دانلود بازی Gargoyles Remastered برای PC
دانلود بازی Gargoyles Remastered برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Gargoyles Remastered برای PC

پارسی گیم 6 آبان 1402 بدون دیدگاه
2,226 بازدید

دانلود بازی Gargoyles Remastered برای کامپیوتر

Gargoyles Remastered یک بازی اقتباسی از سری انیمیشن کلاسیک دهه 90 یعنی Gargoyles است که به خاطر داستان سرایی تاریک و سریالی خود شهرت دارد. این بازی که در نسل چهارم کنسول‌های بازی منتشر شد، توسط استودیوی Empty Clip با تجدید علاقه به فرنچایز Gargoyles، به لطف فصل جدید این سریال، مجدداً منتشر و بازسازی شد. این بازی در ژانر اکشن و پلتفرمر قرار دارد. گیم پلی بازی Gargoyles Remastered از الگوی کلاسیک یک پلتفرمر اکشن پیروی می‌کند و شخصیت اصلی مجموعه‌ای از حرکات خاص از جمله حمله از راه دور، گرفتن دشمن از فاصله نزدیک و پرش دوبل را در اختیار دارد.

داستان بازی بر اساس خط داستانی سریال پیش می‌رود، اگرچه روایت را تا حد زیادی ساده می‌کند. بازیکنان نقش جالوت، رهبر قبیله‌ای از غارگول های جادویی از اسکاتلند را بر عهده می‌گیرند. او پس از گذراندن هزار سال به عنوان یک مجسمه سنگی در منهتن امروزی بیدار می‌شود. جالوت باید با دشمنان قدیمی خود که به دنبال استفاده از یادگاری قدرتمند به نام چشم اودین برای اهداف شوم هستند، مقابله کند. در حالی که داستان بازی تا حد زیادی برای تازه واردان جذابیت دارد، اگر با روایت عمیق‌تر سریال آشنا باشید، ممکن است کمی سطحی به نظر برسد. با این حال مراحل متنوع به خوبی از المان داستانی برای پیشروی استفاده می‌کنند.

این بازی دارای پنج مرحله (به همراه یک مرحله پنهان) است که به شکلی نسبتاً خطی طراحی شده است و تکمیل آن حدود یک ساعت طول می‌کشد. با این حال، برای یک چالش بزرگ آماده باشید. Gargoyles Remastered بازتابی از زمانی است که بازی‌های ویدئویی به‌شدت دشوار طراحی می‌شدند تا مانع از اتمام آن‌ها توسط بازیکنان به شکل سریعی باشند. این بازی به خاطر دشمنان نابخشوده‌اش که آسیب‌های قابل توجهی وارد می‌کنند، شناخته می‌شود و آیتم‌های سلامتی هم کمیاب هستند و هم به سختی کمکی می‌کنند. تشخیص ضربه دشمنان می‌تواند سخت باشد و قضاوت در مورد ارتباط حملات شما با دشمنان را دشوار می‌کند.

نسخه بازسازی شده Gargoyles یک ویژگی بازگشت به عقب را معرفی می‌کند که به بازیکنان اجازه می‌دهد چند ثانیه به عقب برگردند و به طور مؤثری دشواری اصلی بازی را کاهش دهد. این ویژگی بازی را در دسترس‌تر می‌کند، اما ممکن است حس موفقیت ناشی از غلبه بر چالش‌های بازی را نیز از بین ببرد. یکی از ویژگی‌های برجسته Gargoyles Remastered، امکان جابه‌جایی یکپارچه بین گرافیک اصلی Genesis و نسخه بازسازی شده است. هر دو نسخه دارای گیم پلی و فیزیک یکسانی هستند. گرافیک 16 بیتی به خاطر جلوه‌های نمادین شناخته شده، در حالی که نسخه بازسازی شده تا حدودی فاقد اتمسفر کلاسیک است.

به طور خلاصه، Gargoyles Remastered سفری نوستالژیک به دهه 90 را با جلوه‌های بصری نوین و تازه خلق کرده و دشواری چالش‌برانگیزی را ارائه می‌کند. طرفداران سریال و کسانی که به دنبال مقداری نوستالژی هستند ممکن است آن را جذاب بدانند. این بازی شاید برای گیمرهای جدید کمی سخت و چالشی باشد و مدت زمان کوتاهش نیز شبیه با بازی‌های جدید با صدها ساعت محتوا نیست. با این حال در نهایت، اینکه Gargoyles Remastered را انتخاب کنید یا نه بستگی به عشق شما به منبع اصلی و تحمل شما نسبت به ویژگی‌های ضعیت تر آن دارد. در هر صورت این بازی جذاب را به همه گیمرها توصیه میکنیم.

اگر به این سبک بازی‌ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی‌های PAW Patrol World و Inspector Gadget Mad Time Party را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Gargoyles Remastered برای کامپیوتر با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 10
Processor: Dual Core 3.0 GHz Processor
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2 GB VRAM dedicated GPU
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Sound Card: 100% DirectX compatible card or onboard sound
VR Support: N/A
Additional Notes: A monitor and dedicated GPU with a minimum of 60 Hz is required

سیستم پیشنهادی :

OS: Windows 10
Processor: Dual Core 3.5 GHz Processor
Memory: 16 GB RAM
Graphics: 4 GB VRAM / DirectX 10+ support / dedicated GPU
DirectX: Version 11
Storage: 5 GB available space
Sound Card: 100% DirectX compatible card or onboard sound
VR Support: N/A
Additional Notes: A monitor and dedicated GPU with a minimum of 60 Hz is required

تصاویری از محیط بازی :


About This Game :

Gargoyles Remastered is an artfully crafted revival of the ‘90s classic 16-bit side-scrolling platform adventure. Relive the epic journey of Goliath and the Gargoyles featuring enhanced visuals, animations, and SFX, all inspired by the acclaimed animated series. The world of Gargoyles comes to life with a level of detail that will thrill fans of the animated series and retro gaming enthusiasts alike. Experience classic gameplay that stays authentic to its predecessor while including new features such as achievements, gameplay rewind, and more!

بازی های مرتبط

arongroups

دیدگاه کاربران

تعداد دیدگاه کاربران: 0 دیدگاه
  • هنوز دیدگاهی ارسال نشده است.