماشین ها خیلی عالی بودن.ممنونم😊

  پاسخ دهید
  • پارسا در پاسخ به The_Mrtz

   مهمان

   اره داداش

  • سید مسعود کاظمی

   سید مسعود کاظمی در پاسخ به The_Mrtz

   نویسنده

   واقعا پیدا کردن این ماشین‌ها تو بازی بدون رمز لذت خاصی داشت.


Adv
Adv