دانلود زیرنویس فارسی بازی Kena Bridge of Spirits
دانلود بازی Unbound Worlds Apart برای PC
دانلود بازی Unbound Worlds Apart برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Unbound Worlds Apart برای PC

پارسی گیم 7 مرداد 1400 بدون دیدگاه

دانلود بازی Unbound Worlds Apart برای کامپیوتر

امروز شاهد ظهور تعداد زیادی بازی ویدیویی در سبک پلتفرمر هستیم. این سبک که عمدتاً گیم پلی دوبعدی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد، طرفداران زیادی داشته و به‌تازگی هم محبوبیتش نسبت به گذشته بیشتر شده است. همین موضوع باعث شده تا سازندگان توجه بیشتری به پلتفرمرها داشته باشند و عناوین بیشتری را روانه بازار کنند. بازی Unbound Worlds Apart از استودیو Alien Pixel عنوانی جدید در همین سبک بوده که ماجراهای فانتزی را برای شما فراهم آورده است.

گیم پلی بازی عنصر جدیدی را به آن اضافه کرده تا کمی کلیشه‌ها را از این سبک دور کند. این عنصر متصل بودن دنیاهای مختلف توسط پورتال‌هایی است که کاراکتر اصلی شما قابلیت باز کردن آن‌ها را دارد. شخصیت اصلی Soli نام داشته که یک جادوگر جوان است و می‌تواند پورتال‌هایی را به ابعاد دیگر دنیا باز کند و ویژگی‌های منحصربه‌فرد آنجا را تحت کنترل خود در آورد. برخی از این ویژگی‌ها جاذبه برعکس، قدرت بیشتر و یا کنترل زمان هستند.

با استفاده از این قدرت‌ها، Soli باید جهان‌های مختلف را کشف کرده و راز و رمزهای مخفی و پشت پرده هرکدام را برملا کند. ازلحاظ گیم پلی، با یک عنوان کلاسیک پلتفرمر سروکار دارید که در آن پریدن، جاخالی دادن و ضربه زدن اصلی‌ترین ویژگی‌هایش هستند. همچنین وجود پورتال‌ها و باز کردن آن‌ها، روح تازه‌ای به بازی بخشیده و آن را از کلیشه دور می‌کند. شما به 10 پورتال مختلف دسترسی دارید که هرکدام قابلیت ویژه‌ای را در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین سبک داستان‌پردازی و کاراکترهای بازی به‌نوعی طراحی‌شده تا شما را سرگرم نگه دارد و از وقت گذرای در بازی لذت ببرید.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های Hollow Knight و Dead Cells را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Unbound Worlds Apart با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7 and above
Processor: Multi-core 1.8GHz or faster
Memory: 3 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 750 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10
Processor: Multi-core 2.5GHz or faster
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Nvidia GTX 950 or equivalent
DirectX: Version 11
Storage: 6 GB available space

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Unbound: Worlds Apart is a challenging, atmospheric and hand-drawn puzzle-platformer set in a universe where all worlds are connected by portals. You control Soli, a gifted young mage who has the power to open portals and control the unique properties of each world – such as inverse gravity, time manipulation, super strength and more.
Using these newfound skills, Soli must journey across dangerous and mysterious worlds, each brimming with secrets and challenges. You must use every skill Soli has to defeat a ruthless evil that is tearing reality apart, while learning the shocking truth behind your world’s collapse.

بازی های مرتبط

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.


Adv
Adv