دانلود زیرنویس فارسی بازی Control
بازی Men of War 2
محمد صادق شجاعی

بازی Men of War 2 در سبک استراتژی و برای انتشار در سال آینده معرفی شد

محمد صادق شجاعی 4 آذر 1400 1 دیدگاه

سبک استراتژی هم‌زمان یا به اختصار RTS به لطف انتشار بازی‌هایی همچون Age of Empires IV و Humankind در سال جاری تا حدی احیا شده و مورد توجه بازیکنان قرار گرفته است. با این حال این روند قرار نیست در آینده نزدیک به پایان برسد؛ زیرا طبق جدید‌ترین اخبار بازی، اثری تازه در بازی های سبک استراتژیک با محوریت جنگ جهانی دوم، تحت عنوان Men of War 2 معرفی شده است.

دنباله بازی Men of War دارای کمپین‌های داستانی مختلفی خواهد بود که روی جبهه‌های غربی و شرقی تمرکز داشته و به شما این امکان را می‌دهد که به عنوان متحدین یا شوروی به صورت تک‌نفره یا Co-op حداکثر پنج نفره بازی را تجربه کنید. سیستم کنترل مستقیم که قبلا در سری Men of War استفاده شده، در بازی Men of War 2 نیز وجود خواهد داشت. به واسطه این سیستم می‌توانید از زاویه دید یک سرباز به بررسی محیط بپردازید. ظاهرا این سیستم در بازی مذکور ارتقا پیدا کرده و با نام Direct Vision شناخته خواهد شد. به کمک این ویژگی می‌توانید در هر زمان روی یک واحد متمرکز شده، آن را ارتقا دهید و تجهیزات را تعویض یا تعمیر کنید.

بازی Men of War 2

تجربه خدم مقدم جبهه‌های جنگ جهانی دوم در بازی Men of War 2

ویژگی‌های خط مقدم بازی Men of War 2 باعث می‌شود که یک شبیه‌سازی عالی از جنگ را تجربه کرده و نبرد‌های تهاجمی و تدافعی را همزمان با تغییر مرز‌ها انجام دهید. در این حالت وظیفه دارید که نبرد‌های فرسایشی را مدیریت کنید، مناطق بی‌دفاع را برای پیشرفت اهداف تحت کنترل خود در بیاورید، سنگر ایجاد کنید و استحکامات دفاعی را در مناطقی که به تازگی به دست آورده‌اید، ایجاد کرده و از سربازان پشتیبانی کنید. بخش چند‌نفره دنباله بازی Men of War شامل حالتی است که در آن بازیکنان می‌توانند به عنوان متحدین، شوروی یا آلمان روی نقش‌های مختلف وارد نبرد با یکدیگر شده و به رقابت بپردازند.

همچنین این امکان وجود دارد که بازیکنان به صورت Co-op و در کنار هم با هوش مصنوعی جنگ‌ جهانی دوم را تجربه کنند. علاوه بر این، تازه‌ترین بازی سری Men of War از ماد پشتیبانی کرده و بازیکنان می‌توانند تغییرات خود را در این اثر ایجاد کنند. نظر شما در مورد سبک استراتژی هم‌زمان و تازه‌ترین اثر سری Men of War چیست؟ آیا این اثر می‌تواند موفق عمل کند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: PC Gamer

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 1 دیدگاه
  • King

    مهمان

    خوب اصلا به تاریخ انتشار اشاره نکردید.
    و این بازی دوران موفقی داشت،

    پاسخ دهید


Adv
Adv