دانلود بازی Marvels Spider Man Miles Morales برای PC
دانلود بازی Marvels Spider Man Miles Morales برای PC پارسی گیم

دانلود بازی Marvels Spider Man Miles Morales برای PC

پارسی گیم 28 آبان 1401 149 دیدگاه
این بازی به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، از حالت انتشار خارج شده است.

دانلود بازی Marvels Spider Man Miles Morales برای کامپیوتر

در طول تاریخ قهرمان‌هایی بوده‌اند که نجات‌بخش انسان‌ها شده‌اند و با قرار گرفتن جلوی شر، جهان را از نابودی نجات داده‌اند. عصر حاضر با خیال‌پردازی‌هایی آدمی همراه بود و در قالب این فانتزی‌ها، ابرقهرمانی‌هایی با نیروهای فرا بشری پیدا شدند که دروازه‌ای از هیجان را به روی ما گشودند. اسپایدرمن یا مرد عنکبوتی یکی از محبوب‌ترین ابرقهرمان‌هایی است که تابه‌حال خلق‌شده و پس از موفقیت روی پرده نقره‌ای، پایش به صنعت بازی های ویدیویی ابرقهرمانی نیز باز شد.

ظهور مرد عنکبوتی در بازی های ویدیویی

تا به امروز بازی‌های زیادی در قالب مرد عنکبوتی ساخته شده که هر کدام به شکلی متفاوت، قدم زدن در قالب او را میسر می‌کند. استودیو Insomniac Games در سال 2018 با انتشار بازی Marvel’s Spider-Man زلزله‌ای مهیب در صنعت بازی‌های ویدیویی ایجاد کرد و عاشقان زیادی برای خود دست و پا کرد. این استودیو حالا با دنباله‌ی این بازی برگشته و این Marvel’s Spider Man Miles Morales است که عاشقان مرد عنکبوتی را بار دیگر به آسمان‌خراش‌های زیبای نیویورک برمی‌گرداند.

راهنمای قدم به قدم بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales

راهنمای قدم به قدم بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales

بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales توسط استودیو Insomniac Games ساخته‌شده است. در این مطلب با راهنمای قدم به قدم و ویدیویی تمام مراحل بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales با کیفیت بالا و حجم مناسب با ما همراه باشید.

راهنمای قدم به قدم بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales

روایت مرد عنکبوتی در قالب کاراکتری جدید

داستان بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالز پس اتمام نسخه اول و بسته الحاقی The City That Never Sleeps شروع می‌شود. این بازی شخصیت پیتر پارکر را کنار گذاشته و Miles Morales را در کشاکش نبردی میان گروه‌های تبه‌کار و شرکت تولیدکننده یک منبع انرژی جدید نشان می‌دهد. Miles توسط یک عنکبوت تغییر ژنتیکی یافته گاز گرفته می‌شود و باعث می‌شود که ویژگی‌های پیتر پارکر به او هم تزریق شود.
ازآنجایی‌که ابرقهرمان شدن نیاز به آمادگی بدنی و رزمی دارد، مایلز توسط پارکر آموزش می‌بیند و تجربه‌های زیادی به‌عنوان یک اسپایدرمن دریافت می‌کند و مسئولیت‌های سخت و دشواری را قبول می‌کند؛ نه‌تنها باید از مادرش برای رسیدن به شورای شهر نیویورک حمایت کند، بلکه باید نبرد میان گروه خلاف‌کاران و شرکت تولید انرژی Roxxon را هم پایان دهد. تفاوت یک ابرقهرمان با دشمنی خون‌خوار در یاری‌رساندن به مردم و قبول مسئولیت‌هاست و این نکاتی است که پارکر به‌طور مداوم به مایلز گوش زد می‌کند.

پیشرفت گرافیکی بازی Marvel’s Spider-Man Miles Morales

از آنجا که این عنوان برای کنسول‌های نسل جدید سوین یعنی پلی استیشن 5 نیز منتشر شد، بازی Marvel’s Spider Man Miles Morales از نظر گیم پلی و گرافیک پیشرفت بسیار زیادی داشته است. شخصیت مایلز با ظرافت خاصی طراحی‌شده و استفاده از ویژگی Ray-Tracing باعث ایجاد فضایی کاملاً مشابه واقعیت شده و شهر نیویورک را هیچ‌گاه این اندازه زیبا و چشم‌نواز ندیده‌اید. علاوه بر این بافت‌ها و جزییات کاراکترها و عناصر بسیار زیبا و با دقت طراحی شده‌اند که خود به خوبی قدرت کنسول جدید سونی را به رخ میکشاند. بازی از دو حالت 30 فریم بر ثانیه و کیفیت 4K و 60 فریم بر ثانیه با کیفیت 1080p پشتیبانی می‌کند.

تغییرات گیم پلی بازی؛ آشنا و اصیل با عناصر جدید

مایلز جدا از حرکات اصلی که در نسخه قبلی مشاهده کردیم، قادر به غافل‌گیری دشمن توسط حملات بیوالکتریک است. یکی از ویژگی‌های جالب این بازی، پرداختن به جنبه‌ی شخصی زندگی مایلز است و می‌توان رویدادهایی در مورد زندگی عادی و روابط او با پارکر و عزیزانش را تجربه کرد. شهر نیویورک توسط نیروهای شر تسخیرشده و پدر مایلز به نام ریو به‌عنوان یک فیزیک‌دان، به دنبال نابودی شرکت Roxxon بود اما متأسفانه جان باخت و شما باید راه او ادامه دهید و خیر و گسترش‌دهنده خیر و نیکی باشید.
سیستم مبارزه به لطف کنترلر DualSense پیشرفت زیادی داشته و قابلیت‌هایی مانند بازخورد حسی و تریگرها، حس بهتری هنگام تار زدن و پریدن از یک ساختمان به ساختمان دیگر ارائه می‌دهند و مبارزات تن‌به‌تن و از راه دورهم تفاوت زیادی پیداکرده‌اند. نسخه پلی استیشن 4 بازی به لطف تغییرات فنی، تجربه‌ای کامل ارائه می‌دهد اما نسخه PS5 بازی Marvel’s Spider Man Miles Morales هم اوقات خوشی برای شما خواهد ساخت. لباس زیبای مرد عنکبوتی را به تن کنید و به فریاد مردم برسید.

اگر به این سبک بازی ها علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم بازی های Gotham Knights و Horizon Zero Dawn را نیز بررسی کنید.

در ادامه برای دانلود بازی Marvels Spider Man Miles Morales با وب‌سایت پارسی گیم همراه باشید.

حداقل سیستم مورد نیاز :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit 1909
Processor: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 950 or AMD Radeon RX 470
DirectX: Version 12
Storage: 75 GB available space

سیستم پیشنهادی :

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10 64-bit 1909
Processor: Intel Core i5-4670, 3.4 Ghz or AMD Ryzen 5 1600, 3.2 Ghz
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 580 8GB
DirectX: Version 12
Storage: 75 GB available space
Additional Notes: 75 GB SSD space Recommended

تصاویری از محیط بازی :

تبليغات
دانلود
About This Game :

Following the events of Marvel’s Spider-Man Remastered, teenager Miles Morales is adjusting to his new home while following in the footsteps of his mentor, Peter Parker, as a new Spider-Man. But when a fierce power struggle threatens to destroy his new home, the aspiring hero realizes that with great power, there must also come great responsibility. To save all of Marvel’s New York, Miles must take up the mantle of Spider-Man and own it.

لینک های دانلود
راهنما و توضیحات
تریلر معرفی
برچسب ها

بازی های مرتبط